מחפש טלפון עד 1000 ש"ח - ביצועים חזקים + הקלטות שיחות - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש טלפון עד 1000 ש"ח - ביצועים חזקים + הקלטות שיחות

Belgid
 Share

Recommended Posts

ניתן לבצע הקלטת שיחות ע"י הגדרות בילט אין במכשירי שיומי מבוססי (לא מדיה טק). לצורך זה יש להחליף במכשיר את הרום הגלובלי ברום של קבוצת EU MIUI בו הגדרת הקלטת השיחות היא מובנית. יש שורה שלמה של יתרונות נוספים ב- EU MIUI אך כאן התייחסתי רק להיבט של הנושא הנ"ל.

(גילוי נאות: אני כבר בהמתנה למכשיר POCO X3 בדרך מסין שנרכש תמורת 900 ש"ח כולל משלוח, וקובץ EU MIUI עבורו כבר טעון וממתין במחשב שלי 😋)

Screenshot_2020-11-15-10-38-41-414.phone.jpg

נערך על-ידי eliezer
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של jermi123

יש את הrealme x50 pro

אבל עולה קרוב ל1,500 ש"ח

אל תקנה פוקו וכאלה, אני מכיר אנשים שקנו טלפונים כאלה - ומצטערים

חחחח מה? אני משתמש בPocophone F1 בערך מהרגע שהוא יצא ואין לי אף מילה רעה להגיד עליו, בטח ובטח בהתחשב בעלות שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של eliezer

ניתן לבצע הקלטת שיחות ע"י הגדרות בילט אין במכשירי שיומי מבוססי קוואלקום (לא מדיה טק). לצורך זה יש להחליף במכשיר את הרום הגלובלי ברום של קבוצת EU MIUI בו הגדרת הקלטת השיחות היא מובנית. יש שורה שלמה של יתרונות נוספים ב- EU MIUI אך כאן התייחסתי רק להיבט של הנושא הנ"ל.

(גילוי נאות: אני כבר בהמתנה למכשיר POCO X3 NFC בדרך מסין שנרכש תמורת 900 ש"ח כולל משלוח, וקובץ EU MIUI עבורו כבר טעון וממתין במחשב שלי 😋)

היי חבר תודה רבה על העזרה,

איך מוודאים האם המכשיר מבוסס קואלקום? והאם תוכל לצרף קישור למדריך להחלפת הרום המדובר עם קישור לרום עצמו?

זה ממש יעזור לי.

שוב תודה 🙂

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניתן לבדוק את המפרט המלא של הטלפון (כל טלפון) באתר gsmarena. אם עדיין מדובר ב- X3, הוא מבוסס .

לאחר קניית מכשיר, אכין לך כמה לינקים אשר מנחים אותך הצריבת רום EU (התהליך מכיל כמה שלבים). האם תקנה בארץ או בסין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של eliezer

ניתן לבדוק את המפרט המלא של הטלפון (כל טלפון) באתר gsmarena. אם עדיין מדובר ב- poco X3, הוא מבוסס קוואלקום.

לאחר קניית מכשיר, אכין לך כמה לינקים אשר מנחים אותך הצריבת רום EU (התהליך מכיל כמה שלבים). האם תקנה בארץ או בסין?

מעדיף לרכוש כמה שיותר מהר, בארץ, בהנחה שהתהליך ברמת קושי סבירה ואין כאן יום לימודים ארוך וסכנה של בריקים וכאלה... 🙂

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Moon-Mage

חחחח מה? אני משתמש בPocophone F1 בערך מהרגע שהוא יצא ואין לי אף מילה רעה להגיד עליו, בטח ובטח בהתחשב בעלות שלו.

חבר שלי קנה - והחליף '״זבל דבר״, - לדבריו

וכן, חבר שקנה note 10 עם 730 (נראה לי G) ; ומצטער.

*הכותב בעל OP 7TP, ומצר על הOxygenOS 11

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Belgid:

קשה לי להיות אובייקטיבי לגבי רמת הקושי. עבורי זאת פעולה קלה שביצעתי פעמים רבות ללא תקלות האמת שכדי להכניס לבריק צריך להתאמץ. אני אשלח לך רשימת הפעולות עם מדריכים, ואוסיף טיפים שיעזרו. אם עובדים נכון אין סכנת בריק. (אבל... כידוע לך כשנכנסים לניתוח, ביה"ח מחתים אותך על הסכם שמותר להם אפילו להרוג אותך בטעות. כידוע הסכוי שזה לא רציני 🙂) . בגדול התהליך כולל:

- פתיחת נעילת ה- bootloader

- הורדת והתקנת recovery (ספציפי עבור המודל)

- הורדת והתקנת קובץ ROM (ספציפי עבור המודל)

לימוד הנושאים לא לוקח יום - אוכל גם להחזיק לך יד (טלפונית). על הפרטים המלאים כדאי לשוחח באימייל במקום למלא את ה- thread הזה בדטה לא רלוונטי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואגב, הנה tutorial אחד להתקנת הרום (חיפוש בגוגל יציג עשרות), לטעימה ראשונית.

ירידה לפרטים עדיף לעשות במייל או ווטסאפ. שלחתי כתובת אימייל בהודעה פרטית, למקרה שהטעם מוצא חן.

https://mifirm.net/blog/how-to-install-xiaomi-eu-rom-for-poco-x3-nfc-surya

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להקליט באופן "מובנה" ברומים הגלובליים של שאומי \ MIUI (אני חושב שגם בסינים, אבל אין לי ניסיון).

ממש לא צריך את גירסת MIUI EU. וזה על בסיס ניסיון עם כמה וכמה מכשירים של שאומי.

לגבי ה NOTE 10 - אני רכשתי את ה Mi Note 10 Lite לבן משפחה, והרושם שלי הוא שזה אחלה מכשיר. מבחינה טכנית - ובטח ובטח שעובד בצורה טובה. גם אם בן אדם לא מתחבר לדגם מסויים ומוצא בו חסרונות, זה לא אומר שהמכשיר הוא "חרא". זה לגבי ה NOTE, ה , וכן לגבי כמעט כל מכשיר אחר (שהוא לא נפילה טוטאלית).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...