התייעצות להתאמת מסך - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התייעצות להתאמת מסך

Danniel
 Share

Recommended Posts

עקרונית כרטיס המסך יכול לרנדר ביותר מ-60 FPS ואתה תרוויח קצת זמן תגובה גם על מסך כזה במחיר של קריעות בתמונה. בפועל כן אתה צריך מסך עם קצב רענון גבוה יותר בשביל באמת להנות מ-FPS גבוה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Danniel

אז איך בעבר היה אפשר לשחק עם FPS מעל 60 ועוד לא יצאו המסכים של 144 ומעלה? סורי על הבורות

אפשר, הכרטיס מסך ינסה להוציא יותר מ-60 פריימים בשניה אך המסך ירענן את התמונה רק 60 פעמים בשנייה. השיפור שאתה תחוש במקרה זה הוא ב-Input Lag.

אך אם המסך יהיה בעל קצב רענון גבוה השיפור יהיה יותר משמעותי ותהיה תחושה של ריספונסיביות במשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה.

אז אני מבקש המלצה למסך 27 תקציב כ-1000 ש"ח

מפרט מחשב

Window - With 550w Antec NE550M 80 Plus Bronze Modular PSU - ATX, micro-ATX, Mini-ITX - Max GPU: 350mm - 430x190x462mm
23.8 LED LCD - FullHD IPS Frameless - 5ms - Contrast 10M:1 - Brightness 250 Cd/m2 - VGA, DVI-D, HDMI video inputs - Speakers
16GB (2x8GB) 3200Mhz DDR4 CL16-20-20 DIMM - 1.35V - Black - GAMMIX D10
AMD RYZEN5 3400G BOX with Wraith Cooler With MSI B450M-PRO-M2-MAX
512GB SSD PCIe Gen3x4 M.2 2280 - With New PC Only - 3200/1700MB/s - NVMe 1.3 - GAMMIX S11 Pro Series

מסך גיימינג טוב לעיניים עם ריענון של 144 ומעלה

עוד לא ענו לי לגבי כרטיס מסך אם שווה להמתין ל-3070 או שאין מצב שייכנס ללוח אם שלי PCIE4.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוח שלך תומך ב-3070 אבל עם המעבד הזה הוא יעבוד רק ב-PCIE 3.0x8 אם אני מבין נכון את נתוני יצרן הלוח, כמו כן ההמלצה הרשמית היא לספק כוח של 650W לפחות למרות שבפועל צריכת האנרגיה של המערכת שלך תהיה פחותה בהרבה.

בהתחשב במעבד, בלוח וברזולוצית המסך שתקנה (שהיא כנראה FHD לפי התקציב שקבעת) אני לא רואה הרבה טעם להשקיע כל כך הרבה בכרטיס המסך שיעלה מעל 3000 שקל בארץ, לדעתי החלקים האחרים יגבילו את ה-FPS ויפגעו בביצועים של כרטיס המסך.

לעניין המסך זה תקציב די בסיסי למסך גיימינג 27, בתוספת מחיר קלה יש את שני אלה שהם FHD:

Gigabyte G27F - מסך 144Hz

Viewsonic VX2718--MHD - מסך 165Hz

מעבר לזה כבר צריך לעלות משמעותית בתקציב או להתפשר על מסך TN.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה FPS מקבל עכשיו בפורטנייט ?

ציטוט של Danniel

עוד לא ענו לי לגבי כרטיס מסך אם שווה להמתין ל-3070 או שאין מצב שייכנס ללוח אם שלי PCIE4.0

RTX 3070 זה מיותר.

כרגע לא מותקן אצלך כרטיס מסך ייעודי, נכון?

אפשר להסתפק ב-GTX 1650 SUPER

אבל הייתי קונה כרטיס מיד 2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, אין לי כרטיס מסך כעת, משחק עם ה- המובנה

1. 1650 זה כרטיס חלש נכון? תכננתי לפחות 2060.

מה יהיה צוואר הבקבוק למשחקים מודרניים? מעבד? ספק כוח?

2. אם אקנה 2060 (או 1660 SUPER) ומסך G27QC  של גיגבייט

אפשר יהיה להריץ משחקים ברמה גבוהה?

נערך על-ידי Danniel
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Jabberwock

זה מסך עם רזולוציה QHD רמה מעל FHD. צריך כרטיס מסך יותר חזק ממה שהצעתי. למשל RTX 2060 SUPER או 5700 XT.

זה כבר תקציב גבוה.

המסך 1600 והכרטיס עוד 2000...

אולי אסתפק ב-VIEWSONIC וה-2060 יהיה בסדר עליו לניצול מלא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...