העתקת וינדוס 10 לכונן חדש - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

העתקת וינדוס 10 לכונן חדש

Roeebaeloha
 Share

Recommended Posts

אהלן חברים
יש לי וינדוס 10 מקורי שמותקן לי על כונן 110 גיגה כבר כמה שנים טובות, השטח בכונן מתחיל להיגמר ואני מעוניין להעביר את כל הוינדוס עם כל התוכנות שהותקנו על כונן C כברירת מחדש לכונן חדש.
לטובת העניין הקצתי מחיצה 200 גיגה של כונן SSD חדש וכמו שאמרתי אני מחפש דרך להעתיק את הכל כולל הכל לכונן החדש ושהוא יהיה כונן C מעכשיו. 
רציתי לשאול האם יש אפשרות לעשות את זה? ואם כן האם כל הקבצים שאינם של וינדוס אך נמצאים בכונן C כמו למשל Program Files וכאלה יוכלו לעבור כך שלא ארגיש בהחלפה בזמן השימוש במחשב?

לאחר ההחלפה אני מתכנן לפרמט את הכונן שעכשיו משמש ככונן C

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשתמש ב clonezilla.

זאת הפצת קטנה שכל מה שהיא עושה זה גיבוי ושיכפולים של דיסקים.

אתה צריך סטיק שההפצה תרוץ ממנה ושהמחשב יעשה ממנו BOOT.

אחרי זה הולך לפי ההוראות , בסוף בחור דיסק מקור ודיסק יעד והוא מעתיק את הכונן כמו שהוא לכונן החדש.

אם אתה צריך עזרה באיך ליצר את ה או איך להשתמש בתוכנה אז יש מלא ביוטיוב שמראים שלב אחרי שלב איך לעשות את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

clonezilla עובדת הכי טוב ופשוט בהעתקה מדיסק לדיסק, עד לפני שנתיים, אחר"כ לא בדקתי היא לא מעתיקה את הMBR/GPT בהעתקה למחיצה, נדרש לתקן את זה אחר"כ, במידה והדיקסק עדיין לא בשימוש תעתיק דיסק לדיסק ואחר"כ תשנה את גדול המחיצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה!
הצלחתי לשכפל את הכונן וכל מה שרציתי בלי בעיות חוץ מאחת- התוכנת שיכפול העתיקה את הכונן הישן (ה-110 גיגה) בצורה מושלמת, זאת אומרת שכונן של 460 גיגה חולק לכמה מחיצות ריקברי, מחיצה של 110 גיגה ועוד השטח הנותר.
אני רוצה להוסיף לכונן C עוד 90 גיגה שהשארתי פנויים אבל כשאני לוחץ בדיקס מנגמנט על המחיצה של C הוא לא מאפשר להגדיל שטח, רק לצמם.
רציתי לדעת איך אני מוסיך לכונן C עוד 90 גיגה שנמצאים על אותו הכונן הפיזי אך לא מאוכלסים?

צירפתי תמונה של הכונן

תודה רבה!

18-10_002535.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...