לא מצליח לבצע התקנה נקייה של Win10 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מצליח לבצע התקנה נקייה של Win10

zhalutz
 Share

Recommended Posts

ברשותי נייד Lenovo Z570 עם Win10 בילד ישן. גם המחשב לא כ"כ חדש (2012), אך כוחו במותניו (i7 + SSD) ואני ממאוד מרוצה ממנו. אני רוצה לבצע התקנה נקייה של Win10 בילד האחרון. הכנתי USB וגם דיסק DL לצורך זה ע"פ ההנחיות של מיקררוסוט.

הבעייה שהמחשב לא מזהה את ה USB או את הדיסק בעליה. הוא לא מזהה דיסקים ישנים של Win  מקוריים של מיקרוסופט. לא ניתן לסדר מחדש את סדר קריאת הכוננים משום שלא ניתן להגיע  בעזרת F2 / F12 או להגיע אל UEFI באמצעות Setting-Recovery-Restart וכו' nשום שהלחצן UEFI לא קיים תחת Advanced. מידע מערכת מראה שהמחשב עובד תחת מוד UEFI וכן, מחיצת השחזור מראה שהיא מסוג UFI, בהיינו, בעליה, המחשב עוקף את ה . נראה לי שאני צריך להגיע איך שהוא ל ולהעביר אותו למצב Legacy. ואת זה אני לא מצליח לעשות.

ניסיתי את רוב התרגילים המומלצים באינטרנט (הוצאת סוללה + לחיצה ארוכה על PWR, עליה עם F2 לחוץ, Safe Mode, הוצאת HD ועוד). דבר אחד טרם ניסיתי  - הוצאת סוללת CMOS ע"מ לרסת את ה . זה כרוך בפרוק החצי מחשב.

האם יש למשהו רעיון איל לבצע התקנה נקייה בכל זאת או, בעצם, לאלץ את המחשב לקרוא בעליה?

ארוע כזה טרם היה לי בעשרות התקנות של מערכות קודמות ל Win10 במחשב זה (אני נוהג לבצע התקנה נקייה בערך כל שנה - שנתיים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...