איזה משקפי VR כאדי לי לקנות - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה משקפי VR כאדי לי לקנות

gameri
 Share

Recommended Posts

אז ככה יש לי איזה שהיא התלבטות קטנה שמתי לב שאחד הדברים שאני הכי אוהב בגיימינג זה החוויה להרגיש שאתה ביקום מקביל ולכן הגעתי למסקנה שאני צריך VR כי זה ממש עוטף אותך וגם אתם יודעים איך זה  עובדים לומדים יש כל מיני  סידורים ובסוף למי יש זמן לשחק (חוץ התקופת הסגר שיש מידי פעם ) ולכן חשבתי שאם אני כבר מוצא זמן אז זה צריך ליות חויה מקסימלית מצד שני אני מפחד להתבאס שאני יתחיל להשקיע אלפי שקלים ובסוף אני בקושי יגע בזה טוב בעיקרון יש 3 אפשרוית עיקריות 1 Oculus Quest2 של FACEBOOK יתרונות מחיר גם שאין כבלים ואז יש אולי יותר חופש (תרגום פחות לפחד להסתבך וליפול ) אבל השאלה שלי היא למי ששיחק בזה איך זה מרגיש איך האכות של המסך איך זה נוח למי שיש מישקפיים איך החוויה זה מאפנט או בינוני פלוס אפשרות 2 זה sony 5 יתרונות פה יש לי גם וגם משחק במסך רגיל גם מעבד גרפי מאוד חזק וגם תמיכה במשחקים 6 7 שנים כמו בכל קונסולה החיסרון יחיד חוץ מהמחיר (שזה פי 2 בערך ) זה שאני לא ממש רגיל לשחק אם ג'יסטיק ופה השאלה כמה זה נוח בעיקר במשחקי יריות או שVR זה פחות משנה (הראש מקום עכבר) 

אפשרות 3 זה מחשב אבל זה יכול ליות יקר ואני גם צריך (מקום ) לשולחן מחשב אז תגידו לי מה דעתכם לקנות Oculus Quest2 במחיר זול ולהתפשר על אכות או לקנות sony 5 ולהתרגל לשחק אם ג'וסטיק או למצוא מקום ולהשקיע במחשב תודה מראש לכל המגיבים 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני חושב שאין תחרות לoculus quest 2 למי שרוצה להתנסות (כי הוא הכ זול אולי) אבל מה שאני שואל זה אם למישהו יש ניסיון ויכול לתת חוות דעת בעיקר בנוסא  איכות ונוחות (כמובן עדיף מי שהתנסה בשתי הפלטפורות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ינסה לשאול את זה עוד הפעם אם מישהו שיחק על הoculus quest 2 וגם על PSVR ויכול להגיד אם יש הבדל משמעותי באיכות ובגרפיקה ביניהם (מכל בחינה המסך או המעבד הגרפי) דבר נוסף מה לגבי המשחקים מחירים (כולל מנוים חודשים שיש לכל  פלטפורמה להציע )  ממשק משתמש וכו' אני שואל את זה ברצינות אני לא רוצה לקנות משהו שבסוף אני יתבאס אני שואל אם כאדי לחסוך קצת ולהשקיע בPSVR   (5) או שחבל על הכסף הoculus quest 2 בהחלט מהנה ואיכותי יש מבחר גדול של משחקים איכותים במחירים נוחים זהו זה בערך השאלה שלי בתודה מראש לכל העונים 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיכוי שמישהו שיחק בשניהם פה הוא בערך אפס כי הקווסט יצא לפני שבוע והPSVR של דור 5 בכלל לא יצא, לך תקרא ביקורות ותראה מה נראה לך.
מבחינת משחקים בPSVR אתה יכול לשחק רק במשחקים של PS ועם הקווסט אתה יכול לשחק בכל המשחקים של steam(עם כבל למחשב) ושל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...