NAS ייעודי - האם שווה את זה ? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

NAS ייעודי - האם שווה את זה ?

Liran Cohen
 Share

Recommended Posts

אהלן,

יש ברשותי מחשב שמשמש אותי בעבודה יום יומית (עובד מהבית כפרילנס), מעט מאוד משחקים, מעט עריכת פה ושם וכאחסון של שצברנו במהלך כל השנים.

בנוסף אני מנהל בייתית אשר אני משתף עם אבא שלי ומשפחה קרובה דרך פלקס (PLEX).

כמו שאתם מבינים המחשב דלוק 24/7.

הגעתי למצב שאני זקוק לקנות HDD נוסף כי אין לי יותר מקום פנוי, ושאלתי כאן האם יש לי מה לבנות מחשב NAS ייעודי שיהיה עבור כל הסרטים והסדרות ואולי גם התמונות שאני מאחסן במחשב הראשי הזה (יש לי כמה חלקים ללא שימוש כמו (מעבד I3 דור 3, מארז, קירור למעבד, זכרונות) אז נשאר לי רק לקנות וספק כח.

מה הם היתרונות בלעשות סטאפ של NAS ? האם זה משהו שיכול להתאים לי ?

במידה ולא, שמתי לב שיש סדרת HDD של NAS האם זה משהו שאני זקוק לו גם אם אני עדיין לא משתמש בNAS ייעודי ?

מפרט:

intel i7 9700k@5ghz

msi ace

32gb dominator

adata xpg 8200 1tb

Corsair mp600 512gb nvme

seagate 2tb 7200 hdd

msi gtx 1080 sea hawk

nzxt kraken x62d

seasonic m12 850w

nzxt h510

תודה 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי מחשב נוסף מדור רביעי והתקנתי עליו FREENAS.  מתו ה-FREENAS אני מושך תמונות וסרטים ב-PLEX ואני בקרוב הופך אותו גם לשרת WEB לצורך .

מאוד פשוט, דיי ידידותי למשתמש. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

דווקא הייתי ממליץ על nas ייעודי. חפש מכשיר משומש של סינולוג'י עם לפחות ארבעה מפרצי דיסקים. זה יהיה הרבה יותר טוב ושימושי מאשר מחשב שצורך יותר חשמל, יותר מועד לתקלות, וגם מתחמם יותר. מכשיר של סינולוג'י גם ייתן לך הרבה יותר שימושיות עם הרבה פחות התעסקות. זו דעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אני מתשמש שנים ב NAS

בעיקר של סינולוג'י

אני מאוד מרוצה מה גם שמכשירים של סינולוג'י יודעים לעשות עוד המון דברים חוץ מלתפקד כ NAS.

אני מניח שגם מכשירים של חברות אחרות יודעים לעשות דברים נוספים אבל עליהם אני פחות יודע להעיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...