לפטופ זול לצרכים ביתיים - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לפטופ זול לצרכים ביתיים

מאיר אוליאל
 Share

Recommended Posts

אהלן,

מחפש כרגע לפטופ לצורכי זום, דפדפן, וקצת , ולכן מחפש משהו בתקציב זול עד 1500 ש'ח +-, בדקתי אופציות רלוונטיות בארץ ולא מצאתי משהו אטרקטיבי.

חיפשתי קצת באמזון ומצאתי מחשב של אסייר(מצרף קישור) עם אחלה תגובות. העיסקה כוללת שילוח מגיעה ל1700 ש'ח. https://www.amazon.com/dp/B07RF1XD36/?tag=bestviewsre0e-20 .

לא מבין גדול במחשבים ולכן אשמח לחוות דעת האם האופציה הזאת סבירה וכמובן שאשמח לאלטרנטיבות אחרות, חשוב לי בעיקר מחשב שיעבוד מהר לצרכים הבסיסיים.

הגודל לא משנה- החל מ13.3 אינץ.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שורה תחתונה אתה אומר אפילו לצרכים האלה התקציב שהצבתי לא מספיק? באסה.

יש מצב להמלצות למחשבים שיתאימו לדעתך? והאם היית ממליץ להזמין מאמזון וכדומה או מהארץ?

נערך על-ידי מאיר אוליאל
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנייד לא רע לצרכים שלך, אבל אתה ער

לעובדה שבסה"כ המחיר יוצא 1900 ש"ח ?

אולי תמתין בכל זאת למבצעי BLACK FRIDAY

שם תוכל או לקנות בזול יותר או עם מעבד 4500U

שחזק יותר מהמעבד שכאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מסתכל על מחשבים מסורסים. היזהר!

AMD 3 3200U - זה מעבד 2 ליבות. לא כדאי. היום עדיף לקנות מעבד 4 ליבות לפחות. ה-4500U שהוצע כאן הוא מעבד 6 ליבות וכבר מגיע עם מחשבים זולים. ה-i5 מבית אלו של 4 ליבות. גם טובים. דור 10 או 11 יעשו את העבודה.

4GB - לא כדאי היום לקנות מחשב עם 4GB , עדיף 8GB לפחות.

128GB - תקנה לפחות 256GB נפח איחסון

Windows 10 S - ה-S פה משחק תפקיד, זאת גירסה מסורסת של מערכת ההפעלה. לא תוכל להתקין תוכנות חוץ מהחנות הרשמית של מיקרוסופט. לא תוכל להשתמש בדפדפן של ... ושאר מרעין בישין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק אחי, אני מנסה למצוא מחשב ראוי בתקציב שברשותי. אני מכוון למפרט שהצגת אבל אין כל כך אופציות בהתאם לתקציב. אשמח מאוד אם תוכל לתת לי דגמי מחשב ספציפיים עם המפרט הזה.

כמו כן לגבי s ראיתי בפורום מחשבים שזה דבר שניתן לשינוי בהגדרות ואפשר לצאת מהמצב הזה וחיבור לגרסה המלאה של .. האם אני טועה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של מאיר אוליאל

כמו כן לגבי Windows s ראיתי בפורום מחשבים שזה דבר שניתן לשינוי בהגדרות ואפשר לצאת מהמצב הזה וחיבור לגרסה המלאה של Windows.. האם אני טועה?

צודק, הוא ניתן לשינוי ממש בקלות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...