מחשב גיימינג עד 7000 שקל - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב גיימינג עד 7000 שקל

lidorg23
 Share

Recommended Posts

1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך? 6500 חריגה עד 7000

2. מה שימושי המחשב (משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD למשל), יש דוגמה ספציפית למשחק או תוכנה? גיימינג

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ומסך)? לא 

4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? (לדוג' כונן SSD שכבר קיים ואפשר לצרף להרכבה)

5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב? לא אכפת לי

6. האם ישנה הגבלה או העדפה לגודלו הפיזי של המחשב ומשקלו, אורות וכו'? לא 

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? הרכבה מהחנות 

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. גר בבאר שבע

9. מתי מתוכננת קניית המחשב (רצוי מאוד לבקש מפרט במועד קצר מעת הקניה)? לימים הקרובים 

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים (לדוג' USB Type-C או FireWire)?

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? לא כלכך

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:

חשוב שיהיה את הכרטיס מסך 3070

ו32 GB RAM

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאם תזמין את כרטיס המסך מחו"ל תחסוך לעצמך 1000 שקל.
ובנימה שונה זה זמן ממש ממש גרוע לקניה של מחשב, בסוף החודש יוצאים גם חדשים(כמו ה3070 שכלול במפרט, מה שאומר שבכל מקרה אתה הולך לחכות) וגם חדשים אז הייתי מחכה איזה חודש לפני הקנייה.

עריכה: סתם מסקרנות שנתנו לך את המפרט אמרו לך שבמינימום אתה הולך לחכות שבועיים?

נערך על-ידי Moon-Mage
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של lidorg23

תודה רבה

כן אמרו לי שיצא ב29.10 ושאלתי אותו לגבי המעבדים החדשים של AMD הוא אמר לי שבשביל מעבד של גיימינג אני אצטרך תקציב של 10-11K  

אשמח לדעת איך מעבד שמתומכר ב350$ יגיע ל6000 שקל.
בכל מקרה, המפרט בינוני והייתי מחכה עוד חודש לראות מה קורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Moon-Mage

אשמח לדעת איך מעבד שמתומכר ב350$ יגיע ל6000 שקל.
בכל מקרה, המפרט בינוני והייתי מחכה עוד חודש לראות מה קורה.

אמרתי את זה לנציג שלהם והוא אמר לי שבתקציב שלי עדיף לי להביא משהו יותר ישן אבל יותר חזק מאשר להביא חדש אבל חלש לאומת הi7..

אתה אומר שאני אוכל לבנות מחשב עם המעבדים החדשים של ומהrtx 3070 בערך בתקציב של 6500?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של lidorg23

אמרתי את זה לנציג שלהם והוא אמר לי שבתקציב שלי עדיף לי להביא משהו יותר ישן אבל יותר חזק מאשר להביא חדש אבל חלש לאומת הi7..

אתה אומר שאני אוכל לבנות מחשב עם המעבדים החדשים של AMD ומהrtx 3070 בערך בתקציב של 6500?

אני לא יכול להבטיח לך כלום כי המחירים בארץ נבחרים בעיקר לפי החזירות של היבואנים והחנויות באותו יום.
מבחינת מה שהנציג אמר הוא שלף את זה מהתחת ואין לו מושג אם זה יהיה יותר טוב או פחות טוב(גם אנחנו לא יכולים להגיד בינתיים, אבל אם אתה מחכה גם ככה לתחילת החודש הבא אז שווה לך לחכות לביקורות שיגיעו).

נערך על-ידי Moon-Mage
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Moon-Mage

אני לא יכול להבטיח לך כלום כי המחירים בארץ נבחרים בעיקר לפי החזירות של היבואנים והחנויות באותו יום.
מבחינת מה שהנציג אמר הוא שלף את זה מהתחת ואין לו מושג אם זה יהיה יותר טוב או פחות טוב(גם אנחנו לא יכולים להגיד בינתיים, אבל אם אתה מחכה גם ככה לתחילת החודש הבא אז שווה לך לחכות לביקורות שיגיעו).

אוקיי ומתי בערך ההשקה של המעבדים בארץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...