מכירת חיסול לסמסונג: כונני אחסון מהמותג המוכר ביותר במחירים נהדרים, עכשיו באמאזון - מבצעים והנחות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכירת חיסול לסמסונג: כונני אחסון מהמותג המוכר ביותר במחירים נהדרים, עכשיו באמאזון

yonatan.mendelson
 Share

Recommended Posts

היי יש טעות בכתבה לגבי ה EVO 970 , הטוטאל הנכון כולל שילוח ומיסים זה 172$ :

Order Summary

Items: USD 129.99
Shipping & handling: USD 11.55

Total before tax: USD 141.54
Estimated tax to be collected: USD 0.00
Import Fees Deposit: USD 30.73

Order total: USD 172.27
Payment Total: ILS 591.54
נערך על-ידי KF
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב משתלם יותר לקנות את ה EVO PLUS בעוד תוספת של 50 שקלים (ישנה הנחה של עוד 7 דולרים על הפלוס)

Items: USD 149.99
Shipping & handling: USD 9.79
Extra Savings: -USD 7.50

Total before tax: USD 152.28
Estimated tax to be collected: USD 0.00
Import Fees Deposit: USD 33.46

Order total: USD 185.74
Payment Total: ILS 637.79
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו שגיאה ובאג במנגנון שערוך דמי המסים של , לצערי. ניתן לתקן אותה ולקבל הפחתה של כמה עשרות שקלים במחיר עד לערך עליו אנחנו מספרים עם תוספת של מוצר נוסף בעלות מינימלית לסל הקניות. ניתן למצוא פירוטים על המנגנון בכתבות מבצעי קודמות שלנו מהשבוע החולף. אמאזון אמורה גם להחזיר כסף שנלקח שלא לצורך בסוף התהליך, אם כי זה משהו שעשוי לקחת כמה חודשים ואף פעם לא ודאי במאה אחוזים באופן טבעי.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי אנסה לחפש את המנגנון , אם לא אמצא , אשמח אם תצרף לכאן קישור.

אני כבר עשיתי הזמנה ל-PLUS בכל מקרה והמשלוח כבר יצא .. לצערי לא יצא לי לבדוק את הנושא של התקלה שאתה מדבר עליה ואם זה קרה גם לי.

אבדוק את זה , תודה

עריכה :

לפי מה שהבנתי , אם קונים מוצר שעובר את רף המע"מ יש להוסיף מוצר נוסף לעגלה במחיר של 1-2$ לקבלת חישוב מיסים נכון.

לצערי לא עשיתי את זה זה בהזמנת ה EVO PLUS שקניתי , אנסה לפנות אליהם בצ'ט , במידה והחישוב אכן לא נכון שידעו לזכות אותי בהתאם.

נערך על-ידי KF
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי איתם בצ'אט לגבי הבאג הזה , הנציג טען שאקבל החזר אוט' של המיסים ברגע שאקבל את המוצר.

טוען שאקבל החזר כספי של 33.46$ (שזה סכום המיסים) - אין לי מושג אם הוא באמת צודק .. 

זו החשבונית אגב :

Order Summary
Item(s) Subtotal:
$149.98
Shipping & Handling:
$9.79
Courtesy Credit:
-$15.00
Extra Savings:
-$7.49

Total before tax:
$137.28
Estimated tax to be collected:
$0.00
Import Fees Deposit
$33.46

Grand Total:
$170.74

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי את ה2TB.
ב1000 שקל זה מחיר פצצה. יותר זול ב300 שקל מאילת וב500 שקל מהמרכז.

יצרתי קשר עם השירות לקוחות שלהם לגבי החישוב של המס. גם לי אמרו שאני אקבל החזר שיכול לקחת עד 180 יום (WTF??)
קצת מוזר העניין הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממתין עוד כמה ימים לבלאק פרידיי בתקוה שיהיה על ה-evo plus שיוריד אותו מתחת ל-75$.

הסתכלתי בכוננים נוספים ונתקלתי ב-WD, גם 500 ג'יגה ועם מהירות מעט גבוהה יותר מה-evo 970 ובמחיר זול משמעותית ממנו (לפחות בארץ).

מה הסיבה שאתם קונים דווקא את סמסונג?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ניתן לדעת מראש. יתכן שבבלאק פריידיי נקבל הפתעה עם מחירים נמוכים עוד יותר, יתכן שנקבל את אותם מחירים בדיוק ויתכן שעד הבלאק פריידיי המלאי יאזל ולא ניתן יהיה לקנות את הדגמים במחירים הנוכחיים. כל עוד המחיר הוא משתלם אנחנו ממליצים בחום לשקול רכישה - ומקווים שכל אחד יעשה את הבחירה הנכונה עבורו :)
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מתכוון ל-WD Black SN750, זה אכן כונן איכותי מאוד שאנחנו נוהגים להמליץ עליו בחום בכל פעם שהוא יורד למחירים קורצים. אנחנו דוגלים לספק לצרכנים את מלוא האפשרויות ולתת להם את האפשרות לעשות את ההחלטות והבחירות בעצמם - יש כאלו שיש להם נסיון טוב מהעבר עם סמסונג ומעדיפים את המותג על פני כל אחד אחר בשוק, ויש כאלו שחשים אותו דבר עם . כל עוד העלות היא תחרותית, אנחנו דואגים לספר לכם עליה ולהמליץ :)
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של yonatan.mendelson

אם אתה מתכוון ל-WD Black SN750, זה אכן כונן איכותי מאוד שאנחנו נוהגים להמליץ עליו בחום בכל פעם שהוא יורד למחירים קורצים. אנחנו דוגלים לספק לצרכנים את מלוא האפשרויות ולתת להם את האפשרות לעשות את ההחלטות והבחירות בעצמם - יש כאלו שיש להם נסיון טוב מהעבר עם סמסונג ומעדיפים את המותג על פני כל אחד אחר בשוק, ויש כאלו שחשים אותו דבר עם Western Digital. כל עוד העלות היא תחרותית, אנחנו דואגים לספר לכם עליה ולהמליץ :)

אכן הכונן הזה.

רכשתי כונן של Transcend ורשמו לי שזו לא החברה הכי אמינה.

מכאן גם מגיעה השאלה. איך אתם מדרגים את החברות סמסונג, WD, , מבחינת אמינות של הכוננים שלהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...