למה אין מחשבים ניידים איכותיים בארץ? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה אין מחשבים ניידים איכותיים בארץ?

noamiko600
 Share

Recommended Posts

יכול להיות שאני טועה ואשמח שתאירו את עיניי, אבל אני לא שם לב לדגמים יוצאי דופן עד תקציב של 5K וזה נראה לי תקציב מאוד מכובד.

כבר הרבה זמן מחפש מחשב נייד טוב בטווח מחירים של 2500-5000 ש"ח, ואני לא מצליח למצוא דגם טוב. אין צורך בחומרה מדהימה (לא בכרטיס מסך רציני, ומעבד I5 מהדורות החדשים זה מספיק, גם 8GB זה מספיק, עם אופציה לשדרוג זה נחמד).
הכיוון לחיפוש הוא מחשב מסדרות VOSTRO או או LATITUDE עם מסך שנראה טוב וגם מתאים לתכנות, מקלדת נוחה, לא חלשה מדי, 14 אינץ, קל יחסית.
כרגע יש בבעלותי LATITUDE 7490 עם I5 8250U ואני מרוצה ממנו מהבחינות האלה, אני מחפש דגם שמתחרה בו בטווח מחירים האלה (הוא לא בשבילי) - לפי איך שזה נראה לא הTHINKPAD E14 ולא ה-VOSTRO למיניהם באותה רמה, ואין LATITUDE חדשים... עומדים לצאת בקרוב? מה הסדרות האחרות של המתחרות (HP, וכו') שצריך להסתכל עליהן?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של napoleon45

נכון, הראשון נראה מעולה לתקציב, במיוחד כשיש עוד סלוט להוסיף 8GB ראם

באמת לא שמתי לב אליו, תודה

מוזר שאני לא מוצא ביקורות רחבות על הסדרה הזאת עדיין 

היית אומר שהוא האופציה הכי טובה בתקציב?

נערך על-ידי noamiko600
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביקורות אין כי הוא חדש בשוק, כמו כל הסדרה החדשה של לטיטיוד.

האם הוא הטוב ביותר בתקציב ? המממ

נכון לעכשיו, בהחלט יש מצב.

כלומר לפי מה שאתה מחפש.

שים את הנייד על הכוונת.

אולי עוד שבועיים / חודש המבחר יתרחב,

או בכלל יהיה על הפנים, לך תדע ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עוקב לאחרונה אבל נראה לי שזאת בעיית מלאי.

למשל ב-KSP היה את Vostro 5401 שמגיע עם המעבד היחסית חדש i5-1035G1 וללא כרטיס מסך ייעודי ב-3,000₪ עם 3 שנות אחריות. אלא שמהר מאוד נעלם.

בפלונטר היה את ה- Swift 3 ב-2,700₪ גם עם המעבד הנ"ל ובמפתיע היה עם 3 שנות אחריות. גם נעלם.

אנשים בסגר וכנראה משעמם להם אז קונים .

נייד אחר שעניין אותי הוא ASUS ZenBook UM433IQ מגיע עם מעבד רייזן 4500U מעבד חזק ב-32% יותר בעיבוד מקבילי תודות ל-2 ליבות פיזיות נוספות. אך המחיר 4 אלף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...