משיבה מלחמה: AMD מכריזה על סדרת כרטיסי המסך Radeon RX 6000 - כל הפרטים - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משיבה מלחמה: AMD מכריזה על סדרת כרטיסי המסך Radeon RX 6000 - כל הפרטים

djelectric
 Share

Recommended Posts

אני עדיין מאוכזב מההשקה הקודמת שלהם. עד שלא יהיו תוצאות בנצ'מרקים של גופים צד שלישי אני לא מאמין למילה שלהם. לכאורה נראה כאילו הם חזרו לימי הזהר שלהם שהם מתחרים ראש בראש ואף מובילים קצת גם בשוק ההיי-אנד. מקווה שיתנו תחרות גם בשוק הביניים ואולי המחירים ירדו טיפה (לפחות בארץ)
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחכה למבחני ביצועים, אבל כמו שזה נראה אני שמח לראות שטעיתי ואכן עשו את הבלתי יאומן.

ליסה הצליחה לקחת חברה שהספידו אותה גם בשוק המעבדים וגם בשוק הגראפי ולהפוך אותה שוב לרלוונטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של OrenMaurice

מצטט : " ה- 6900 XT מגיע למצב של ביצועים דומים ואף עוקפים את אלו של ה- 6900 XT" הם כ"כ טובים שהם מצליחים לנצח את עצמם ? :)

סליחתי. באיזשהו שלב הנוירונים במח כבר עושים קצר מכל השמות הארוכים הללו.

תוקן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם דבר אחד למדנו מההשקה של זה שהתוצאות בפועל הן נמוכות בצורה בולטת מהטענות באירוע ההכרזה. אז אם טוענים בהכרזה שהם משתווים ל אני צופה שכמו בעבר בפועל הם יהיו תחרות רק בגלל המחיר.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^אתה שופט את העתיד, על סמך הסטוריה ישנה ורחוקה, ותדמית שהדביקו לחברה קקיונית דאז, בכח.

קשה להפטר ממנה ולראיה גם אתה נדבקת.

אבל היום מדובר באנשים אחרים ב- , בצוותים אחרים, הנהגה אחרת, סמנכ"לים התחלפו, כולם אגב,

ומדובר במדיניות אחרת ...

אין טעם למותג בינלאומי בכזה סדר גודל, בשלב כזה של נסיקה חסרת תקדים בהסטוריה של החברה, לשקר

לתקשורת הרי, רק כדי לצאת מגוחכים בעוד שבוע וחצי (שזה מה שאתה חושב שיקרה כן).

שכחת, מדובר היום בחברה שממוצבת במקום אחר לחלוטין, מרחק שמיים מארץ מ- של לפני 8 שנים

שהיתה אז בשפל ובסכנה ממשית להמחק (כדי לשרוד מוכנים לעשות הכל כידוע). 

החברה כיום בשווי של 90 מיליארד דולר, שמנייתה מצויה בערך הגבוה ביותר הסטורית (ראה מטה).

כיום היא חברה עם המון אחריות לפרסטיג'ה שבנתה במו ידיה בעמל רב בשנים האחרונות, כל איש PR בחברה יזהיר

את אחרון הסמנכ"לים והמנכ"לית - לבל יעזו לשקר במילימטר. שכן אז גודל ההפסד שיגרם, עולה מאות מונים

בנזקו, על גודל התהילה שהשקר יקנה ל- 5 דקות בערך (עד שהשקר יחשף). יש להם המון מה להפסיד.

סטיות ככל שיהיו בין המדידות שהראו לנו במצגת, לבין המדידות אצל סוקרים צד ג', יהיו בגודל טעות המדידה

הסטטיסטי - שבתעשיה הזו מקובלים להיות מגודל 1-3% . בקיצור זניח על מנת להטות את התוצאה מבחינה

עקרונית ממה שראינו.

הנה לאן שהחברה הגיעה, אין שם טמבלים דיים שיכולים להרוס את התדמית והשם, ולדפוק את אמון המשקיעים,

בדיוק כשהם על הסוס ובשיאם. למען האמת גם לא צריך, יש להם מספיק במה להתגאות מבלי לרמות מאומה.

*יש לך עוד הרבה מה ללמוד חבר יקר, בנהול עסקים ובאסטרטגיה בחברות בינלאומיות מכאלו סדרי גודל.

image.png.2fa04a7bc6cde3ccc87ba0763b90a11e.png

נערך על-ידי nec_000
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשמתעלמים לגמרי מנושא RT נראה ש- עשו עבודה טובה בקצה העליון לראשונה מזה שנים\סדרות רבות.

- כמות מפרגנת של זיכרון

- צריכת חשמל גבוה אך נמוכה במטע מ-NV (שלגמרי סטו מהדרך בה הלכו עד עכשיו)
- אופטימיזציה מיוחדת עם המעבד החדש שלהם זה בונוס יפה

מעבר למחיר, זמינות תשחק את הגורם המכריע בחודשים הקרובים.
מעריך שמשנה הבאה נושא ה-RT, ש- התעלמה ממנו לחלוטין ולא הוצגו נתוני ביצועים לגביו, יכריע את הכף לטובת NV. יש כמה השקות משחקים המשמעותיות שיבואו את הפיצ'ר (המיותר לדעתי) הזה לקדמת הבמה ויהווה פקטור מכריע בבחירת GPU לשים הקרובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שותף להערכה שלך.

קודם כל כבר ראינו שאין שום שיפור משמעותי בביצועי בין 3070 ל 2080TI.

ככה שהביצועים של נוודיה בגיזרה הזאת לא מספיק טובים בכרטיסים MID-HIGH גם בדור הנוכחי ונצטרך לחכות לדור הבא שלהם בתקווה לראות שיפור משמעותי.

מהצד השני לא קפאה על השמרים , נכון שהם עדין לא הציגו פיתרון משלהם אבל להערכתי הוא מגיע וכשהוא יגיע הוא כנראה יהיה חינמי ופתוח ולא פיתרון סגור כמו אצל נוידיה שמבוסס על RT או איך שהם קוראים לזה.

AMD כבר הדגימו בזמנו RAY TRACE על כרטיסי VEGA56 שהם חלשים בצורה מאד משמעותית.

בנוסף אנחנו די יודעים ש RAY TRACE הולך להיות חלק מהדור הבא של הקונסולות שיהיה מבוססות RDNA2

AMD ממש הצליחו להפתיע עם ההכרזה הזאת וזה גורם לי להאמין שיש משהו בקנה גם בתחום של RAY TRACE אבל כנראה שזה יקח עוד קצת זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...