קירור מים עבור כרטיס 3080 - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קירור מים עבור כרטיס 3080

jackhammer
 Share

Recommended Posts

ציטוט של captaincaveman

16051875689002868584740925005388.jpg

sexy! :)

כמו שאמרתי, אני מנצל את הזמן לקבלת רעיונו חדשים וכל הזמן קופץ מרעיון לרעיון חחחח

בהתחלה רציתי 2 לופים, זה ירד ללופ אחר וכרגע אני שוקל לעשות שימוש בדיסטרו פלייט קדמי כזה

תודה על הרעיונות :D

נערך על-ידי jackhammer
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של none77

אם אתה נהנה מזה סבבה.

אין סיבה ממשית לעשות את זה בכרטיסים האלה.

לא בטוח שאני מסכים... 73 מעלות זה קצת גבוה בשבילי. אבל אולי הפכתי למפונק אחרי שנים עם מים 😁

16051936875023914153189165383824.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז אחרי שמצאתי את הרעיון של דיסטרו קידמי, גיליתי שיש לקייס הזה גם דיסטרו בצד ושהקייס הזה יכול להכיל את שניהם ביחד אז מניח שחזרנו ל2 לופים... שמישהו ינתק לי את האינטרנט... חחחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני לופים זה ממש מיותר. בנוסף הדיסטרו האלה מתוכננים ככה שפורטים מסויימים חייבים להיות מחוברים, אחרת אין לך לופ מלא (ז"א אין זרימה של מים), וכדי להתגבר על זה תצטרך לחבר צינורות בין שני פורטים של הדיסטרו.

ודבר אחרון, שניהם ביחד יעלו בערך 600$. זה קצת מוגזם. וזה בא ממישהו עם 3090 ו-5950X :)

נערך על-ידי captaincaveman
typo
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של captaincaveman

שני לופים זה ממש מיותר. בנוסף הדיסטרו האלה מתוכננים ככה שפורטים מסויימים חייבים להיות מחוברים, אחרת אין לך לופ מלא (ז"א אין זרימה של מים), וכדי להתגבר על זה תצטרך לחבר צינורות בין שני פורטים של הדיסטרו.

ודבר אחרון, שניהם ביחד יעלו בערך 600$. זה קצת מוגזם. וזה בא ממישהו עם 3090 ו-5950X :)

איזה בלוק קנית לכרטיס מסך?

איפה שמת את נקודת הניקוז של הלופ שלך? אני רואה שהנקודה הכי נמוכה אצלך זה הרדיאטור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזמנתי את הבלוק של bitspower. אמור להישלח מחר עם fedex, אז מקווה שיהיה פה שבוע הבא.

הניקוז הוא מה-Distro plate. יש נקודה ליד המשאבה. היא לא המקום בכי נמוך לצערי, אבל אין לי דרך טובה לחבר לרדיאטור. מה שאני עושה זה מחבר צינור לנקודה הזו. פותח את ה-fill port בחלק העליון של ה-distro plate, מחבר לשם את המפוח שלי ופשוט מעיף את כל המים החוצה. זה עובד לא רע אבל מאוד messy :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של captaincaveman

הזמנתי את הבלוק של bitspower. אמור להישלח מחר עם fedex, אז מקווה שיהיה פה שבוע הבא.

הניקוז הוא מה-Distro plate. יש נקודה ליד המשאבה. היא לא המקום בכי נמוך לצערי, אבל אין לי דרך טובה לחבר לרדיאטור. מה שאני עושה זה מחבר צינור לנקודה הזו. פותח את ה-fill port בחלק העליון של ה-distro plate, מחבר לשם את המפוח שלי ופשוט מעיף את כל המים החוצה. זה עובד לא רע אבל מאוד messy :)

מה הכוונה מפוח? משהו כמו משאבה חשמלית של המזרונים המתנפחים? :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של captaincaveman

כן, אבל קצת יותר חזק מהזבל הסיני :)

אז כמו שחשבתי.

לא יודע אם השמועות האלו נכונות אבל אני נוהג להמנע מהמפוחים האלה כי היו הרבה שאמרו שיש חלקיקי שמן באויר שהם דוחפים. 

לא יודע איך זה משפיע על צנרת של מים אבל לרכיבים אלקטרונים הבנתי שזה פחות מומלץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...