מחפש טלפון עד 1000 ש"ח - ביצועים חזקים + הקלטות שיחות - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש טלפון עד 1000 ש"ח - ביצועים חזקים + הקלטות שיחות

Belgid
 Share

Recommended Posts

ציטוט של Ido.G

אפשר להקליט באופן "מובנה" ברומים הגלובליים של שאומי \ MIUI (אני חושב שגם בסינים, אבל אין לי ניסיון).

ממש לא צריך את גירסת MIUI EU. וזה על בסיס ניסיון עם כמה וכמה מכשירים של שאומי.

לגבי ה NOTE 10 - אני רכשתי את ה Mi Note 10 Lite לבן משפחה, והרושם שלי הוא שזה אחלה מכשיר. מבחינה טכנית - ובטח ובטח שעובד בצורה טובה. גם אם בן אדם לא מתחבר לדגם מסויים ומוצא בו חסרונות, זה לא אומר שהמכשיר הוא "חרא". זה לגבי ה NOTE, ה , וכן לגבי כמעט כל מכשיר אחר (שהוא לא נפילה טוטאלית).

סופי: הבוקר הגיע מסין ה- POCO X3 עם רום גלובלי (נרכש ב- 10/11, אספתי ב- 22/11).

רגע לפני פלאשינג של EU MIUI, בדקתי - אין כאן הגדרה מובנית להקלטת שיחות!

לא ברור לי מה ראה כותב הפוסט המצ"ב: ייתכן שזה משתנה בדגמים השונים (אני בספק) או שהוא מעיד משמועה מיד שני. בכל אופן אין ספק שכאן ב- רום הגלובלי אין הקלטות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של arigo

רכשתי את ה Mi 10 Lite אפשר להשיג סביב 1400 ש"ח (ופחות מ 1200 בבנגגוד). אני מעדיף אותו על NOTE 10 דק יותר קל יותר ועם קוואלקום 765. כבר חודשיים ומאד מרוצה. 

אם כבר כתבת בדיון על הקלטת שיחות, תוכל לבדוק ולדווח אם יש ב- settings אפשרות מובנית להקלטת שיחות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את הפוקו הראשון.

כמו מון מאג', אני בסך הכך הכללי מרוצה ממנו מאוד.

אחלה .

יש שלושה חסרונות עיקריים מבחינתי:

1. הטאצ' בצדדים קצת בעייתי - אני לא יודע אם זה היה מהתחלה או בעקבות כיסוי חדש ששמתי.

2. מאוד קשה לבטל את התיקון אוטומטי במכשיר הזה. עד שהצלחתי למצוא היכן מבטלים לקח לי כמה ימים טובים של חיפושים במכשיר ובאינטרנט.

3. בגרסה מערכת החדשה הדפדפן מובנה נעלם בכל כיבוי מכשיר או ריסטרט. אם אתה משתמש בכרום זו לא אמורה להיות בעיה. אני מעדיף להשתמש בו כי הוא מאפשר לא להציג תמונות כשבבית הקליטה לא טובה ולכן זה מאפשר לדפדפן לעלות יותר מהר.

לפחות במכשיר שלי יש, אפשר להקליט מהמסך של השיחה ללא צורך באפליקציות. אני לא יודע אם זה קיים בגרסה שאתה מעוניין לרכוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...