RDNA2 מעבר לסבוב, המידע הכי עדכני - עמוד 14 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

RDNA2 מעבר לסבוב, המידע הכי עדכני

nec_000
 Share

Recommended Posts

ציטוט של Hiiram

ל-NVIDIA היה נורא "קל" לשחרר גרסאות שונות של הכרטיסים שלה כי תמיד היה משחק של "סירוס"; לוקחים ליבה גדולה, משביתים לה כמה ליבות, משנמכים את מהירות הזיכרונות ונפחיהם וגובים על זה תגי מחיר שונים. במקרה הזה, אתה מדבר על הסבה לליתוגרפייה חדשה. מעבר לליתוגרפייה אחרת הוא לא "גרסת Super", הוא מצריך עיצוב מחדש על הצ'יפלט וזה לא עניין שלוקח רגע או שניים להבנתי. גם אם היא תבוא עם משהו כזה, אני לא צופה שזה יקרה לפני ינואר.

בליבה GA102 נשארו רק 2% שידרים לפתוח. זה לא מספיק בכדי לייצר כרטיס מהיר יותר בצורה ברורה מעל. הם צריכים או גדולה יותר,

או יצור איכותי יותר, שיפתח תדר עבודה משמעותית משופר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 340
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תמונות מצורפות

ציטוט של nec_000

בליבה GA102 נשארו רק 2% שידרים לפתוח. זה לא מספיק בכדי לייצר כרטיס מהיר יותר בצורה ברורה מעל. הם צריכים או ליבה גדולה יותר,

או יצור איכותי יותר, שיפתח תדר עבודה משמעותית משופר.

זה בדיוק מה שלא הבנתי. ה-3090 הוא למעשה "כל החבילה" והוא גם ככה שואב חשמל לא קטן.

אני פשוט אומר, גרסת בזק של Ti היא לא דבר שאמור להגיע תוך שבוע או שבועיים, זה להעביר את כל הייצור למפעל אחר שעובד על טכנולוגיית דחיסה שונה (ה-7 ננומטר של דחוס הרבה יותר מה-8 ננומטר של סאמסונג [שמזכיר באיכויות הדחיסה שלו את ה-10 ננומטר של TSMC]).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די כמו שזכרתי. שום דבר ש:

א. לא אמרו לפניו אנשים כמו red gaming tech

ב. יכול להתפרש חד משמעית - הוא מוסיף הסתייגויות לכל משפט כמעט.

בנוסף, כדי לתת לדברים שלו משקל גדול יותר, הוא מוסיף מידע כביכול על דברים שנוסו, דברים שחשבו עליהם אבל לא יצאו לפועל וכדומה. במילים אחרות, דברים שכנראה לעולם לא נצליח לאמת או להוכיח כחירטוט.

Screen Shot 2020-10-29 at 11.27.23 AM.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז לקחת שקופית מסרטון רנדומלי שלו והחלטת שלא נכתב בה שום דבר ש"לא היה במקום אחר"? זה לא מדד להוכיח שהוא שרלטן, זה גם יכול להגיד שהמקורות שלו טובים כמו של RedGamingTech.

התגובה שלי לא השתנתה, אתה יכול לקרוא לו שרלטן, קשקשן, כל שם תואר שאתה רוצה, הוא לא סיפק עד כה מידע שלא היה נכון בנוגע ל-RDNA2 (אתה מוזמן להוכיח לי אחרת), אז מבחינתי הוא קנה את עלמי.

נערך על-ידי Hiiram
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של captaincaveman

די כמו שזכרתי. שום דבר ש:

א. לא אמרו לפניו אנשים כמו red gaming tech

ב. יכול להתפרש חד משמעית - הוא מוסיף הסתייגויות לכל משפט כמעט.

בנוסף, כדי לתת לדברים שלו משקל גדול יותר, הוא מוסיף מידע כביכול על דברים שנוסו, דברים שחשבו עליהם אבל לא יצאו לפועל וכדומה. במילים אחרות, דברים שכנראה לעולם לא נצליח לאמת או להוכיח כחירטוט.

Screen Shot 2020-10-29 at 11.27.23 AM.png

השקופית מראה עד כמה זה מידע מדויק פנימי מתוך . ואף אחד לא פרסם זאת ברשת לפניו. השאלה רק האם הוא עובד בתשלום,

או מקושר לעובד שסרח ב- והוציא מידע החוצה, תוך סכון משפטי חמור מבחינתו.

אני נוטה להאמין שהוא עובד AMD , משום שהאפשרות השניה היא most unlikely.

תכלס עובד PR במסווה.

נערך על-ידי nec_000
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nec_000

השקופית מראה עד כמה זה מידע מדויק פנימי מתוך AMD. ואף אחד לא פרסם זאת ברשת לפניו. השאלה רק האם הוא עובד בתשלום,

או מקושר לעובד שסרח ב- AMD והוציא מידע החוצה, תוך סכון משפטי חמור מבחינתו.

אני נוטה להאמין שהוא עובד AMD , משום שהאפשרות השניה היא most unlikely.

תכלס עובד PR במסווה.

אתה חולם. הוא פרסם את הסרטון ב-30.9.

red gaming tech פרסם סרטון עם ה-spec של 21 (שמתבסס בעצמו על איזו הדלפה שהופיעה באיזה אתר) ב-22.9

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כדי לבסס את הטענה שלך הלכת דור אחורה כשאני בפירוש התייחסתי אך ורק להתנהלות שלו בכל הנוגע ל-RDNA2 ועל זה טענתי שהוא "קנה את עולמי"? אני מסכים איתך שהידע שלו בתחום כנראה שנוי במחלוקת, והוא כנראה מתבסס הרבה פעמים על אינטואיציה - אני טוען שבכל הנוגע ל-RDNA2, כל המידע שקיבלתי ממנו, התברר כנכון. אפשר להטט סביב זה, אבל בשורה התחתונה התוצאה נראית שונה.

נערך על-ידי Hiiram
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איש המערות אתה יודע מה, מה זה משנה עבורנו באמת:

שהרי קבלנו את המידע מוקדם בצורה כזו או אחרת לא ככה ?

בין שהוא מדליף ובין שהוא מעתיק סדרתי, אבל מעתיק טוב, שמסדר לנו את החומר ומסכם יפה, זה מה שחשוב.

ידענו מה יהיה RDNA2 חודשים מראש, וידענו פחות או יותר שיש מוצר מעניין. אתמול אומת שאכן כך.התחרות חזרה, יש תקווה אולי למחירים וזמינות מלאים.

נערך על-ידי nec_000
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nec_000

אבל אתה יודע מה, מה זה משנה עבורנו באמת.

שהרי קבלנו את המידע מוקדם בצורה כזו או אחרת לא ככה ?

בין שהוא מדליף ובין שהוא מעתיק סדרת, אבל מעתיק טוב, שמסדר לנו את החומר, זה מה שחשוב.

מסכים שנחמד לקבל מידע קודם. מעדיף לקבל אותו ממקורות אמינים יותר ולא כאלה שצודקים רק מידי פעם :)

(הוא גם הדליף של- 21 יהיו 14gb... אז הוא די ירה לכל הכיוונים ופגע באחד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי, אתה יכול להטט סביב זה כמה שאתה רוצה - בשורה התחתונה אני קיבלתי ממנו מידע 7, 8 ובמקרים ספציפיים (מידע כללי) גם 9 חודשים מראש, ובצורה עקבית, שלא משתנה עם כל סרטון חדש שיוצא. את כל מה ש- פרסמו אתמול, למעשה, ידעתי כבר מתחילת השנה.

מבחינתי, שיכסה לעצמו את התחת עם טיטול כל עוד הוא מספק לי אינפורמציה אמינה, זה לא רלוונטי לי מאיפה הוא מקבל את המידע שלו כל עוד הוא נכון.

אבל יש לי פה עוד חצי שעה אם בא לך לנסות לשנות את דעתי (עם סימוכין כמובן) :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.
 Share

• צור חדש...