ווינודווס 10 הפסיק לזהות כונן קשיח (מישני פנימי) - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ווינודווס 10 הפסיק לזהות כונן קשיח (מישני פנימי)

uncommon
 Share

Recommended Posts

ה-Windows10 הפסיק לזהות משני פנימי - (Toshiba DT01ACA100 (SATA III,7,200rpm 
זה התחיל בהיעלמויות הדרגתיות עד שנעלם לגמרי.
במחשב אחר הכונן כן עולה, (אבל הוא נחוץ בעמדה הספציפית).

יש דרך לסדר את זה?

נערך על-ידי uncommon
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• uncommon changed the title to ווינודווס 10 הפסיק לזהות כונן קשיח (מישני פנימי)

וואלה זה קרה לי גם עם כונן חדש לגמרי, תראה שכל החיבורים שלו יושבים כמו שצריך.
תראה מה תעשה תנתק אותו ואז תחבר אותו מחדש כמו מהודק וכמו שצריך ותראה אם הוא חוזר לך, עוד דרך לבדוק זה אם אתה בכלל רואה אותו בביוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אלי ירדני

יכול להיות שהוא כבר גוסס כדאי לבדוק קודם כל את הSMART שלו  במחשב שהוא עולה. (עם CrystalDiskInfo לדוגמא)

סביר מאוד. העניין שניסיונות להעלות אותו במחשב אחר נעצרים בלוגו ווינודס לבן תקוע במרכז הרקע הכחול.
חייב למצוא דרך להתגבר על המחסום הזה ולגבות מהר. 

ציטוט של Sarm1x

וואלה זה קרה לי גם עם כונן SSD חדש לגמרי, תראה שכל החיבורים שלו יושבים כמו שצריך.
תראה מה תעשה תנתק אותו ואז תחבר אותו מחדש כמו מהודק וכמו שצריך ותראה אם הוא חוזר לך, עוד דרך לבדוק זה אם אתה בכלל רואה אותו בביוס

לשחק שוב ושוב עם החיבורים שיחקתי הרבה.
במחשב עתיק מ-2005 הביוס מזהה אותו אבל הוא נתקע כאמור בלוגו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של uncommon

סביר מאוד. העניין שניסיונות להעלות אותו במחשב אחר נעצרים בלוגו ווינודס לבן תקוע במרכז הרקע הכחול.
חייב למצוא דרך להתגבר על המחסום הזה ולגבות מהר. 

יכול להיות שכבר איחרת את הרכבת... 

כל המשחקים שלך והנסיונות להעלות אותו בכל מקרה מדרדרים את המצב שלו.  במצב כזה אם החומר חשוב מאוד לא נוגעים ולא מכניסים בכלל למחשב ופונים לחברה לשחזור מידע (העלות...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של uncommon

לשחק שוב ושוב עם החיבורים שיחקתי הרבה.
במחשב עתיק מ-2005 הביוס מזהה אותו אבל הוא נתקע כאמור בלוגו.

ברגע שהמחשב תקוע לך בלוגו של הביוס ולא עולה זאת אומרת שיש איתו תקלה והמחשב גם לא יעלה לך לא משנה מה תעשה, אם אתה אומר שבדקת את זה עם מערכת אחרת אז כנראה הלך ההארדיסק.

שוב אני אומר אני יודע שזה נשמע בנאלי אבל תנסה אולי להחליף כבלים, מקום בחיבור זאת אומרת לחבר אותו לפין אחר ולא באותו מקום ותראה אם זה עולה לך. אם לא אז צר לי, כנראה ההארדיסק מת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אלי ירדני

יכול להיות שכבר איחרת את הרכבת... 

ציטוט של Sarm1x

ברגע שהמחשב תקוע לך בלוגו של הביוס ולא עולה זאת אומרת שיש איתו תקלה והמחשב גם לא יעלה לך לא משנה מה תעשה, אם אתה אומר שבדקת את זה עם מערכת אחרת אז כנראה הלך ההארדיסק.

שוב אני אומר אני יודע שזה נשמע בנאלי אבל תנסה אולי להחליף כבלים, מקום בחיבור זאת אומרת לחבר אותו לפין אחר ולא באותו מקום ותראה אם זה עולה לך. אם לא אז צר לי, כנראה ההארדיסק מת.

כל המשחקים שלך והנסיונות להעלות אותו בכל מקרה מדרדרים את המצב שלו.  במצב כזה אם החומר חשוב מאוד לא נוגעים ולא מכניסים בכלל למחשב ופונים לחברה לשחזור מידע (העלות...).

תקציר הפרקים הקודמים: 
את הדיסק כבר הספדתי לפני חודשיים, כבר אז ערכתי עליו עשרה ניסיונות תוך החלפת חיבורים, שנראה לא עשו לו טוב.
הקפצתי שוב את המחשב לחנות שיבדוק רצף נפילות ביוס  שהתרחשו השבוע עם ה- הראשי (הכל נמצא תקין), ועל הדרך הצעתי שיערוך עוד בדיקה לדיסק המתוקל במחשב אחר. הוא אישר לי שהדיסק עלה אצלו. שמחתי.

פרטתי למעלה את הניסיונות שלי במחשב ישן (עם XP) מ-2005. מברור טלפוני היום הסתבר שעלה באמצעות מכשיר חיצוני (אבדוק שוב אצלו בשבוע הבא). אם יפעל, אגבה עם דיסק חיצוני (המלצות?).

במקרה ולא יעלה, ראיתי שטווחי המחירים לשחזור הם גבוהים ומתחילים מ-400 ש"ח לחצי טרה ועד 2000 ש"ח. השאלה אם יש הבדל ביכולות של החברות האלה, כי כמובן לא מתלהב לאבד לגמרי את החומר שיש עליו.

נערך על-ידי uncommon
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

מעדכן (לטובות הדורות הבאים 😄)
הצלחתי לשמחתי להציל את תוכן הדיסק הקשיח באמצעות מכשיר USB חיצוני.

בדיקה ששווה לעשות לפני שלוקחים את הדיסק לשחזור.

*בכל מקרה, אין סיבה שלא נהיה מצוידים בכונן גיבוי חיצוני של כמה טרות טובות בעלויות הנמוכות יחסית שלה : 480 = 4T .

נערך על-ידי uncommon
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...