מעוניין לעבוד עם פוטושופ על מחשב בן 5.5 שנים, לא דברים כבדים מדי לדעתי - האם אני צריך כרטיס מסך? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין לעבוד עם פוטושופ על מחשב בן 5.5 שנים, לא דברים כבדים מדי לדעתי - האם אני צריך כרטיס מסך?

BedB0y
 Share

Recommended Posts

היי,

ברשותי מחשב בן 5.5 שנים בערך שאני מעוניין לעבוד עליו עם .
נתונים טכניים:
מעבד  - i5-4690.
זיכרון - 16GB (שני סלוטים של 8 )
לוח אם - B85-HD3
הכרטיס הגרפי שלי הוא זה שמובנה על הלוח אם.

סך הכל לשימושי אינטרנט וסרטים הוא עובד מעולה, לא הרגשתי שום קושי עד כה ולאחרונה שדרגתי מ- 7 ל- 10.

אני מתכנן ללמוד ולעבוד על Photoshop ו-Illustrator בקרוב.
לא דברים כבדים מדי. עיצובים לחולצות וכאלה, עם לא יותר מדי שכבות אני מניח.

ניסיתי להעלות את התוכנות בלי לטעון עליהן כלום.
עולה די חלק. לא חכמה אני יודע, אבל אולי זאת איזושהי אינדיקציה התחלתית למה אפשר להעמיס עליו.

1. האם אני צריך בכלל כרטיס מסך חיצוני או שאפשר להסתדר ככה?

2. אם צריך כרטיס מסך, מה יעבוד לי עם הלוח העתיק הזה?

תודה רבה!
נערך על-ידי BedB0y
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

זה מאוד נזיל, התשובה לשאלתך.בעיקרון, לאופי העבודה שתיארת,

אפשר למשוך גם ללא כרטיס מסך חיצוני, אם כי הגירסאות האחרונות 

של התוכנות די מפונקות מבחינת החומרה.

תראה, תתרשם ותחליט.

כל בין שני אלה יספקו את הסחורה.

https://www.tms.co.il/159345

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדברים שציינת אפשר לעבוד עם . השפעה של כרטיס מסך היא לא קריטית שכן היא משפיעה בעיקר בפלאגינים מסוימים ששם יש איזשהי עדיפות או במיטוב תצוגה על ידי האצת חומרה.

בתיאוריה סתם שתבין שגם מדרגה מסוימת של , אין השפעה בכלל על תוספת ביצועים לכרטיסי מסך יקרים מאוד לעומת יותר פשוטים או midrange  ומטה. בדברים מסוימים לקנות כרטיס מסך יכול לקצת לעזור אבל זה לא מצדיק קנייה בדרך כלל.

יצא לי לערוך על לפטופים ישנים של 13 אינץ שנחשבים ליותר חלשים, וזה אפשרי וההחלטה שלך אם זה מאט אותך או מתסכל שזה לא יותר זריז – תלוי בך. בכל אופן חשוב לוודא שהמחשב מתוחזק ושהכל עובד כשורה בו ואין השפעה של הגדרות\וירוסים\עקבות של וכו.

אחד הדברים שאתה כן תרגיש כמו כולם זה זמן השמירה שתבצע מפעם לפעם. המלצה שלי זה לבטל בהגדרות של פוטושופ את הcompression בשמירה של הקובץ psd  שאיכשהו ב2020 עובד רק על אחת. ברגע שתעשה את זה, אז הכל יישמר מהר פי 20 אולי. בשמירה האחרונה אתה יכול להפעיל את זה מחדש אם אתה רוצה לשמור את הקובץ כקטן יותר.

בכל אופן, אם אתה לא הולך לעשות עריכות שדורשות עיוות צבעים או בהירות אגרסיבי או כדומה, אתה יכול להעביר את פלט הצבעים ל8 ביט (במקרה ופתחת את הקבצים כ16 ביט) וזה יקל קצת על זמן העריכה על חשבון דברים שאולי לא תשים לב אליהם.

ובכל אופן תמיד אתה יכול להתקין trial ולנסות. בהצלחה. מצרף תמונה לשיקול דעת מpuget system. spacer.png

נערך על-ידי N.R
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכם!

אני אבדוק איך זה מסתדר לי בלי כרטיס מסך חיצוני.

אם בכל זאת אצטרך כרטיס, מה הפרמטרים שצריך לבדוק בשביל לוודא שאין צוואר בקבוק מהמעבד?

מעדיף לא לקנות כרטיס ואז לגלות שבגלל המעבד הוא מגיע רק ל-50% מהיכולות שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר קיבלת בקישור את טווח כרטיסי המסך עבור המערכת שלך ....  :nixweiss:

בכל מקרה, המעבד רחוק מלהיות אידיאלי, ואתה יודע זאת.

אבל, כבר נאמר שגם במערכות חלשות משמעותית הופעל , בטח לצרכים בסיסיים.

אז תראה מה מי מו, ומשם נתקדם.

אני אופטימי ....   :)

נערך על-ידי napoleon45
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...