מחשב מקצר (נכבה ונדלק) - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב מקצר (נכבה ונדלק)

adir6400
 Share

Recommended Posts

היי, המחשב שלי מקצר את עצמו

הכוונה היא שברגע שאני מדליק אותו הוא נדלק לשתי שנייות ואז מתכבה. ונכנס ללופים של הדלקה כיבוי, המאווררים עושים תנועה שהם מתחילים לעבוד ואז מפסיקים.

הוא לא מעלה לי תצוגע על המסך.

עד עכשיו הכל היה תקין איתו ופתאום הוא עשה לי מסך תכלת (ללא כתוביות או משהו) פשוט מסך חלק ולא נתן לעשות כלום. עשיתי ריסטרט ואז הכל השתבש.

חשבתי שהבעיה בכרטיס מסך (geforce 1070)

אז החלפטי לכרטיס מסך אחר ועדין המחשב מקצר.

הוצאתי את הכוננים לגמריי כדי לבדוק שהם לא מקצרים ועדין הוא מתכבה ונדלק.

הדבר היחידי שלא בדקתי זה הספק כוח.

אין לי כרגע ספק נוסף לבדוק. 

הספק שיש לי הוא callibre Series PSU 500w

אשמח לעזרה

תודה מראש לעוזרים.

נערך על-ידי adir6400
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• adir6400 changed the title to מחשב מקצר (נכבה ונדלק)

זה נשמע שהמחשב שלך לא "מקצר" אלא נכנס למצב של  boot  loop  שזה מצב שקורא כאשר הביוס לא מצליח לעלות , זה יכול לקראות ממספר סיבות 
הסיבה הכי נפוצה במחשב שעבד זה בעיה בRAM תנסה להוציא את אחד מזכרונות לסירוגין ולראות אם הוא עולה 
מה שיעזור להמשיך לאתר את הבעיה זה מפרט של המחשב (לוח אם , וכו') 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של amaror1

זה נשמע שהמחשב שלך לא "מקצר" אלא נכנס למצב של  boot  loop  שזה מצב שקורא כאשר הביוס לא מצליח לעלות , זה יכול לקראות ממספר סיבות 
הסיבה הכי נפוצה במחשב שעבד זה בעיה בRAM תנסה להוציא את אחד מזכרונות לסירוגין ולראות אם הוא עולה 
מה שיעזור להמשיך לאתר את הבעיה זה מפרט של המחשב (לוח אם , זכרונות וכו') 

היי, הוצאתי את ולאחר מכן הפעלתי את המחשב. הוא נכנס ללופ של פעמיים ואז בפעם השלישית הוא עלה ללא תצוגה (ללא מסך)

לאחר ארבע דקות הוא התכבה. החזרתי את הRAM הפעם לסלוט שונה. ועדין הוא נדלק אך ללא תצוגה. ואחר 4 דקות כבה.

החזרתי אותו לסלוט שלו הכי קרוב למעבד.

חשוב לציין כי באמת היה לי בעיה של ביוס במחשב כנראה מקצרים שהיו בבית. יום אחד קיבלתי עובדה שנסתי להדליק את המחשב שהUFI שלי חזר לדיפולד.

נסתי לסדר בו הכל אך לא הצלחתי. בסופו של דבר עלה לי רעיון להיכנס דרך SAFE MODE ובאמת המחשב עלה. ומאז הוא פשוט שיכפל לי עותק של ווינודס שכל פעם שאני מפעיל את המחשב הוא שואל אותי לאיזה ווינודס אני רוצה להיכנס.

בנוסף לעכשיו.

לוקח למחשב איזה שעתיים שלוש ואז הוא מצליח להידלק. אבל זה לזמן מוגבל של כמה שעות עד שהוא מתכבה ולא רוצה להידלק.

16014017109263949195403591478700.jpg

16014017813931758439207905502322.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...