האם כרטיס מסך שתומך בPCI-E 4.0 יתאים ללוח האם האם Gigabyte ZX68 שתומך ב3.0? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם כרטיס מסך שתומך בPCI-E 4.0 יתאים ללוח האם האם Gigabyte ZX68 שתומך ב3.0?

idanor38
 Share

Recommended Posts

ובכן לאחרונה המחשב שלי התחיל לצפצף (צפצוף ארוך ושתי צפצופים קצרים. הביוס שיש לי הוא Award. הוא לא רוצה להידלק למרות שיש לו כריזה לפעמים והוא נדלק אבל נכבה כעבור זמן מה ומצפצף. הבנתי שהכרטיס מסך : HD6870 של ג'יגה בייט שברשותי כנראה מת אז הגיע הזמן להחליף). כרגע אני רוצה לקנות את הGTX 1650 אבל הוא תומך בגרסה 4.0 לעומת הלוח אם במחשב שתומך רק ב3.0 (כאמור ZX68 עם גרסה 3.0). אני חושש לקנות מכיוון שהמחשב הוא ישן (מ2011) והמערכת שיש לי כרגע היא 7 ואני חושש שהכרטיס מסך לא יתמוך... 

האם אני חושש לחינם או שאני יכול לקנות בלב שלם? 

אודה לכם מראש על העזרה. ערב טוב שיהיה לכם :) 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של none77

הכרטיס מתאים.

זה תקן עם תאימות אחורה.

יש לי מעבד i3 מסוג tray אני חושב ו4 ג'יגה (אני לא אבל משחק מדי פעם. אני מודע לעובדה של צוואר בקבוק אבל בזמנו המשחקים רצו מהר וחלק יחסית) ובלאו הכי אחרי שנעבור את התקופה אחליף את המחשב למתקדם יותר. עדיין זה יתאים (הספק כוח שלי עכשיו הוא 520 או 620 מודולרי של סיסוניק ברונזה)? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי את הGTX 1650S למחשב קצת יותר חדש משלך (מ2012) והוא לא עובד, מציע לך להציץ שם לפני שאתה קונה.

https://hwzone.co.il/community/topic/601094-גרטיס-מסך-חדש-שכנראה-לא-מסתדר-עם-מערכת-ישנה/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של yellow acid

אני קניתי את הGTX 1650S למחשב קצת יותר חדש משלך (מ2012) והוא לא עובד, מציע לך להציץ שם לפני שאתה קונה.

https://hwzone.co.il/community/topic/601094-גרטיס-מסך-חדש-שכנראה-לא-מסתדר-עם-מערכת-ישנה/

המעבד שלך נשמע דומה לשלי. לצערי אין לי תקציב למחשב חדש ומה גם שאני עם 7. יכול להיות שהוא לא יתמוך ב7?

9

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של exeaction

כן יתאים.
מן הסתם יהיה צוואר בקבוק אבל אתה מבין את זה כבר.
אני עם 1650 וחיבור 3.0. ואין בעיה

אשמח לחוות דעתך. אני עדיין עם 7 הותיק ואני חושש שהוא לא יתמוך....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של yellow acid

לפי מה שהבנתי מהפוסטים ניסית להעמיס על הכרטיס ולעשות לו או לשחק על חומרה ישנה .. זו בדיוק הסיבה למה לא אשחק עם כרטיס מסך חדש על חומרה ישנה (i3 זה כלום בשביל כרטיס מסך 1650super בשביל לשחק היום....) אלא אם כן גם ספק הכח לא מספיק חזק. אגב כרטיס המסך שלי הנוכחי דורש 500 ויש לי ספק כח של 520 (הספק הקודם היה 650 וואט) ולמרות הכל עבד נהדר עד שלפני כמה ימים התחיל לצפצף.... אצלי הבעיה שאני בקבוצת סיכון מה שאומר שללכת לksp יכול לזרוק אותי לבידוד ואני ממש לא מעוניין (הייתי בסיטואציה כאלו זה לא רק לא נעים אלא מלחיץ ברמות פסיכיות...). מה אתה חושב עליהם (למרות שאני קניתי מהם את המחשב שעובד טוב עד היום ללא תקלות למעט ספק הכח והכרטיס המסך שקניתי מוולקום בכלל ושעבד מעולה עד שהתחיל לעשות בעיות לפני כמה ימים....)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של idanor38

לפי מה שהבנתי מהפוסטים ניסית להעמיס על הכרטיס ולעשות לו אוברקלוקינג או לשחק על חומרה ישנה .. זו בדיוק הסיבה למה לא אשחק עם כרטיס מסך חדש על חומרה ישנה (i3 זה כלום בשביל כרטיס מסך 1650super בשביל לשחק היום....) אלא אם כן גם ספק הכח לא מספיק חזק. אגב כרטיס המסך שלי הנוכחי דורש 500 ויש לי ספק כח של 520 (הספק הקודם היה 650 וואט) ולמרות הכל עבד נהדר עד שלפני כמה ימים התחיל לצפצף.... אצלי הבעיה שאני בקבוצת סיכון מה שאומר שללכת לksp יכול לזרוק אותי לבידוד ואני ממש לא מעוניין (הייתי בסיטואציה כאלו זה לא רק לא נעים אלא מלחיץ ברמות פסיכיות...). מה אתה חושב עליהם (למרות שאני קניתי מהם את המחשב שעובד טוב עד היום ללא תקלות למעט ספק הכח והכרטיס המסך שקניתי מוולקום בכלל ושעבד מעולה עד שהתחיל לעשות בעיות לפני כמה ימים....)?

ממש לא ניסיתי לעשות כלום, הוא קורס בעומס מינימאלי של בדיקות בנץ'מארק פשוטות. גם לי יש ספק של 500. יש לי גם מעבד I5 והתקלה חוזרת על עצמה.
מה אני חושב על KSP? הם לא מאפשרים לדבר עם הסניפים, רק עם הטמיכה הטכנית והם יוצרים קשר עם הסניף אם צריך, וזה די מעצבן. מעבר לזה? נתנו לי אחלה שרות, באתי עם הכרטיס הראשון, בדקו אותו במעבדה, נמצא תקול אז החליפו לי לכרטיס חדש, בדקו גם אותו ויצא תקין.

אגב גם אני על 7. הוא אמור לתמוך, אם אתה רוצה תחכה כמה ימים שאני אשלח למעבדה את המחשב ואחליף את מה שצריך אני אוכל לעדכן אותך אם הוא עובד על 7

נערך על-ידי yellow acid
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של yellow acid

ממש לא ניסיתי לעשות כלום, הוא קורס בעומס מינימאלי של בדיקות בנץ'מארק פשוטות. גם לי יש ספק של 500. יש לי גם מעבד I5 והתקלה חוזרת על עצמה.
מה אני חושב על KSP? הם לא מאפשרים לדבר עם הסניפים, רק עם הטמיכה הטכנית והם יוצרים קשר עם הסניף אם צריך, וזה די מעצבן. מעבר לזה? נתנו לי אחלה שרות, באתי עם הכרטיס הראשון, בדקו אותו במעבדה, נמצא תקול אז החליפו לי לכרטיס חדש, בדקו גם אותו ויצא תקין.

אגב גם אני על ווינדוס 7. הוא אמור לתמוך, אם אתה רוצה תחכה כמה ימים שאני אשלח למעבדה את המחשב ואחליף את מה שצריך אני אוכל לעדכן אותך אם הוא עובד על 7

אחכה בלית ברירה.... חוץ מהכרטיס מסך הכל בסדר (בדקתי את הזכרונות.. ואת המעבד. הכל תקין). 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...