כרטיס mcSD כ-"איחסון חיצוני" בשיאומי MI A3: איך לשמור עליו קבצים מעל 4GB? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס mcSD כ-"איחסון חיצוני" בשיאומי MI A3: איך לשמור עליו קבצים מעל 4GB?

MichaelZ
 Share

Recommended Posts

המשכיר הוא MI A3 שלא עבר רוט, מעודכן ל-אנדרויד 10.

כרטיס הזיכרון הוא 256GB. אין שום בעיה בכרטיס עצמו. הוא לא מזויף ואני בדקתי אותו בצורה ממצה בסביבת ווינדווס, כולל פירמוט ל-exFAT (ואח"כ שהכל מתפקד כהלכה (במחשב)).

המכשיר לא מקבל את הכרטיס כשהוא מפורמט ל-exFAT ואני צריך לתת לטלפון לפרמט אותו.

אני צריך להגיע למצב שאני יכול לשמור על הכרטיס קבצים שהם הרבה יותר גדולים מ-4GB, בלי רוט ובלי "קומבינות" הרסניות כאלה או אחרות.

כן, אני יודע שניתן לפרמט את הכרטיס בצורה כזאת שחלקו יהיה FAT32 וחלקו השני יחשב כ-"איחסון פנימי" וכן יאפשר לי לשמור עליו את הקבצים הגדולים. אני פשוט לא מעוניין בזה.

כבר שרפתי מלא שעות מהחיים שלי על הדבר הזה (לשווא). אני יודע ש-99% זה בלתי אפשרי אבל אני חייב לדעת שעשיתי הכל.

נא לא להתחיל לשאול איתי למה אני צריך את זה ולמה לא לפרמט כאיחסון פנימי או להציע לי פתרונות שהם לא פתרונות.

יש לי מחשב, יש לי תוכונות. שאלה פשוטה: "איחסון חיצוני" שהטלפון "מקבל" ומאפשר שמירה של קבצים בגודל: 20, 50, 100 GB, ללא ROOT.

תשובה פשוטה: כן או לא. (אם כן אז איך). לא מעוניין בדיון. אני יודע שתבינו.

אני יודע שאמרתי "לא דיון" אבל חשבתי פה על משהו. אם אני מאוד מתפשר אני יכול לחיות בינתיים עם משהו כזה:

האפליקציות שומרות לי את הקבצים הגדולים באיחסון הפנימי ואז אני מעתיק אותם אל הכרטיס בעזרת אחרת, תוך כדי שהיא "מחלקת" את הקבצים הגדולים לקבצים בגודל של-4GB. אח"כ, מן הסתם אני משחזר אותם לצורתם המקורית במחשב.

תודה וחג שמח.

נ.ב.: לפני מספר ימים ראיתי שיש עידכון למעכרת ההפעלה של הטלפון. עשיתי אותו. יש מצב שזה שינה משהו לגבי ה-FAT32 הדפוק? אני לא מאמין אבל חייב לשאול.

ועוד משהו, המכשיר שלי אמור לקבל עידכון לאנדרויד 11. יש שמועות ששם לא תהיה את המגבלה של ה-FAT32. אומרים אבל גם שזה תלוי במה שהיצרן של הטלפון מחליט לעשות עם זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכוונה לא רציתי לסבך את העניניים אז לא אמרתי שכבר ניסיתי EXT3. עכשיו שמישהו אומר שיש מצב, אולי שווה לי להשקיע בזה עוד זמן.

אם כבר פתחנו את נושא ה-EXT, אני אגיד שכשפירמטתי ל-EXT3, הטלפון כתב לי ספציפית שזה לא נתמך, במקום להגיד לי "Corrupt file system" (או משהו כזה) כשהפירמוט היה exFAT או NTFS.

לפני שאני מפרמט ל-EXT4, אני מעדיף טיפה לחכות לעוד תגובות, בייחוד ממישהו שפירמט בצורה כזאת וכותב לכרטיס שלו קבצים ענקיים בלי בעיה.

(פשוט, יש לי כיסוי על הטלפון שקשה לוהריד ולהחזיר ואז יש לי מלא חומר על הכרטיס הזה שאני אצטרך למחוק ואז עוד פעם להעביר מהמחשב.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...