[לא נמצאה נקודת כניסה] לא הייתה אפשרות לאתר את נקודת הכניסה ftol_2 של ההליך בספריית הקישור הדינאמי msvcrt.dll - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

[לא נמצאה נקודת כניסה] לא הייתה אפשרות לאתר את נקודת הכניסה ftol_2 של ההליך בספריית הקישור הדינאמי msvcrt.dll

A.Z.P
 Share

Recommended Posts

היי, מנסה להחיות מחשב ישן לידידה.
windows pro service pack 3. מקבל את ההודעה הנ"ל בעת עליית המערכת.
לפני כן קיבלתי את ההודעה כאשר ניסיתי להתקין תוכנות חדשות כמו malewarebytes ולכן ניסיתי להחליף את קובץ הmsvcrt. אך לאחר ההחלפה וינדוס קרס לפני העלייה.
הצלחתי להחליף את הקובץ בחזרה לישן אך כעת מקבל את ההודעה קבוע.
פיתרון? פרטים נוספים שצריך?
תודה מראש,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אסור להחליף קבצי DLL בתיקיות הוינדוס.

בדרך כלל קבצי ה-DLL האלו באים בהתקנות של Visual C++ Redistributable. יש שלל מהדורות לפי שנים.

כרגע בשביל לפתור את הבעיה הייתי מנסה להריץ פקודות CMD לבדיקת קבצי מערכת כדוגמת sfc /scannow אלא שאני לא בטוח שהפקודה הזאת קיימת בוינדוס .

אולי תשקול לפרמט את המחשב ואולי להתקין וינדוס 7. וינדוס 10 אולי יהיה כבד מדי לחומרה ישנה.

מה המפרט של המחשב ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי ותודה על התשובה.
ניסיתי את sfc /scannow כבר אבל זה ביקש את הדיסק של וינדוס ולא נתן להמשיך.
לא מחשב שלי אחרת הייתי מזמן כבר מפרמט פשוט ומתקין וינדוס 7. די בטוח שיש עליו לא מעט גם, ככה שזו הייתה ההמלצה שלי בכל מקרה גם בלי הבעיה של הDLL.
לפחות לאחר שהחלפתי לה הוא עובד כדי שהיא תוכל לגבות את הקבצים החשובים ואז נראה אם היא תרצה לשדרג את המערכת.
חשבתי אולי יש איזה תוכנה חינמית שמתקנת בעיות שכאלה או קובץ מסוים שאפשר להחליף. 
בכל מקרה תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...