מעבד AMD Ryzen 9 5950X בביקורת: הטוב מכל העולמות - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבד AMD Ryzen 9 5950X בביקורת: הטוב מכל העולמות

djelectric
 Share

Recommended Posts

כשאני קורא את הכתבה הזו קשה לי שלא להתרשם שלגיימר שאינו בעל תקציב בלתי מוגבל לא עדיף כבר ללכת על i-5 עדכני של ולשים את ההפרש במחיר (5600 עולה כפול !) על כרטיס מסך חזק יותר?

מנגד, כולם פה בפורום כבר מכתירים את בתור ז"ל.. רוב המשתמשים הביתיים, גם , לא מגיעים עם תקציב בלתי נגמר..

מה אני מפספס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של dkaro

כשאני קורא את הכתבה הזו קשה לי שלא להתרשם שלגיימר שאינו בעל תקציב בלתי מוגבל לא עדיף כבר ללכת על i-5 עדכני של אינטל ולשים את ההפרש במחיר (5600 עולה כפול !) על כרטיס מסך חזק יותר?

מנגד, כולם פה בפורום כבר מכתירים את אינטל בתור ז"ל.. רוב המשתמשים הביתיים, גם גיימרים, לא מגיעים עם תקציב בלתי נגמר..

מה אני מפספס?

לא מפספס כלום.

אם המחירים היו אחרים, באמת הייתה בבעיה.

אבל ....

לאור המחירים, כל מקרה / משחק לגופו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Lavi 1

ליאור כתב שבשימוש בזכרונות 3600 עם 16 CL התוצאות פחות טובות מאשר בשימוש בזכרונות 3200 14 CL

אבל רק השבוע יוציאו ביוס לזכרונות 4000 MHZ 

שאמור לתת יחס 1:1 

כך שהבדיקה ללא ביוס מתאים 

ולכן עפ"י צריך לבצע אותה עם ביוס מתאים 

ואז התוצאות  ישתנו

מדקה 5:00 הוא אומר את מה ש- טוענת

נערך על-ידי כפיר
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של כפיר

אבל רק השבוע AMD יוציאו ביוס לזכרונות 4000 MHZ 

השבוע יצא לך ביוס מתאים, זכור שאני יכול לקבל לעיתים דברים שכאלה גם שבועות שלמים מראש.

שותפים לתוצאות שלי גם Gamer's Nexus שבדקו את העניין, וגילו אצלם שערכות 3200MHZ CL14 מהירות מערכות 3600MHZ CL16 טיפוסיות.

מבחני זיכרון נוספים ומפורטים הרבה יותר יגיעו בקרוב, יחד עם עוד תוצאות מעבדי 5000.

Hang Tight.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

השבוע יצא לך ביוס מתאים, זכור שאני יכול לקבל לעיתים דברים שכאלה גם שבועות שלמים מראש.

שותפים לתוצאות שלי גם Gamer's Nexus שבדקו את העניין, וגילו אצלם שערכות 3200MHZ CL14 מהירות מערכות 3600MHZ CL16 טיפוסיות.

מבחני זיכרון נוספים ומפורטים הרבה יותר יגיעו בקרוב, יחד עם עוד תוצאות מעבדי RYZEN 5000.

Hang Tight.

AMD Ryzen: 4 vs. 2 Sticks of on R5 5600X for Up to 10% Better Performance

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של captaincaveman

הממ... גם אצלי יש 4 סטיקים של 3200 cl14. נחמד שה-OCD והביצועים מסתדרים ;)

אבל אין בזה הגיון 

הורגלנו שנים ש-2 סטיקים טובים מ- 4 סטיקים 

ועכשיו זה הפוך ?

אולי CL נמוך כבר לא רלוונטי ל- ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה אבל לפי התוצאות האלו לא מובן לי על מה ולמה כל הבאזזזז האמת מהכותרת וההתחלה ציפיתי למשהו שמ.נ.צ.ח. את אינטל! אבל זה לא נראה כך _ בטח לא בתוספת 1000ש"ח! כל כך רציתי לראות את מחטיפה לאינטל.... (ואני אישית מהצד של אינטל). בקיצור אם מחשב משחקים חדש חשקה נפשי.... לא זה יהיה המעבד.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...