המלצה על מערכת MESH - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
adplus-dvertising
עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

המלצה על מערכת MESH

yotam.m
 Share

Recommended Posts

אהלן חברים,

נכנס לבית חדש בקרוב, מתלבט לגבי מערכת Mesh עדיין לא נעול לגבי 2-3 יחידות (120 מטר).

מדובר על שימושים כבדים בכל הנוגע להורדה ותעבורה של קבצים בתוך הרשת -2 נייחים, , Smart TV's.

* אין עניין או הגבלת תקציב אם המערכת משמעותית איכותית יותר - מעדיף 3 יחידות על מנת למנוע חצאי כיסוי בעתיד.

* מעדיף שיהיה למערכת יכולת עצמאית או לפחות אפשרות לחבר מודם.

* אפשר במידה והמחיר זול בהרבה עם שילוח לארץ.

* הדבר הכי חשוב - בכל חדר יש כבל CAT6 לכן המערכת חייבת לתמוך ב backhaul.

יש למישהו ניסיון עם מספר מערכות, מה המערכת המומלצת ביותר היום?

נערך על-ידי yotam.m
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש ב-orbi של netgear. שתי יחידות מכסות לי יופי את כל הדירה (באיזור ה-70 מ׳) למעט הממ״ד (לשם העברתי כבל דרך התעלות וחיברתי ראוטר נוסף שהיה לי - לא orbi). בדיעבד הייתי צריך לקנות 3 יחידות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מרוצה מאוד אבל:

1. לא מעביר קבצים גדולים ברשת בין מחשבים.

2. האינטרנט שלי על תשתית עם מהירות מקסימלית של 70mbs. ה-wifi עומד בזה גם בחלקים רחוקים יחסית מיחידות של ה-Orbi. לא יודע מה המקסימום בנקודות האלה (מקווה לעבור לסיבים בקרוב ואז אדע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...

בראש החדשות:

חדש באתר