כניסת מחשב למצב שינה (חלונות 10). - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כניסת מחשב למצב שינה (חלונות 10).

ilanb0
 Share

Recommended Posts

המחשב שלי דלוק 24/7 ולכן אני מכניס אותו לשינה כשאין שימוש (ידנית או לפי ההגדרות).

לאחרונה שמתי לב שהוא לא נכנס למצב שינה, אז הגדרתי מחדש בהגדרות חשמל שינה אחר זמן מוקצב לצג, הגדרת שינה למחשב לאחר זמן זהה אבל ראיתי שיש גם הגדרה נפרדת לכיבוי הדיסק הקשיח.

אז מה המשמעות של כיבוי דיסק קשיח והאם נדרש להוסיף גם לשינה של צג/מחשב? האם שינה של מחשב לא כוללת בתוכה גם שינה לדיסק הקשיח?

דרך אגב, עכשיו אני שם לב שכל פעם שאני מעיר את המחשב, הוא כאילו "עולה" מחדש. האם זה עלייה רק של הדיסק? זה עעלול לעשות בלאי כלשהו לדיסק? מדובר כאן על מספר פעמים ביום עבודה עם המחשב שהוא נכנס ויוצא משינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של cmicky86

בדרך כלל זה יכול לקרות כשיש רוגלה על המחשב , תנסה לבדוק עם MALWARE BYTES או ESET ( עדיפות לרשיון חוקי ) 

אם יש לך איזשהי רוגלה מסויימת שנכנסה לך למחשב ,

בהצלחה

סורק DEFENDER שמובנה בחלונות 10 לא יגלה ויסיר את הרוגלה הזו? ונניח שזו רוגלה - למה היא גורמת לסוג עליית מחשב כזו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
ציטוט של ilanb0

סורק DEFENDER שמובנה בחלונות 10 לא יגלה ויסיר את הרוגלה הזו? ונניח שזו רוגלה - למה היא גורמת לסוג עליית מחשב כזו?

הסורק של DEFENDER זה סורק פשוט, ולא ממש מעודכן כמו שאר האנטיוירוסים שמשלמים עליהם

אם אתה משתמש רק ב-DEFENDER סביר להניח שיש לך איזה 50 על המחשב או רוגלות ואין לך אפילו מושג מזה ...

בפקודה קלה מרחוק אני יכול לבטל לך את ה-DEFENDER ולא תוכל לדעת ,

ותוך כמה שניות , אוכל להפעיל לך את המצלמה , את המיקרופון , למחוק ולהפעיל קבצים ולהעביר למחשב שלך קבצים

והכל בלי שאתה יודע מזה ...

עצה שלי ?

אפילו AVG FREE עדיף על DEFENDER

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של cmicky86

הסורק של DEFENDER זה סורק פשוט, ולא ממש מעודכן כמו שאר האנטיוירוסים שמשלמים עליהם

אם אתה משתמש רק ב-DEFENDER סביר להניח שיש לך איזה 50 וירוסים על המחשב או רוגלות ואין לך אפילו מושג מזה ...

בפקודה קלה מרחוק אני יכול לבטל לך את ה-DEFENDER ולא תוכל לדעת ,

ותוך כמה שניות , אוכל להפעיל לך את המצלמה , את המיקרופון , למחוק ולהפעיל קבצים ולהעביר למחשב שלך קבצים

והכל בלי שאתה יודע מזה ...

עצה שלי ?

אפילו AVG FREE עדיף על DEFENDER

בהצלחה

שטויות במיץ. ואם אתה כל כך בטוח בעצמך, לי יש DEFENDER על המחשב, נראה אותך עושה משהו.

יש לך אישור להיכנס למחשב (אם כי לא למחוק מידע/לקרוא קבצים). לא אתבע.

נערך על-ידי af db creid
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...
  • 3 חודשים מאוחר יותר...
ציטוט של cmicky86

בדרך כלל זה יכול לקרות כשיש רוגלה על המחשב , תנסה לבדוק עם MALWARE BYTES או ESET ( עדיפות לרשיון חוקי ) 

אם יש לך איזשהי רוגלה מסויימת שנכנסה לך למחשב ,

בהצלחה

יכול להיות ששתי התכנות החינמיות האלו לא מגלות כלום בסריקה, ורק אם אני רוכש אותן בתשלום הן יגלו וינקו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלילה כשהייתי הולך לישון, ולחצתי במקלדת על מצב שינה (או אפילו דרך מערכת ההפעלה) והמחשב נכנס למצב שינה  - לפעמים היה יוצא משינה אחרי כמה שניות (כאילו - מתעקש לא להרדם..) או שאם נכנס למצב שינה, בלילה כשקמתי אני שם לב שהוא בפעולה. אף אחד לא נגע בו. שנית, המחשב מכוון היה להכנס למצב שינה אוטומטי אחרי שעה - לא קורה.
גם שמתי לב מספר פעמים שאחרי כמה שעות שלא הייתי ליד המחשב ונכנסתי לקחת משהו מחדר עבודה, פתאום המסך נדלק. כאילו מישהו עשה משהו. מה הסבירות שיצא שכמה פעמים כשאני מגיע למחשב אחרי כמה שעות שלא הייתי לידו, רק נכנס לחדר עבודה (לא נוגע בכלום!), המסך פתאום יידלק?! זה נותן לבנאדם תחושות מוזרות שמשהו קורה עם המחשב. המצלמה מחוברת למחשב אבל היא לא על המסך אלא קבורה מתחת לערימת ניירות.
המצב כעת הוא, אחרי שעשיתי סריקה עם תכנת MALWARE BYTES (שלא מצאה שום דבר לפי הדו"ח...), כשאני לוחץ על מצב שינה זה נשאר כך עד שאני "מעיר" אותו בבוקר. מה שכן, מכוון על שינה לאחר 20 דקות של המסך+מחשב - ורק המסך נכבה...

נערך על-ידי ilanb0
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...