RDNA2 מעבר לסבוב, המידע הכי עדכני - עמוד 12 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

RDNA2 מעבר לסבוב, המידע הכי עדכני

nec_000
 Share

Recommended Posts

• תגובות 340
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תמונות מצורפות

ציטוט של amit14

עברתי עכשיו על הסקירות של ה3090 כדי להשוות לגרפים שהראו במצגת של ה6900xt..ואיך לומר בלשון המעטה..הורידו כמה fpsים טובים ל3090 בהמון מקרים..

משהו מוזר בכרטיס הזה..קפיצה מאוד גדולה במחיר בלי להוסיף הרבה חומרה...

במקרה הזה יהיה הכי מעניין לחכות לבנצ'ים צד ג

חלק מהבעיה היא שלא יודעים איך כל משחק נבדק (על איזו הגדרות ספציפיות, האם פיצ'ר א' היה מופעל, האם פיצ'ר ב' היה כבוי), אי אפשר מהאוויר לעשות את ההשוואות האלה בלי להבין איך כל משחק נבדק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצחיק לראות מה יהיה עם 3900 כאשר מבחני הביצועים יאשרו ש6900XT ברמתו (ובמחיר הזה גם אם ידגדג מלמטה יחשב כמנצח).
שוב הלקוחות רואים שתחרות מתבטאת בהורדות מחירים ובקפיצות ביצועים מרשימות מדור לדור.
גם בתחום המעבדים זה יקרה, חכו ל-alderlake 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר בלי התאטרליות של ליינוס, בזה הוא בהחלט מוביל. ואיך הוא אומר:

RIP 3090 -  מוצר שקול בשליש פחות מחיר.

**צפו עד השניה האחרונה של הוידאו, ממש. קרי אחרי החסויות שבסוף גם.  הוא פשוט קורע מצחוק הבן אדם הזה

נערך על-ידי nec_000
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של urib

צריך לראות בשביל להחליט, אל תשכח ש- 1.0 היה כישלון.
אני פחות מתלהב מ-RT, כנראה שגם הקונסולות יכתיבו את הקצב בתחום.

אבל... יש סיכוי שהכרטיס הבא שלי יהיה rdna 2.0

אני יודע שזה לא אומר הרבה, אבל מישהו עשה טסט סינתטי של ריי טרייסינג עם 3080 כדי לבדוק איך הוא משתווה ל-RDNA2

מידע מעניין - מדובר באותו מדליף (כנראה עובד אצל board partner כלשהי של AMD) ששיתף המון נתונים (שהתבררו נכונים) על RDNA2, הפעם הוא טוען שפוטנציאל לאוברקלוק הוא גדול ממה שנדמה (הוא כבר הדליף מערכת שמריצה 6800XT על 2.5GhZ~).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסתבר ש-Moore's Law is Dead (אותו בחור שנקרא כאן קשקשן) - חושף את המקורות שלו - הוא טוען שהוא קיבל את כל המידע מריק ברגמן (אחד מהאנשים הבכירים ביותר ב-AMD) 

בהתחשב בכך שכל הדברים שהוא אמר בהקשר של RDNA2 היו נכונים, אני נוטה להאמין לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה? כבר בהתחלה של הסירטון הוא אומר שבמרץ 20 הוא השיג גישה ל״מידע סופר סודי״ מהטופ של . ואז הוא מסביר שהמקור שלו הוא מידע פומבי שהיה זמין בדיוק באותו זמן. איזה חירטוט. לא היה לו שום מקור, הוא פשוט חזר על מה שהבחור מ- אמר במצגת פומבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Jabberwock

תודה Jabber 👍

חברים, גשו לצפות בסרטון שהוא לינקק זה חשוב.

מוסברים שם הטכולוגיות החדשות שנכנסו לזירה וההקשר המלא לריזן 5000 עם ערכת שבבים 500, שנדרשים על מנת לשלב את הכל ביחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של captaincaveman

מה? כבר בהתחלה של הסירטון הוא אומר שבמרץ 20 הוא השיג גישה ל״מידע סופר סודי״ מהטופ של AMD. ואז הוא מסביר שהמקור שלו הוא מידע פומבי שהיה זמין בדיוק באותו זמן. איזה חירטוט. לא היה לו שום מקור, הוא פשוט חזר על מה שהבחור מ-AMD אמר במצגת פומבית.

אני הבנתי מהסרטון שהיה לו בחור ששיתף איתו מידע פומבי ומידע לא פומבי (כמו קלוקים, גודל , גודל CU's).

לא יודע, הוא קנה את עולמו בשבילי אחרי ההכרזה אתמול. אתה יכול לעשות כרצונך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Hiiram

אני יודע שזה לא אומר הרבה, אבל מישהו עשה טסט סינתטי של ריי טרייסינג עם 3080 כדי לבדוק איך הוא משתווה ל-RDNA2

מידע מעניין - מדובר באותו מדליף (כנראה עובד אצל board partner כלשהי של AMD) ששיתף המון נתונים (שהתבררו נכונים) על RDNA2, הפעם הוא טוען שפוטנציאל לאוברקלוק הוא גדול ממה שנדמה (הוא כבר הדליף מערכת שמריצה 6800XT על 2.5GhZ~).

זה מה שמדברים עליו עכשיו. שיצרני AIB הולכים להוציא גרסאות קצה מומהרות מהמפעל עם טוב יותר, מתח עבודה מוגדל,

תקרת ביצועים משוחררת יותר, ואפשרות לעוד 100-200MHZ, משמע עוד 5-10% ביצועים מעל הגרסאות ונילה של .

הסבב הזה בגלל שהכניסו cache 128GB, לא מפריע לליבה שהזכרון VRAM לא יומהר ביחד עימה, שכן הביצועים נוסקים לינארית לפי העליה

בתדר הליבה עצמה, משהו חדש שלא היה בעבר. המהרת הליבה ממהירה ביחד עימה את ה- cache שיושב עליה ממש הרי. 

מעניין.

**לגבי RT זה גם כבר הודלף מקודם, יכולות RT של RDNA2 נחותות משל סדרה 3000 והן מקבילות ל 2080TI.

בגלל זה לא מתפארת בהם ולא מפמפמת אותם בהשקה. זה לא משהו שהם מתגאים בו .

נערך על-ידי nec_000
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזו הוכחה? הוא מעולם לא אמר כלום שיכול להתפרש באופן חד משמעי. הדברים היחידים שהוא אמר היו מידע שהיה זמין לכולם.

אשמח ללינק לאיזשהו סרטון שלו בנושא big בו הוא אומר משהו קונקרטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Hiiram

אני הבנתי מהסרטון שהיה לו בחור ששיתף איתו מידע פומבי ומידע לא פומבי (כמו קלוקים, גודל ליבה, גודל CU's).

לא יודע, הוא קנה את עולמו בשבילי אחרי ההכרזה אתמול. אתה יכול לעשות כרצונך.

גם אני עוקב אחריו מזמן, הוא מקושר אמיתי. לא אתפלא אם הוא בכלל עובד מטעם במסווה אפילו. זה מאד מרגיש ככה .

הוא ועוד בחור אחד red channel שניהם אמרו כל הזמן את האמת ולא פספסו בשום פרט. כולל הביאו פנימיות

מהיצרן. היום בדיעבד אפשר לשפוט כי האמת נחשפה.

נערך על-ידי nec_000
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.
 Share

• צור חדש...