3080 20GB Vram וגם 3060Ti וביצועיהם ביחס לדגמי עבר מסדרה 2000 ו- 1000 - עמוד 8 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

3080 20GB Vram וגם 3060Ti וביצועיהם ביחס לדגמי עבר מסדרה 2000 ו- 1000

nec_000
 Share

Recommended Posts

ציטוט של af db creid

ולא הייתי מגדיר את GIGABYTE כסטרטאפ, אתה יודע :)

היא חברת חומרה, לך תדע איזה מערב פרוע יש במחלקת התוכנה שלה ;)

לגבי העתקה ל-dev יש המון תרחישים בהם זה לא באמת אפשרי, או לא נותן את מה שאתה צריך, אבל לקחנו את הדיון הזה כבר כ״כ רחוק מהנושא שלו שנראה לי שכדאי לעצור :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר מדי תאוריות על מידע לא מבוסס.

future proof? לא חושב שיש פה מישהו שמסוגל לפסוק כרגע נכונה לכאן או לכאן.

רק אגיד שממה שאני יודע שכאשר התוכנות ניטור מראות שימוש בזכרון, לא כדאי להסתמך על הנתון הזה יותר מדי כי זה מראה כמה מידע נמצא על הזכרון אבל לא כמה נמצא בשימשו כדי לרנדר את התמונות.

אבל עדיף תראו את הסרטון של gamer nexues שמסביר את זה הרבה יותר טוב ממני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של captaincaveman

כשמדברים על מעבדים, אתה נגד future proofing וטוען שמעבד 4 ליבות הוא מספיק לגמרי היום. אבל בכרטיסי מסך אתה בעד...

תחליט :)

אני בעד מעבד מרובע ליבות עם HT ב- 80$ במקום משושה עם HT ב- 200$ ולוותר על future proofing,

שזו מתנה שקבלנו מאינטל לפני שבוע, אבל ממש לא בעד כרטיס מסך ב- 700$ (שלא חסך לנו כלום בכסף הרי)

וגם לוותר על future proofing. 

לא נתנו ולא גלגלו שום הנחה אלינו בשביל לוותר על future proofing במקרה הזה של 3070/3080,

כמו שאינטל עשתה עם ה 10100F החדש. ועל כך אני אומר לאינטל שאפו, כל הכבוד להם צעד מבורך ומאד

consumer firendly.  **כנראה כשקבלו סתירת לחי מ- הם מתחילים לחזר אחרי הלקוח וגם זה טוב.

נוידיאה עדיין לא קבלה את סתירת הלחי שלה, ולכן מרשה לעצמה להיות מאד anti consumer.

נכון הוא הדבר שאני מחזיק מניות של נוידיאה direct holding, אך אינני מתבלבל לרגע כשדן על התחום

פה בפורום, מהזווית הצרכנית שלנו הקהילה זאת אומרת. יודע לייצג את הצד השני, יודע להבדיל בין אינטרס אישי

לכיס, לבין האינטרס של הקהילה (שלרוב אצלי גובר). בטח בפורום שלנו שהוא consumer ולא investor.

נערך על-ידי nec_000
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של captaincaveman

התכוונתי שיכול להיות שגם האמירה שזה היה התכנון המקורי היא שמועה.

אני קצת מתקשה להאמין שהחלטות כאלה נלקחות ברגע ומשנים כיוון בכזו מהירות.

משנים כוונים כל הזמן בתעשיה הזו, זה חלק מהאסטרטגיה. אתה התאמות. הדיונים הם על בסיס שבועי, ולפעמים יומי

כשיש צורך בכך. אתה מגיב לשחקנים האחרים ולתנאי השוק, שמשתנים כל הזמן - לוגיסטיקה, תפעול, מחירי חומרי גלם, יצור,

מגמות בקוש בשוק, מגמות היצע בשוק, מגפות, מלחמות, בעיות בשערי מטבע, מה לא...

פתאום נכנס לך לקוח ענק שמבקש ממך במחיר כזה, שאי אפשר לסרב לו. אתה סוגר את פס היצור של מוצרים לגיימר ומיד 

מכניס להילוך גבוה פרודקשן, על מנת לעמוד בצרכי מחשב העל ללקוח כבד משקל. נגיד ממשלת ארה"ב סתם כדוגמא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של captaincaveman

זה לא מאוד קשה לדחוף משהו לטבלה ב-database שממנה נלקחים נתונים שמוצגים באתר.

לגבי למה לעשות את זה? זה כבר משהו אחר, אבל תחשוב על זה שיש מצב שמישהו עכשיו יושב בבית ונחנק מצחוק מכל הבלגן שהשיט שהוא דחף לאתר גרם.

אבל דוגמה אחת, רלוונטית מאוד כי קרתה לי אתמול, זה שאתה חושב שאתה מריץ שאילתא אל מול ה-database של dev, אבל בעצם אתה עושה את זה על production. ואתה עושה את זה כי אתה רוצה לראות איך העמוד יציג עוד 8 עמודות בטבלה, או עוד 20 שורות... אופסי. (למזלי אצלי זה היה רק שליפה של מידע מהטבלה, ולא כתיבה)

הדבר אומר שאין לכם הפרדת סביבות. סביבת הפיתוח והיצור שלכם לא עוברת תקנון כי היא מעורבבת ביחד. 

מישהו שם במתודולוגיה ובאבטחת מידע אצלכם כנראה נרדם בשמירה ?  בלבול כזה אסור שיתרחש. אתה אמור לגשת

לכל סביבה, במערכת נפרדת. העברת חומרים בין הסביבות, רק בצורה מוסדרת מתועדת ובאמצעות הלבנה. ואם אתה

מסוגל מאותו מסוף לגשת לשתי הסביבות ולהתבלבל, לא טוב. בכלל לא טוב. זהו פתח לא רק לעשות טעויות/נזקים בשל

טעות אנוש, זהו פתח שעלול לזבל את סביבת היצור במידע שמגיע מסביבת פיתוח/בדיקות.

לא הייתי מרחיק לכת ומחייב סגמנטציה גם של האנשים העובדים/מתפחים בין הסביבות, זה אינו הכרחי, אבל סגמנטציה

בגישה בין הסביבות ?  זה א' ב' בתחום.

נערך על-ידי nec_000
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מדוייק. בdatagrip למשל, אתה יכול לפתוח מספר טאבים כשכל אחד הוא קונסולה עם חיבור פעיל לdatabase אחר עם סיסמה והכל.

דוגמה אחרת, ל-managed elasticsearch service של ניתן לגשת בעזרת plugin של . שני טאבים פתוחים בכרום, כל אחד מחובר לcluster בסביבה אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפרדת סביבות אומרת שאתה לא יכול להיות מחובר בו זמנית לשתיהן מאותה קונסולה, ובטעות אנוש להעביר חומר מאחת לשניה.

אתה יכול לראות רק סביבה אחת ממסוף, ולהעביר קבצים לאחרת, באמצעות גורם מתווך כמו כספת. ואז להתחבר לסביבת יצור

ממסוף אחר, שיושב על סגמנט רשת פרודקשן ולא ממסוך שיושב על רשת .

בעקרון עושים הפרדה משולשת כדלקמן:

סביבת dev, סביבת QA, וסביבת Production. אין מעבר בין הרשתות ואין גישה אליהן מאותה נקודה. הדבר היחידי שלא מסגמנטים

זה את הגורם האנושי, שיכול לעבוד על שלשותן, אך בגישה מובדלת ומופרדת כהלכה. זו המתודלוגיה שבלעדיה לא מקבלים תקינה.

מטרת התקינה להבטיח איכות בתהליך הפיתוח, אמינות, מניעת טעויות אנוש, מניעת זבול סביבות במידע שלא אמור להגיע אליהן

מהסביבות האחרות, וגם לספק שכבת הגנה נוספת מבחינת סייבר, שאם חטפנו נזק בסביבה נמוכה יותר בהררכיה, היא לא תזלוג לסביבה הקריטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול מע״מ, עוד 17%. אבל תלוי בחברת השליחויות. יש כאלה שמתחילות להמציא עלויות שחרור מהמכס וכל מיני עמלות מוזרות.

אם זה מ-newegg או , אתה לא אמור לשלם כלום מעבר לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של captaincaveman

מוזמן לדבר עם אמזון ולהסביר להם שהם עובדים לא נכון 😁

אמזון רק נותנת אירוח,  את הפרדת הסביבות יוצרים ברובד סיסטם (כשכבה נוספת) בפלטורמה של ,

באמצעות הגבלה מאילו כתובות מותר לגשת לכל סביבה. וכמובן הגבלה בצד שלך הכותב.

יתרה על כך יוצרים לכל סביבה, ומקנפגים את הסביבה (שבאמזון) בהתאם.

מובן שלא רבים בפיתוח עובדים במתודלוגיה מסודרת, אך מציין למען מי שמעוניין להבין איך עובדים נכון ובטוח.

בוא נאמר ככה שבלי סגמנטציה לא עומדים בתקינה. לא כולם צריכים תקינה. חברות גדולות ו/או מסודרות צריכות זאת.

גם הלקוח הרציני שמבין בתעשיה דורש זאת (את העמידה בתקינה).

נערך על-ידי nec_000
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...