עזרה בהרכבת מחשב המיועד למשחק - עד 6,000 ש"ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בהרכבת מחשב המיועד למשחק - עד 6,000 ש"ח

yoavHa
 Share

Recommended Posts

כרגע ברור שאם אתה מתכוון לשים 2500+ שקל על כרטיס מסך כדאי מאוד לחכות ל-3070 שיגיע לחנויות באמצע אוקטובר.

ספציפית לגבי המפרט שבנית הייתי מצפה לקבל יותר בתקציב הזה. הזכרונות באיבורי מתומחרים בצורה הזויה ועולים בערך פי שתיים מבכל חנות אחרת ובמחיר של ספק הכוח הזה אפשר לקבל דגמים איכותיים בהרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק רוצה לחזק את מה שנכתב לפני, המתנה של חודש-חודשיים תביא לשיפור של כ50% בביצועים של המחשב והזיכרון אכן מזעזע ויקר.
בגדול לא הייתי קונה כלום באייבורי בכל מקרה, איפה אתה גר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובות!

האם צפויה ירידה במחירים של דור 2000 עם היציאה של החדשים? אני מעוניין להשאר בתקציב כמה שיותר.

אני מתגורר בעיר מודיעין.

הוספתי פה הצעה חדשה, כוללת את ה3070

קישור להצעת המחיר
https://www.plonter.co.il/priceoffer_shoppingcart.tmpl?PriceOffer=214276

נערך על-ידי yoavHa
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מרכיב את המפרטים האלו בעצמך? הזיכרון שבחרת סופר גרוע והרייזן רגיש הרבה הרבה יותר למהירות הזיכרון ולא הייתי קונה פחות מ3200Mhz cl16 גם באיחסון לא ברור למה בחרת SSD SATA שאתה יכול ממש באותו התקציב לקנות SSD .

אבל בכל מקרה הMSRP של ה3070 הוא 500$, גם עם מיסים ומשלוח לשלם עליו 3000 שקל זו טעות קשה לדעתי.
תהיה סבלני, עוד שבועיים שלושה בלי מחשב חדש לא ישנו יותר מדי ויוכלו לחסוך לך 500-600 שקל.

נערך על-ידי Moon-Mage
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...