מתלבט בין הוט לבזק - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בין הוט לבזק

iveco
 Share

Recommended Posts

אני שונא את הוט אבל לבזק יש מגבלה באיזור שלי עד 50 מגה אין 100 מגה ובהוט יש 200 מגה , אני ממש מתלבט אם לקחת תשתית הוט + הוט נט ב 106 שקל כולל ראוטר לחודש או לקחת + אקספון ב 69 לחודש ולהסתפק ב 40/50 מגה מה אתם אומרים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך צורך ממשי בהעלאה גבוה יותר? (טורנט, שיתוף כלשהו?)

ההפרש לא קטן באופן יחסי.

אישית מאוד מרוצה מהם, בעיקר מחיר קבוע כבר כמה שנים אבל אני פחות בעניין של פינגים לפה או לשם לכן אם תרצה משהו ספציפי תשלח ואנסה לבדוק.

נערך על-ידי yotam.m
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מכיר את ITC מכיר את הוטנט המון שנים מהמון משתמשים שונים.

לגבי העלאה אישית לא רואה איך הגדלה מ-10 ל-12 שווים את ה-54 שח הנוספים האלה אבל זאת כבר החלטה שלך.

נערך על-ידי yotam.m
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההתקנה בוטלה , קבעתי התקנה ואף טכנאי לא הגיע ואני דורש 600 שקל , לא ידעתי שלבזק יש 5 מגה UP ויש כאלה שגם מקבלים 7 ואף יותר אני שוקל ברצינות לעבור לבזק הבעיה ששם טכנאי לוקח בין שבוע לשבועיים ויש גם את העניין של הקורונה שמעתי שטכנאים נדבקים בבתים שהם באים אליהם אז כרגע אני משתמש בנקודה חמה ואני חושב לקנות ראוטר 4G השאלה אם האינטרנט נקלט אוטומטית עם הSIM או שצריך להגדיר משהו בראוטר , הטכנולוגיה 4G גרועה זה לא כמו ביתי יש עומסים מטורפים מקבלים 3-5 מגה גלישה ואחרי שעה 15 ואחרי דקה 6 זה משוגע משתנה כל הזמן לא יציב רק בלילה שהאנטנה לא עמוסה יש 25 מגה 

נערך על-ידי iveco
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...