לא היה כדבר הזה: המחשבים של אפל עוברים ל-ARM ומבטיחים זינוק עצום בביצועים וביעילות - אינטרנט של הדברים - IoT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא היה כדבר הזה: המחשבים של אפל עוברים ל-ARM ומבטיחים זינוק עצום בביצועים וביעילות

yonatan.mendelson
 Share

Recommended Posts

העצמאות של אפל עולה לדרגה חסרת תקדים עם השקתו של שבב ה-M1 שמיועד לעולם ה-MacOS - וזו עשויה להיות ההוכחה הכי טובה שיש לנו לכך שארכיטקטורת ה-ARM בשלה למלחמת עולם במעבדי ה-x86 בכל החזיתות

לכתבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

16 ג'יגה בלבד אין תמיכה ב- 2.1 אין תמיכה ב-GPU נפרד אין השוואת ביצועים למעבדי X86_64 אין השוואת ביצועים גרפיים לכרטיסי-, RDNA2 , AMPERE רוב התוכנות של אדובי עדיין לא רצות נייטיב על המעבד החדש. אין יותר אפשרות להריץ יישומי בנייטיב, בוטלה התמיכה בבוטקאמפ. בקיצור... ההיסטוריה של מתקופת מעבדי PPC חוזרת על עצמה.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של urib

16 ג'יגה RAM בלבד אין תמיכה ב-HDMI 2.1 אין תמיכה ב-GPU נפרד אין השוואת ביצועים למעבדי X86_64 אין השוואת ביצועים גרפיים לכרטיסי-, AMD RDNA2 ,NVIDIA AMPERE רוב התוכנות של אדובי עדיין לא רצות נייטיב על המעבד החדש. אין יותר אפשרות להריץ יישומי Windows בנייטיב, בוטלה התמיכה בבוטקאמפ. בקיצור... ההיסטוריה של אפל מתקופת מעבדי PPC חוזרת על עצמה.

:jafafa:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Urib, אני מסכים, אבל אתה צריך להבין שמי שקונה את חומרת הבסיס הזאת רק רוצה להוריד מיילים, לכתוב כמה מסמכים ולשחק candy crush, ובשביל זה זה מעל ומעבר. אל תשכח שמיקרוסופט מוכרים בדיוק את אותו הפח במחיר דומה (Surface pro X), וכנראה שאנשים משלמים ¯\_(ツ)_/¯. אני רק יודע שבתור גיימר אין לי מה לעשות עם זה, ולא נראה לי שיש לי מה לעשות עם שום חומרה של .
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים לחלוטין עם DrShawarma.

95% מהאנשים בפורום הם לא הקהל יעד.
אין הרבה יצרני מחשבים שמיצרים את החומרה שלהם בעצמם (סמסונג יוצאת מהכלל וSSD טוב גם HP) כולל מעבדים ומערכות הפעלה.

כמו באיפון לא אומרת מה גודל הסוללה, מה מהירות המעבד... 

הם בקטע של תסמכו עלינו זה עובד... (ולרוב הם צודקים)

שיקסום למי שצריך של 12 שעות עבודה, מחשב שיעשה מה שצריך האדם הממוצע בצורה מצויינת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של outlook

מסכים לחלוטין עם DrShawarma.

95% מהאנשים בפורום הם לא הקהל יעד.
אין הרבה יצרני מחשבים שמיצרים את החומרה שלהם בעצמם (סמסונג יוצאת מהכלל זכרונות וSSD טוב גם HP) כולל מעבדים ומערכות הפעלה.

כמו באיפון אפל לא אומרת מה גודל הסוללה, מה מהירות המעבד... 

הם בקטע של תסמכו עלינו זה עובד... (ולרוב הם צודקים)

שיקסום למי שצריך נייד של 12 שעות עבודה, מחשב שיעשה מה שצריך האדם הממוצע בצורה מצויינת.

ואם הם היו מוכרים את המחשב הזה בחצי מהמחיר שלו זה היה לגיטימי לחלוטין.
הבעיה איתם שהם סוגרים את הכל כדי למקסם רווח ועדיין שמים מחירים מטורפים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמת, אבל

כל החברות עושות את זה...

אינטל מוכרת את המעבדים שלה ברווחיות נקיה של יותר מ100% (ואפילו הרבה יותר), אחרי ההכרזה של הורידו מחירים ב50% ועדיין הם מרוויחים.

אינטל מחייבת אותך לשדרג לוח כל שנתיים - אם אתה רוצה לשדרג מעבד. מה שAMD מאפשרת (מראה שטכנולוגית זה אפשרי) במטרה להרוויח על הציפסט בלוח אם.

NVIDIA הוציאו את הכרטיסים החדשים בכוונה תחילה לחנוק את השוק ולדאוג למלאים מוגבלים.

סמסונג מכרו טלפונים נפיצים רק כדאי לנצח את בתאריך השקה.

אפל ביטלה את הפורט של האוזניות ועברה למחברים משלה.

גוגל מכרה סמים לעם בתקופה של ה- 4 שמכשיר נמכר ב200 דולר, במטרה לשבור את המחירי שוק והיום מוכרים מכשירי פרימיום.

אין הרבה צדיקים בשוק הזה

פיתוח ושוק קפיטליסטים - תאריך היעד יותר חשוב מאיכות המוצר.

באגים נטפל בהם בעדכון תוכנה.

לאיפה הגענו שאתה מקבל הודעה מהמוסך שאתה צריך לבוא לצריבת קושחה חדשה לגיר של האוטו...

למזלנו יש לנו את הזכות ללמוד את השוק ולקנות מה שמתאים לנו, רוצים אפל תקנו אפל רוצים תקנו PC

אני התרשמתי שהם עושים את הצעד הזה, לקחת את הפיתוח של המעבדים על עצמם זה חתיכת עבודה.

במיוחד שזה רק למוצרים שלהם ולא לאף אחד אחר, שוק קטן פצפון,

ובנוסף להתאים מחדש את המערכת הפעלה שלהם לזה... מרשים

תודה לכולם על הדיון הנעים

נערך על-ידי outlook
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...