כרטיס מסך שנישבר נשלח לתיקון וחזר שבור יותר. - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך שנישבר נשלח לתיקון וחזר שבור יותר.

Tax1 Dr1v3r
 Share

Recommended Posts

לפני שבוע קיבלתי את הכרטיס מסך ששלחתי לתיקון לפני חודש. כאשר הדלקתי אותו ביום הראשון הוא עבד בסדר, אף על פי שהוא הרעיש והמחשב היה חם, מה שלא היה לפני זה.

יום אחרי התחלתי לקבל ארטיפקטים כול פעם כשהפעלתי משחק או תוכנה שמאמצת את הכרטיס מסך, והוא גם כן התחיל להביא לי את מסך המוות הכחול של 10(הסיבה ששלחתי אותו לתיקון מלחתחילה)

אני חושד שהם מכרו לי כרטיס מסך מקולקל.

אני כבר לא סומך על החנות שקניתי ממנה את הכרטיס מסך, ורוצה את כספי בחזרה. 

קניתי את המחשב עם הכרטיס מסך בסוף 2019.

תמונה משלשום.

איך אני דורש מהם החזר כספי?

IMG_20201103_175725.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Moon-Mage

לא רואה איך אתה יכול לקבל החזר, אבל בהחלט הייתי דורש החלפה במוצר תקין אם הם לא יודעים לתקן את הכרטיס.

הם לא רק נתנו לי כרטיס מסך תקול הם גם שברו אותו עוד יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר...

עדכון הבאתי לTMS עוד פעם את החלקר לתיקון: עבד כמה ימים ואז הבעיות שוב חזרו. עכשיו משחקים אפילו לא נידלקים וגם אם נדלקים אז אחרי כמה דקות הם נכבים, עשיתי סטרסס טסט לכרטיס מסך וגיליתי שהוא עושה את הבעיות. שזה החלק שהבאתי להם.

אם אחד מעובדי TMS רואה את זה, שידבר איתי. שילמתי לכם 10000 שקל ממיטב כספי. כדי לא להיתקל בבעיות כאלה ובינתיים אני כבר 3 חודשים שובר את הראש עם החלק הזה. הבאתי אותו לתיקון פעמיים ושום דבר לא תוקן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Tax1 Dr1v3r

עדכון הבאתי לTMS עוד פעם את החלקר לתיקון: עבד כמה ימים ואז הבעיות שוב חזרו. עכשיו משחקים אפילו לא נידלקים וגם אם נדלקים אז אחרי כמה דקות הם נכבים, עשיתי סטרסס טסט לכרטיס מסך וגיליתי שהוא עושה את הבעיות. שזה החלק שהבאתי להם.

אם אחד מעובדי TMS רואה את זה, שידבר איתי. שילמתי לכם 10000 שקל ממיטב כספי. כדי לא להיתקל בבעיות כאלה ובינתיים אני כבר 3 חודשים שובר את הראש עם החלק הזה. הבאתי אותו לתיקון פעמיים ושום דבר לא תוקן.

@Kirill-TMS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...