מחשב גיימינג ללא מסך עד 6000 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב גיימינג ללא מסך עד 6000

Nadav1983
 Share

Recommended Posts

1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך?

6,000 ש"ח ללא מסך חריגה של 100 200 אם הכרחי

2. מה שימושי המחשב (משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD למשל), יש דוגמה ספציפית למשחק או תוכנה?

משחקים godfall וכדו'

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ומסך)?

לא

4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? (לדוג' כונן SSD שכבר קיים ואפשר לצרף להרכבה)

כן, 3080 מדגמים FE or TUF בלבד, כונני ו ראם(יש לי 16 מהמחשב הישן של לפני 3 שנים) ויש לי מארז מחשב גדול אז גם מארז לא צריך

5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב?

לא חשוב בכלל.

6. האם ישנה הגבלה או העדפה לגודלו הפיזי של המחשב ומשקלו, אורות וכו'?

לא, אין צורך באורות וכל השטויות האלה

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות?

לא

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים.

כל הארץ כולל אילת

9. מתי מתוכננת קניית המחשב (רצוי מאוד לבקש מפרט במועד קצר מעת הקניה)?

עכשיו או של בלק פריידיי?

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים (לדוג' USB Type-C או FireWire)?

שיהיו לפחות 2 יציאות אבל ב3080 נראה לי שיש בכל מקרה

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב?

לא מעניין שדרוג

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:

משתמש פשוט, ללא ביצועי OC למיניהם, בסופו של דבר מה שאני מחפש זה מעבד טוב, כרטיס מסך וספק כח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

לא אוכל להכניס לך 3080 למחשב, אלא אם כן אתה קונה באילת ואתה חורג בהרבה. אתה צריך להבין שזה כרטיס שעולה 4000 ש"ח לפחות. לדעתי הRTX3070 זו אופציה מעולה במחיר מעולה. גם אם אני לא כולל לך במחשב זה עדיין מגיע ל6500 ש"ח לפחות באילת! הייתי ממליץ ללכת על TMS, אין להם מבצעי בלאק פריידי לדברי נציג המכירות שלהם אבל המחירים הרגילים מאוד טובים. אין טעם לחכות כל-כך למבצעים השנה אלא אם כן אתה מזמין מחו"ל.

איזה ראם יש ברשותך? תשמע, אני מאמין שהוא לא מהיר במיוחד, המעבדים החדשים של עובדים הרבה יותר טוב עם מהיר, אני מדבר על 3600MHZ ומעלה, אתה תפגע מאוד בביצועים אם תשתמש בראם ישן יותר (3000 ומטה).

אני מכין לך פה מפרט מTMS אילת עם RTX3070 שהוא לא פראייר בכלל גם ב4K, ועם חדש שידע לנצל את היכולות של המעבד שלך. יש אופציה לחסוך קצת כסף, אבל אני אסביר את עצמי כמובן.

- מעבד 5600X מהסדרה החדשה של , שילוב מעולה עם הRTX3070.

- איכותי מבית גיגהבייט, יש לוחות יותר זולים אבל העדפתי לשים לך לוח עם תושבת כרטיס מסך מברזל, כל סדרת ה30XX מאוד כבדה.

- 16GB במהירות 3600MHZ, תוכל גם לבצע לו OC קטן אם תרצה.

- מארז אלגנטי ומאוורר מאוד, בלי תאורה ושטויות.

- 750W די חשוב למערכת הזו, 700W גם יכול להספיק. הסיבה שהלכתי על הספק המעט יותר יקר הוא 10 שנים אחריות, שזה משהו שמקבלים רק אצל ספקים סופר איכותיים, קשה מאוד ליצרנית לתת עשר שנות אחריות אלא אם כן הספק יעמוד בזה כמו שצריך. למערכת יקרה כמו שלך זה קריטי.

- אחסון סטנדרטי, 1TB של שעליו תתקין ווינדוס משחקים ותוכנת חשובות, כללתי לך עוד 1TB של כונן קשיח רגיל בשביל נוסף.

https://www.tms.co.il/172314

קטגוריה מוצרים כמות מחיר
מעבדים AMD Ryzen 5 5600X Box 1 ₪ 1298
לוחות אם Gigabyte B550M PRO 1 ₪ 473
זכרונות DDR 4 16G (8GX2) 3600 CL18 DARK Za TEAM 1 ₪ 296
מארזים ANTEC CASE P82 FLOW 1 ₪ 217
ספקים למחשבים נייחים Gigabyte 750W PFC Gold 80+ Modular 1 ₪ 358
דיסקים SSD Addlink 1.0TB S72 M.2 2280 NVMe 1 ₪ 476
דיסקים קשיחים Seagate HDD 1.0TB 64MB SATA3 Barracuda 1 ₪ 152
כרטיסי מסך Gigabyte 3070 GV-N3070EAGLE-8GD - בקניית מחשב חדש בלבד 1 ₪ 2644
סה"כ

₪ 5915

נערך על-ידי Kendrick Lamar
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...