מחשב חדש, הפעלה ראשונה, תקוע במסך bios - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב חדש, הפעלה ראשונה, תקוע במסך bios

raamkal
 Share

Recommended Posts

הפעלה ראשונה של מחשב חדש שהגיע מהחנות, הותקנה מערכת הפעלה. עולה למסך ה- ומפה אני צריך את עזרתכם. למה לא נכנס למערכת הפעלה? ההגיון אומר בגלל ה- boot sequence אבל אין לי מושג איך לשנות אותו ואם זו בכלל הבעיה. אודה לעזרתכם.

תודה .

20201117_204702.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התמונת מסך שהעלאת לא ממש אומרת לי משהו , 

האם ה- מזהה את הדיסק קשיח שלך ? 

בלוח - האם הדיסק קשיח מחובר ב-SATA ל-SLOT 1 ? במידה ולא , נתק את הדיסק קשיח וחבר אותו לסלוט SATA 1 ( במידה ומדובר בכונן C ) 

( לא משנה אם מדובר ב- או ב-HDD ) 

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של cmicky86

התמונת מסך שהעלאת לא ממש אומרת לי משהו , 

האם ה-BIOS מזהה את הדיסק קשיח שלך ? 

בלוח - האם הדיסק קשיח מחובר ב-SATA ל-SLOT 1 ? במידה ולא , נתק את הדיסק קשיח וחבר אותו לסלוט SATA 1 ( במידה ומדובר בכונן C ) 

( לא משנה אם מדובר ב-SSD או ב-HDD ) 

בהצלחה

נראה כאילו ה- לא מזהה את הדיסק הקשיח אבל אני לא בטוח בזה (תחת boot sequence לא כתוב כלום פרט ל- boot manager)

אם אני לוחץ על ה- boot sequence אז הוא נכנס למסך שלו. לחיצה שם על boot manager  מעלה לי הודעה של no bootable device found.

בקשר לדיסק קשיח, יש לי אחד שמוצמד ללוח האם (אני מניח שעליו הותקנה מערכת ההפעלה) ו- HDD שלפי מה שאני רואה מחובר לסלוט 0 ב- SATA.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
ציטוט של raamkal

נראה כאילו ה- BIOS לא מזהה את הדיסק הקשיח אבל אני לא בטוח בזה (תחת boot sequence לא כתוב כלום פרט ל- Windows boot manager)

אם אני לוחץ על ה- boot sequence אז הוא נכנס למסך שלו. לחיצה שם על Windows boot manager  מעלה לי הודעה של no bootable device found.

בקשר לדיסק קשיח, יש לי SSD אחד שמוצמד ללוח האם (אני מניח שעליו הותקנה מערכת ההפעלה) ו- HDD שלפי מה שאני רואה מחובר לסלוט 0 ב- SATA.

אהה , האם זה הכונן שיש לך ?

https://kbimg.dell.com/library/KB/DELL_ORGANIZATIONAL_GROUPS/DELL_GLOBAL/Content%20Team/M_2%20Keys.jpg

( פלוס מינוס ) ,

אם הלוח לא מזהה , צריך לבדוק ,

1. תנסה כונן אחר

2. תנסה לחבר את הכונן שלך למחשב אחר

3. תנסה לבצע איפוס ל- ( ג'ימפור )

4. תנסה להריץ דיסק התקנה של WIN 10 ותראה אם ההתקנה של WINDOWS מזהה את הכונן שלך

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...