הרכבת מחשב לאוקולוס קווסט VR (הראשון) - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרכבת מחשב לאוקולוס קווסט VR (הראשון)

Tomer Allouche
 Share

Recommended Posts

הי לכולם. אני חדש פה.
אשמח לקבל מפרט למחשב שיתאים לVR עם אוקולוס קווסט (לא החדש שיצא, לא שזה משנה).
הדרישות הן:
1. עדיף שיהיה על המארז יציאת -C

2. שיתמוך בWIFI 5GHz
3. עד 5000 שקל (אפשר גם באילת, אני נוסע לשם לפעמים)

אשמח אם לא תחסירו שום חלק, גם אם הוא מובן מאליו לרוב. כי אני חסר ניסיון בהרכבת מחשבים, ואני צריך לדעת בדיוק מה לקנות. תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Moon-Mage

למה אתה צריך יציאת USB-c? הכבל חיבור הסטנדרטי של הקווסט הוא USB-A לUSB-C(הצד שמתחבר לheadset).
יש קשר בין הקווסט לוייפיי? כמה דחופה לך הקנייה?

הכבל שמגיע עם הקווסט הוא UCB-C לUSB-C. אני יודע שאני יכול להשתמש בכל כבל אחר שהוא לUSB-C, אבל הכבל שמגיע הוא 3 מטר, וזה יהיה לי מאד נוח אם במחשב יהיה כבר -C. יחסוך לי לחפש כבל כזה ארוך. כמו שכתבתי "עדיף"אבל לא חובה.
הקשר בין הקווסט לווייפיי, זה שאפשר להתחבר עם הקווסט למחשב בווייפיי, דרך אפליקציית virtual , בעתיד מדברים על זה שהתמיכה בחיבור ווייפיי תהיה דרך הoculus application ישירות. בחיבור 5GHZ יש פחות latency.
לשאלתך האחרונה: זה לא ממש דחוף לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יציאת -C פשוט תעלה עוד מעל מאה שקל על המארז וקנייה של מתאם תעלה הרבה פחות אז אני אישית הייתי הולך על האופציה הזאת.
אם לא דחוף לך אז תחכה קצת, ממש בשבועיים הקרובים יוצאים חדשים ומעבדים חדשים אז הייתי מחכה חודש וחצי+- וקונה אז(גם מבצעי BF נופלים באותה התקופה אז בכלל טוב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רוצה מפרט לדברים שלא יצאו עדיין?
תחכה חודש ותחזור ונוכל לתת לך מידע עדכני יותר, בכל מקרה אתה תרצה מעבד רייזן 5 5600X וכרטיס מסך כנראה 3070 אבל אנחנו עדיין לא יודעים איפה הוא יעמוד ביחס לכרטיסי המסך החדשים של שעדיין לא הוכרזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרישות לVR הן הרבה יותר נמוכות. מה שאתה מתאר יעלה לי קרוב ל10,000

אני יותר מכוון לRTX 2060, משהו מספיק טוב אבל לא יקר מדי

דווקא בגלל שיצאו סדרת הRTX3, אני חושב שאתה צודק שהמחירים של סדרה 2 ירדו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Moon-Mage

טוב, תעשה מה שאתה חושב.

אז זהו, שכמו שציינתי, אין לי הרבה ניסיון. קיוויתי שמישהו פה יוכל להמליץ לי על מחשב בתקציב שקבעתי ובדרישות שקבעתי. ראיתי שממליצים פה לאנשים אז חשבתי שיעזרו לי גם. תודה על הנסיון בכל אופן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...