לשדרג עכשיו או לחכות? Mid-Low range - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לשדרג עכשיו או לחכות? Mid-Low range

jackofalltrades
 Share

Recommended Posts

אני כרגע עם Radeon Rx580 4GB, סה"כ דיי מרוצה, אבל התפנה לי קצת תקציב (1300+-) והדבר היחיד שאני יכול לשדרג משמעותית יהיה כרטיס המסך, שמתי עין על ה Radeon XT 5600 XT (מצאתי דגם של XT Gamig MX ב1300 באמאזון). ראיתי שכולם מתרגים מהכרטיסים בטווח המחירים של 2000+, אני לא אוציא סכום כזה ולא ראיתי\שמעתי\קראתי שום דבר על כרטיסים ביניים. יש טעם לחכות או שעדיף כבר לשדרג עכשיו?

אני עם מסך 23'' חדש, כך שלא אשחק על יותר מ-1080p, אבל המשחקים כן יהיו כבדים (בעיקר Cyberpunk, Rdr2).

המפרט שלי כרגע:

Ryzen 5 3600

Gigabyte B450 DS3H

Corsair Vengeance LPX 16GB (2 X 8GB) 3000

Gigabyte 580 4gb

Antec NeoEco 550w

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ברור לי איך אתה מריץ\תריץ משחקים כאלה עם 4VRAM, אבל מה שכן יש כברת דרך ארוכה עד שיגיע הכרטיס שיחליף את ה1660TI/SUEPR לא משהו שהייתי מצפה לו ברבעון הקרוב, לגבי ב28 לחודש נקבל תמונת מצב, אבל שוב ככל הנראה גם מצידם לא יבוא בזמן הקרוב מחליף ל 5600/5600XT.

בכל מקרה כדי להנות משימוש בכרטיס חדש לא הייתי  ממליץ על פחות מ8VRAM אם אתה משחק משחקים עתירי גרפיקה.

לא רואה סיבה להוציא סכום X על כרטיס חדש ולשים הגדרות גרפיות על MID או לבטל חלקן, ולא להוסיף X+200/300 ולשחק על ULTRA.

הכיס שלך והבחירה שלך.  :) 

נערך על-ידי No-One
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...
ציטוט של No-One

לא ברור לי איך אתה מריץ\תריץ משחקים כאלה עם 4VRAM, אבל מה שכן יש כברת דרך ארוכה עד שיגיע הכרטיס שיחליף את ה1660TI/SUEPR לא משהו שהייתי מצפה לו ברבעון הקרוב, לגבי AMD ב28 לחודש נקבל תמונת מצב, אבל שוב ככל הנראה גם מצידם לא יבוא בזמן הקרוב מחליף ל 5600/5600XT.

בכל מקרה כדי להנות משימוש בכרטיס חדש לא הייתי  ממליץ על פחות מ8VRAM אם אתה משחק משחקים עתירי גרפיקה.

לא רואה סיבה להוציא סכום X על כרטיס חדש ולשים הגדרות גרפיות על MID או לבטל חלקן, ולא להוסיף X+200/300 ולשחק על ULTRA.

הכיס שלך והבחירה שלך.  :) 

יכול להמליץ על משהו כזה בימינו? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה על ה5700XT ב1400 בKSP אבל נגמר המלאי :(.
עכשיו יש 5600XT ב1100 אם אתה רוצה, אבל אם אתה בסדר עם הכרטיס הנוכחי ולא אכפת לך לחכות כמה חודשים סביר להניח שבסופו של דבר נקבל גם כרטיסים לתקציבים יותר סבירים(מי היה מאמין שכרטיסים ב2000+ שקל נהיה הmain stream).

בנוסף שבוע הבא BF ויש סיכוי סביר- שיהיו באמזון\ניואג אבל לא הייתי מצפה לזה יותר מדי.

נערך על-ידי Moon-Mage
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לגביי תמיכה ב dx12 ultimate? למיטב הבנתי, לא קיימת ב , אלא רק בדור השני שלהם. אני מבין שכרגע אין הרבה משחקים תומכים, אבל זה יהיה הסטנדרט עבור הקונסולות (יש דיבור על api אחיד למחשב ולקונסולות, נראה אם באמת יעבוד ו לא ימריא). חושב שזה צריך להיות שיקול בהווה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של jackofalltrades

מה לגביי תמיכה ב dx12 ultimate? למיטב הבנתי, לא קיימת ב , אלא רק בדור השני שלהם.

יש תמיכה ב-DX12. האולטימט זה בשביל ה-RayTracing.

אם אתה משדרג ל- 5600 XT תהיה 60% תוספת ביצועים.

ואם ל- 5700 XT זאת תהיה תוספת של 90%.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

בסוף הלכתי על ה 5600xt במבצע של קספ (1176₪ אם אני זוכר נכון), מרוצה סה״כ מהבחירה: כמו שציינתי אני עם מסך 1080 (שלא ישודרג בעתיד הקרוב), כך שכל המשחקים פועלים על high/ultra בלי בעיות, תודה לעוזרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם קניתי את ה 5600 XT ב BF של KSP. אחלה כרטיס, מבחינתי כאדם שעבר מ 560, מרגיש כאילו קפצתי לעתיד. אם מוכנים לשחק על ה 1080P במשחקים חדשים, עושה את העבודה לא רע בכלל, ולא במחיר של מחשב שלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של jackofalltrades

בסוף הלכתי על ה 5600xt במבצע של קספ (1176₪ אם אני זוכר נכון), מרוצה סה״כ מהבחירה: כמו שציינתי אני עם מסך 1080 (שלא ישודרג בעתיד הקרוב), כך שכל המשחקים פועלים על high/ultra בלי בעיות, תודה לעוזרים!

יש פה איזה מישהו בפורום שקנה 580 ב100 דולר

במקומך הייתי קונה עוד כרטיס ב100 דולר,מקבל יותר ביצועים ממה שקנית ברוב המשחקים וחוסך 850 שקל.

לפעם הבאה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• RX 580 ב 100 דולר היה אפשר (אולי) לקנות לפני שנה. כרגע זה לא המצב לצערנו. הכל התייקר ברמה של בערך כ 80% (אני יודע, כי קניתי 480 מעלי בדצמבר 2019).
  • בהחלט לא בטוח ש CROSSFIRE היה מביא ביצועים טובים יותר, ודווקא ההיפך הוא הסביר. בחלק ניכר של המשחקים, השיפור הוא קטן.
  • כבר נכנס פה השיקול של לוח תומך, ספק תומך, ותיק שלם של שיקולים.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קנייה של כרטיס מסך עכשיו היא מזעזעת ולא משנה איזה כרטיס; גם בשוק היד שניה נעלמו המציאות, לפני שנתיים אפשר היה לקנות RX480 ב300 שקל והיום אם תמצא בפחות מ500 זו תהיה הצלחה מטורפת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...