תשלום עבור ביקור טכנאי לבדיקת תקינות חיבור לאינטרנט - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תשלום עבור ביקור טכנאי לבדיקת תקינות חיבור לאינטרנט

Yaron2012
 Share

Recommended Posts

שלום,

בתקופה האחרונה מהירות הגלישה שלי צונחת לעתים קרובות והפינג שאני מקבל גבוה.

הייתי לקוח של "אקספון" (שוק סיטונאי) ולאחר מס' ניסיונות לפתרון הבעיה הציעו לי לשלוח טכנאי לביתי. - תמורת תשלום.

עברתי ל- 019. בשיחה עם נציגת המכירות שלהם ציינתי את הבעיה, והובטח לי שאם היא תתקיים גם לאחר המעבר אליהם יישלח אלי טכנאי ללא תשלום.

לאחר המעבר- בשיחות עם המוקד הטכני של 019 נאמר לי ש- "כרגע המהירות תקינה" ו- "אנחנו לא מתעסקים עם פינגים".

הדרישה לתשלום חוקית?

אשמח לקבל המלצה לפתרון העניין.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם התקלה אינה מכוסה ע"י כתב השירות\אחריות שלהם  אז הדרישה מוצדקת .

בהתאם לזאת  אני מעריך שהטכנאי בתשלום גם לא יצליח לפתור את הבעיה או שיגיד שמבחינתו הכל בסדר.

כשאתה פותח מספר דיונים על אותו נושא , גם אם מדובר בסעיף אחר של הנושא , אתה עשוי לפספס דיון פורה שבו מתייחסים להכל יחד.

בגדול תמשיך את הדיון הנוסף לגיב הפינגים  ותחפש את מקור הבעיה. לדעתי  14 מ"ש זה משהו שכל ספק יגדיר לך כתקין  אלא אם הוא התחייב לפחות  .

כל מה שנדרש מבחינת ספק שלא מחפש להפוך לכבודך את העולם זה אתר יחיד ומיוחד שבו קיבלת 14מ"ש ומבחינתו כל השאר זה בעיה שלא באחריותו. 

כל הנאמר הוא דעתי האישית ,  ללא היכרות פנימית עם נוהלי עבודה של ספקיות .

נ.ב. 

באופן כללי , כאשר אתה הולך על נותן שירות שמציע את המחיר הכי הכי זול בשוק, תהיה מוכן לרמה מסויימת של פשרה לגבי שירות או איכות או שניהם. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...