אפשר לחבר מיקרופון סטריאו אנאלוגי ל-שיאומי מי A3? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפשר לחבר מיקרופון סטריאו אנאלוגי ל-שיאומי מי A3?

MichaelZ
 Share

Recommended Posts

יש לי מיקרופון ישן של שאני רוצה להשתמש בו כדי להקליט כמה סרטונים קצרים, לא משהו ריציני (לא בקטע של בלוגינג).

והמיקרופון הזה הוא "ישן" רק מהבבחינה שיש לי אותו מלא שנים. למעשה הוא במצב "חדש" מפני שבקושי השתמשתי בו ואז שמתי אותו במחסן. לא יודע כרגע איפה בדיוק דחפתי אותו. בגלל זה, לפני שאני מתחיל להפוך את כל המחסן, אמרתי אני אשאל אם הוא בכלל יהיה לי טוב למה שאני רוצה לעשות איתו.

הטלפון הוא MI A3 והמיקרופון כמו בתמונה בדיוק. יש הרבה זיופים אבל שלי זה הדבר האמיתי. לכן, שווה לי לשאול לפני שאני הורס אותו בטעות.

זהו ידע כללי שיש צורה לחבר ציוד אלקטרוני. ולחבר מיקרופון ליציאה של זה נשמע לי בעייתי, גם אם אנחנו ב-2020. המכשיר שלי ידע שחיברתי אליו מיקרופון ולא אוזניות? הוא לא יתחיל לדחוף למיקרופון הזה וככה ישרוף את אמא שלו?

אני משוכנע שיש דרך להוציא מהמיקרופון הזה , בעזרת מתאם כזה או אחר אבל השאלה היא אם זה יהיה "סטריאו".

תודה!

mic.jpg

נערך על-ידי MichaelZ
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...