כרטיסי המסך RX 6800 XT ו-RX 6800 בביקורת: האם Radeon מביס את GeForce? - עמוד 7 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיסי המסך RX 6800 XT ו-RX 6800 בביקורת: האם Radeon מביס את GeForce?

djelectric
 Share

Recommended Posts

אם מדובר על בעיית עוד 3 שנים בכרטיסים שנקנה היום, אני לא רואה פה בעיה.

אם 16GB יחזיקו לשש שנים (סתם זורק מספר) זה גם לא ממש עוזר, כי ה-GPU סביר שלא יסחוב את העומס החישובי שיוטל עליו בעוד 6 שנים, גם אם יהיה מספיק ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של huber

מהעובדה שהם מעדיפים למכור את המעט שיש לחוות כרייה ולא לגיימרים.

להערכות הללו בדיוק כיוונתי  :) , עושים פרזנטציה סופר מושקת לסדרת מוצרים, ומשתינים על קהל היעד בקשת, נו, עוד מונופול צרכני...

נערך על-ידי No-One
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צד ב' של השאלה.

https://wccftech.com/nvidia-allegedly-sold-175-million-worth-ampere-geforce-rtx-30-gpus-to-miners/

וכשם שיתכן שזה אמת, יתכן שמישהו רצה לזרוק מיכל בנזין למדורת העצבים של כולם...

מה שכן, לא דאגו להנפיק לכל מי שחם על ההדק הסבר רשמי מניח את הדעת למה כל זה קורה, רק גיבובי בולשיט.

סיבת חוסר האספקה של המחנה האדום הרבה יותר מתקבלת על הדעת איך שלא נהפוך את זה.

נערך על-ידי No-One
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסבב הזה היוצרות התהפכו, נוידיאה יצרה מוצר עם הרבה מאד כח חישובי = גם TF,

ו- לקחה את הגישה של נוידיאה והתרחקה מכך, כדי ליצר מוצר שיותר אופטימאלי לגיימינג.
התוצאה הנגררת מכך היא שבכריה הסבב הזה נוידיאה מעולים ו- AMD לא.
יש יותר סכוי איפה לראות כרטיסי RX6000 זמינים לגיימרים בחנויות.

איך שגלגל מסתובב לו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כנראה אמת- כן, הם מכרו 175 מיליון דולר של כרטיסים גרפים לכורים, ומצד שני מדובר כנראה בכמות די קטנה מהכמות הכוללת שהם מכרו (2.5 מיליארד דולר). כך או כך, אני מקום 100 בתור ל3080 ¯\_(ツ)_/¯, אולי יגיע לפני חג המולד? אני בספק. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של DrShawarma

זה כנראה אמת- כן, הם מכרו 175 מיליון דולר של כרטיסים גרפים לכורים, ומצד שני מדובר כנראה בכמות די קטנה מהכמות הכוללת שהם מכרו (2.5 מיליארד דולר). כך או כך, אני מקום 100 בתור ל3080 ¯\_(ツ)_/¯, אולי יגיע לפני חג המולד? אני בספק. 

איפה לוקחים כרטיס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה לנו תגובה רשמית של לסיבת חוסר המלאי של סדרת 3000, הכי טוב שיש להם את מי להאשים (סמסונג) :

https://www.guru3d.com/news-story/nvidia-ampere-stick-issues-is-not-only-based-on-gpu-shortages.html

נערך על-ידי No-One
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותי יותר מפחיד האישו של כריית אטריום, שנעשה מאד יעיל בדור 3000 החדש, והוא לבדו מסוגל להביא לידי מצב,

שכורים ישתו את כל ההיצע שיהיה בשוק גם במחיר מופקע, ולא ישאר כלום לצרכנים ביתיים, אלא אם גם הפרטיים

יהיו מוכנים לשלם מחיר מנופח כמו שיש היום, סביבות 25% מעל המחיר MSRP (סדר גודל גס).

זה בדיוק מה שהיה לנו ב- 2017. הכורים הם האלמנט עם המשקל היותר משמעותי בהשפעתו על ההיצע הזמין לרכישה פרטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...