ניהול DLP ע"י חוקים בשרת - טכנולוגיית מידע - IT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ניהול DLP ע"י חוקים בשרת

Elipssis Project
 Share

Recommended Posts

שלום לכולם,

אנו נדרשים להקים מערכת DLP בהתאם לתנאים מצד הרגולטור,השאלה שלי אם ניתן לבצע את זה בהגדרת חוקים בשרת שיתריעו במידה ויהיה שינוי כזה או אחר ואם כן איך עושים את זה?

או שאני חייב מערכת DLP צד ג' שתנהל את הכול ותנטר את המערכת.

לגבי המערכות,כל המחשבים מחוברים ל5 שרתים סה"כ ומחולקים ע"פ סניפים כולל דומיין מסודר והגדרת הרשאות של בעלי תפקידים.

מקווה שהייתי מובן תודה לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה שלך:

1. מופשטת מדי.

• מה זה ה״שרת״ הזה שאתה מדבר עליו?
  • DLP הוא קטגוריה של מוצרי תוכנה שנותנים מענה לצורך מסויים. אתה צריך לדעת איך באיזה מוצר אתה בוחר לעבוד ושם לומד איך ליישם את מה שאתה צריך.
  • למה זה חשוב לציין כמה ״שרתים״ (שעדיין לא ברור מה הם עושים) יש לך?

2. לא תקבל מענה סביר פה. זה לא פורום של אנשים שמתעסקים בתחום הזה מכל מי שעוד פעיל בפורום היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט

השאלה שלך:

1. מופשטת מדי.

• מה זה ה״שרת״ הזה שאתה מדבר עליו?
  • DLP הוא קטגוריה של מוצרי תוכנה שנותנים מענה לצורך מסויים. אתה צריך לדעת איך באיזה מוצר אתה בוחר לעבוד ושם לומד איך ליישם את מה שאתה צריך.
  • למה זה חשוב לציין כמה ״שרתים״ (שעדיין לא ברור מה הם עושים) יש לך?

2. לא תקבל מענה סביר פה. זה לא פורום של אנשים שמתעסקים בתחום הזה מכל מי שעוד פעיל בפורום היום.

1.ניסיתי להנגיש את השאלה באופן פשטני.

• "השרת" המדובר הוא כל שרת מ5 שרתים שאליהם מתחברים יחידות הקצה ואיתם אפשר לבצע התראות כאלו ואחרות.
  • לגבי מערכת DLP אני מבין מה זה ועברתי על כמה מוצרים והבנתי את הצורך פשוט הצפתי את זה כאן לראות אם יש יצירתיות להרים מערך ללא תוכנה צד ג'.
  • ציינתי מספר שרתים כדי לציין מערך עבודה,שבמידה ויעלה למישהו רעיון להפוך שרת אחד למעין התראות במידת הצורך לפי תעבורה והגדרת חוקים מראש.

2.איפה כן אפשר לקבל מענה להערכתך?ואני "לקוח חוזר" הייתי בעברי פעיל מאוד בפורום עוד מהקמתו.

נערך על-ידי Elipssis Project
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט

אני לא מבין איך אתה רוצה לממש DLP ללא מוצר תוכנה ייעודי.

איפה לשאול? https://www.facebook.com/groups/it.pro.forum

חשבתי על שימוש ב-ADMIN CENTER וניהול EVENT מרוחק שתאפשר שליטה על מה קורה בשרת כולל הגדרת חוקים על מה יהיו ההתראות רק מחפש דרך יצירתית לעשות את זה (לא עולה לי עדיין אשמח לסיוע).

לגבי הקבוצה הצטרפתי תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט

אין יכולת מובנת למימוש DLP בתוך Windows Server, אם זה מנה שאתה חושב לעשות.

חשבתי לבצע הכלאה של כמה אופציות לפתרון אחד,לאחר בירור(ארוך)אכן יש תרכובת לעשות את הכול ולקבל את הפתרון הרצוי נרכוש תוכנה צד ג' שתטפל בנושא,תודה על העזרה ועל הקבוצה.

ציטוט

אם יש לך מערכת כזו.... מי יושב לנטר אותה כל שעות היממה? אתה מתכוון לשבת 24\7 על המערכת לבדוק כל התראה?

הייתי בודק חברה שמטפלת גם בעניין הזה כחבילה.

יש בחברה אדם שמנהל את הנושא הזה וזהו תפקידו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...