איך להפעיל OTG ב-שיאומי MI A3 בלי רות? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך להפעיל OTG ב-שיאומי MI A3 בלי רות?

MichaelZ
 Share

Recommended Posts

מצאתי כמה סרטונים מעפנים ביוטיוב שמבדרים שם בהודית או פורטוגזית. רואים שה-OTG עובד עם הטלפון שלי. מחברים אליו כל מיני כונני ואפילו עכבר והכל עובד. לא מראים אבל איך הגיעו לזה.

אצלי לא עובד כלום. מדדי את המתח שיוצא לי מה--C. אין מתח. ברור אז למה הטלפון לא יכול לזהות התקנים חיצוניים.

לא מצאתי כלום בהגדרות.

בפורום של הטלפון שלי יש את הת'רד הזה: https://forum.xda-developers.com/mi-a3/help/xiaomi-mi-a3-otg-capable-t3973121

התשובה ממש "עוזרת". אני לא רשום שם ואין לי כוח להירשם בשבלי לשאול, במיוחד אם "אין מצב". אבל אם מישהו יגיד לי פה ש-"יש מצב" אני אשקיע את הזמן, למרות שהייתי מעדיף לקבל את הכוונה פה.

אם בשביל להפעיל OTG בטלפון שלי צריך לעשות לו רות אז - לא תודה.

אבל אם יש איזשהו דרייבר לא מסוכן שאפשר להתקין בצורה ידנית - אשמח לבדוק את העניין.

תודה!

נ.ב.: לא יודע אם זה שייך אבל המכשיר שלי אמור לקבל עידכון לאנדרויד 11 (לא בונה על זה) אבל יש מצב ששם תהיה את האפשרות פשוט להפעיל OTG "בלי קומבינות"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מודע לך על השקעת הזמן אבל לא יודע מה להגיד לך. פשוט אין לי את זה. ובכלל, הכל מופיע אצלי בצורה ממש, ממש שונה מהתמונה שלך.

ראוי לציין שהמשכיר מעודכן לעידכון אחרון מהיצרן (אנדרואיד 10), ללא רות, ללא קישקושים וללא שמשנות את הממשק.

הנה, צילמתי את כל מה שיש לי ב-SETTINGS, יצא 3 דפים:

Screenshot_20201018-204256.png

Screenshot_20201018-204312.png

Screenshot_20201018-204320.png

נ.ב.: בתמונת המסך שהבאת מופיעה המילה HARDRESET. זהו רמז שהטלפון עבר רות.

ובכלל, ADDITIONAL SETTINGS זה נשמע כמו מקום שהאקרים דוחפים לשם ביחד את כל הקומבינות שאפשר לעשות עם טלפון פרוץ, וגם: SPECIAL FEATURES.

נערך על-ידי MichaelZ
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די חקרתי את הנושא לפני שבאתי לפה. אני כבר לא מצליח להגיע למקור אבל במקום אחד היה כתוב שאפשר להתקין דרייבר בצורה ידנית וזה עובד. לא מדובר ברות אלא פשוט הרצה של APK קטן. עכשיו, לא ברור אם עשו את זה במכשיר פרוץ או "נקי" כמו שלי.

התקנתי גם אפליקציה Otg Checker. היא די מעפנה ואני שונא לא מושקעות שקיימות רק בשביל לדחוף לנו פירסומות. שלא תחשבו אפילו להתקין את הזבל הזה, אני בעצמי הולך להעיף אותה בהקדם האפשרי... מה שבאתי להגיד זה שב-SYSTEM כתוב שם:

Android 10 UKNOWN

Root Access Available.

זה נראה גם כאילו אפשר להקליק על זה אבל אני לא הולך לנסות.

מה שמצחיק הוא זה כשאני לוחץ על CHECK OTG (במקום אחר באפליקציה), זה מראה לי פירסומת ואז כותב: Congratulations!

נו, יותר מעפן מזה?

אני אבל כמעט בטוח שראיתי גם בעוד מקום בטלפון שלי שיש לי Root Access. (יש לי הרבה , קצת קשה לעקוב).

מה זה בכלל אומר? פשוט שאפשר לעשות רות למכשיר שלי או שמשהו בסיגנון: "יש גישה ישירה למערכת שנותנת להתקין מיוחדים".

לא מומחה לדברים האלה אבל לפי ההגיון, שיאומי היו אמורים לאפשר OTG בלי שצריך לפרוץ את הטלפון הזה אבל הם עשו את זה בצורה כזאת שלא ניתן להגיע לזה מתוך ההגדרות. אני מבין לגמרי למה זה מבוטל, ולהגיד את האמת, אני לא חושב שאני בכלל צריך את זה. לחבר כונן זה נחמד אבל אין לי מה לעשות את זה, לפחות לא כרגע. אפשר אבל גם לחבר דברים כמו מקלדת ועכבר או מצלמת ליפסטיק (משהו שאני שוקל להביא). בעתיד סביר מאוד שאני ארצה OTG, ולאו דווקא במכשיר הספציפי הזה. רוצה ללמוד מי נגד מי, בשביל לדעת איזה טלפון לקנות בעתיד (אחד שלא צריך לפרוץ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיומי כן הכניסו otg להגדרות, ברום miui.

אנדרואיד זה לא שיומי!

בפעם הבאה שתקנה, לך על miui. כמובן שניתן להתקין אותו גם על המכשיר שלך - אבל אתה לא תאהב לבצע bootloader unlocking (לא מדובר על רוט)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המממ.... באמת למדתי משהו.

קניתי את המכשיר הזה כי רציתי משהו נקי וסטנדרתי, כמה שאפשר. לא בטעות הלכתי על One.

החומרה לא מי יודע מה אבל בגלל שהמערכת לא עמוסה בשטויות, לרוב, הכל "טס" (לא יודע איך במשחקים. אין ולא יהיה לי).

להתחיל להתעסק עכשיו עם רום אחר ומערכת שונה, זה לא בקלפים. ונכון, לא הייתי עושה את זה גם כשרק קניתי את המכשיר.

לא מאמין אז שבאנדרויד 11 יהיה אצלי משהו שונה לגבי ה-OTG. אצטרך לחיות בלי זה. נו, טוב...

דוגרי אבל, ברגע שהייתי רואה שה-OTG עובד הייתי מבטל אותו. לא צריך.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...