מחפש מחשב נייד לתלמידת חטיבת ביניים (צריכה לקחת אותו לשם) עד 4000 שח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מחשב נייד לתלמידת חטיבת ביניים (צריכה לקחת אותו לשם) עד 4000 שח

Niseg
 Share

Recommended Posts

1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך?

4000 שח רצוי לא  ולחסוך לחרוג אולי ב500 שח

2. מה שימושי המחשב (משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD למשל), יש דוגמה ספציפית למשחק או תוכנה?

אופיס , לימודים, Blender / photoshop ( היא אוהבת לצייר) תכנות, משחקים קלים כמו  roblox ו minecraft 

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ומסך)?

עכבר אל חוטי

4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? (לדוג' כונן SSD שכבר קיים ואפשר לצרף להרכבה)

לא

5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב?

רצוי

6. האם ישנה הגבלה או העדפה לגודלו הפיזי של המחשב ומשקלו, אורות וכו'?

15.6 ומטה - הוא צריך להיות מספיק כרגע היא סוחבת 17"

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות?

מערכת הפעלה win 10 

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים.

אפשר KSP/ IVORY או חנות אחרת אפשר גם שניידר כי במקרה שיהיו בעיות לא רוצה לנסוע רחוק

9. מתי מתוכננת קניית המחשב (רצוי מאוד לבקש מפרט במועד קצר מעת הקניה)?

השבוע/ שבוע הבא . 

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים (לדוג' USB Type-C או FireWire)?

2+ חיבורי של 8GB לפחות.

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב?

לא כלכך

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:

מחשב לילדה בחטיבת ביניים. מותר לה להשתמש במחשב בשעורים והיא הולכת לבית ספר פעמיים בשבוע בנתיים . רצוי שיעבוד על הרבה זמן אפשר לוותר על משחקים ובלנדר בשביל זה כי יש לנו עוד מחשבים שהיא יכולה להשתמש בהם למשחקים וblender . 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

הייתי לוקח את הנייד הזה - 

https://www.pc365.co.il/product-25396-Acer_Swift_3_SF314_59_5940_NXA0PEC002_Aqua_Blue

או בצורה כזאת, אם הקישור יחסם - 

image.png.c58f93c222e4930a8d2cac4f68149631.png

זה עם מעבד דור 11  ( האחרון ) וכרטיס גרפי מובנה חזק ( יחסית, כמובן ) .

שים לב שבזאפ מופיעים עם מעבד מדור קודם.

בהצלחה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה , עדיין את המחשב בKSP לא מצאתי. שמתי לב שהם עברו שם למכור בעיקר (הנייד האחרון שקניתי שם היה ASUS) .

האם יש עם זמני טובים  שלא בהכרח יכולים להריץ משחקים או  בלנדר? זמן בנתיים הפקטור הכי חשוב.

יש סדרות שכדאי לבדוק? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Niseg

תודה , עדיין את המחשב בKSP לא מצאתי. שמתי לב שהם עברו שם למכור בעיקר לנובו (הנייד האחרון שקניתי שם היה ASUS) .

האם יש ניידים עם זמני סוללה טובים  שלא בהכרח יכולים להריץ משחקים או  בלנדר? זמן סוללה בנתיים הפקטור הכי חשוב.

יש סדרות שכדאי לבדוק? 

זה די פשוט למצוא.

איך שתכנס לאתר  ksp, פשוט תקיש את המספר הקטלוגי

שנתתי ותגיע לנייד , שבו, כדאי להאריך אחריות לשלוש שנים.

בנייד  acer  זמן מעשי הוא כ - שש שעות, למרות שהיצרן מבטיח 11.

באסוס הוא כנראה משהו כמו 8, כבר לא זוכר בדיוק, אבל אם תרצה, אוכל לבדוק.

שניהם לא נועדו למשחקים או בלנדר, אם כי, כאמור, ה - acer  מגיע עם כרטיס

מסך חזק יותר  וחיבורים טובים יותר.

לעומתו, האסוס מגיע עם 16 גיגה .

ניידים אחרים עם זמני גדולים יותר עולעם יותר,

מה גם שהמבחר כרגע בארץ מעשית לא קיים.

נערך על-ידי napoleon45
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על המידע אני אעדכן את אשתי אולי אני אבדוק גם reviews  על המחשבים האילו והכרטיס מסך. את ה 425 אין בKSP יש להם 325. את ה425 מצאתי בחנות אחרת דרך ZAP (מחיר הכי זול 4200~ אצל הרוב 4800). 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי באמת כדאי את ה SF314-42-R9K3 מפלונטר שהוא עם 4500U של ראיתי סרטון עם בדיקות ביצועים במשחקים והוא מצליח להשיג פריימים סבירים בחלק מהם . רוב הסיכויים שminecraft ו roblox  יהיו משחק ילדים בשבילו והוא יוכל להריץ blender (בעיקר לציור תלת מימד). המחשב גם עולה פחות מ3500 שקל ומחשב מאותה סדרה  עם מעבד יותר חזק (4700u אני חושב ) מחזיק עם כמעט 12 שעות בגלישה באינטרנט. גם החיבורים שלו די סבירים.

תודה על העזרה . כנראה נלך על המחשב הזה כתוב אספקה בשבוע שלישי של נובמבר אז זה ממש בקרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נגיד שכנייד ללימודים, שזו המטרה העיקרית, זה טוב במחיר טוב.

כל השאר, הרי יהווה בונוס נחמד, כי הרי גם המחיר לא בשמים

וגם המשקל נמוך יחסית.

אני לא בטוח בקשר ל - 12 שעות זמן ,

אבל  אפשר לבנות על 7 - 8 שעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשתי אמרה לי שהמחשב חייב להריץ בלנדר כנראה אני אצתרך להוציא יותר כסף או לקנות מחו"ל. ראיתי את השירשור הזה 

לצערי אזל להם המלאי (עלה שם בסביבות 3500 עם 4700U ו16GB) . מצאתי את Acer Swift 3 SF314-42-R8X5 בשניידר אבל הוא עולה כ 5500 שקל :kopfpatsch: (בא עם 16GB זיכרון ו1TB ו4700U)  .  המחשב שתוכנן (4500U 8GB ) עומד בדרישות המינימום של בלנדר. הדרישות המומלצות הן 16GB עם 2GB על הכרטיס מסך ומעבד 4 ליבות. 

אולי אני צריך להסביר לאשתי שהמחשבים עם זמני סוללה ארוכים פשוט לא בנויים למשחקים ותכנות כבדות. אני בנתיים מחפש משהו עם 16GB וכרטיס מסך לא עגלה אבל המבחר די מעפן אלא אם כן אתה מתכנן להוציא 8000 שקל . חבל שהיום אי אפשר ממש לשדרג למחשבים את הזיכרון זה יכל לפתור את הבעיה. 

איך הIRIS יחסית ל מובנה של ?  כנראה שזאת תהיה אחת האופציות. אני גם מתכנן לקנות מחשב נייח לעצמי שזה עסק די יקר (8K) אז אם הנייד הזה יעלה הרבה מדי אשתי בטח תגיד לי לדחות את זה ( המחשב שלי בן 8). בנתיים אני ברשימת המתנה לZEN כעצת אשתי.  אני בנתיים יחרוש כמה אתרים כדי לחפש משהו מתאים. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:rolleye0018:  כתבתי 2 דקות אחרי התגובה של ניסג ולא שלחתי ....

יותר זול להחליף אישה ....   :lol:

אתה צודק.

נייד עם ביצועים גבוהים לא יחזיק זמן רב על .

בכל מקרה, לגבי IRIS - את צריך מעבד I7  עם סיומת G7,

ורצוי עם מעבד דור 11, שם היחידה יותר חזקה.

זה לא זמן טוב לקניית - מבחר וגם מחירים על הפנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...