הודלפו תוצאות מבחן 3090 - מאכזב, רק 10% מעל 3080 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הודלפו תוצאות מבחן 3090 - מאכזב, רק 10% מעל 3080

nec_000
 Share

Recommended Posts

למרות פער של 20% בחומרה, האמור לא מתורגם לשפור לינארי בביצועים אלא רק מחצית מכך.

אם זה המצב, כנראה שאף אחד לא יגע בדבר הזה. בטח לא בשביל 1500$ :

נערך על-ידי nec_000
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של k534d

שני ויותר חשוב, הכרטיס לא מיועד למשחקים, הוא נועד לאנשי מקצוע.

מבלי להתיחס למבחני הביצועים, כי שפתי חתומות בנושא,

אני לא מסכים עם האמירה הזאת, למרות שאני מבין את ההגיון מאחוריה.

GeForce RTX 3090 הוא כרטיס , ולא כרטיס , או שהצליחו להרחיק את עצמם ממותג הגיימינג המדובר.

אם NVIDIA החליטה לקרוא לכרטיס המסך הזה , היא בפירוש מצרפת אותו לשורות מוצרי הגיימינג שלה, חד וחלק.

זה לא אומר שהוא לא ימצא את עצמו עושה דברים אחרים חוץ מגיימינג - אבל זה מוצר ששייך לסדרת לגיימינג - ומשווק כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

GeForce RTX 3090 הוא כרטיס GeForce, ולא כרטיס Quadro, Tesla או Titan שהצליחו להרחיק את עצמם ממותג הגיימינג המדובר.

אם NVIDIA החליטה לקרוא לכרטיס המסך הזה GeForce, היא בפירוש מצרפת אותו לשורות מוצרי הגיימינג שלה, חד וחלק.

זה לא אומר שהוא לא ימצא את עצמו עושה דברים אחרים חוץ מגיימינג - אבל זה מוצר ששייך לסדרת כרטיסי מסך לגיימינג - ומשווק כך.

בשנים קודמות הייתי מסכים איתך, אבל שים לב בסרטון (הסרטון מתחיל כמה שניות לפני הקטע הרלוונטי) למי גנסן מייעד אותו

הוא כן אומר בלוגרים וסימולטורים, אבל לדעתי זה לא הגיימר הסטנדרטי.

אז ההכרטיס הוא בתוך סדרת הגיימניג אבל הוא לא בדיוק משווק ככרטיס שהוא רק או אפילו בעיקר למשחקים, אלא מיועד לשימושים הרבה יותר תובעניים. אבל זאת דעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

GeForce RTX 3090 הוא כרטיס GeForce, ולא כרטיס Quadro, Tesla או Titan שהצליחו להרחיק את עצמם ממותג הגיימינג המדובר.

אם NVIDIA החליטה לקרוא לכרטיס המסך הזה GeForce, היא בפירוש מצרפת אותו לשורות מוצרי הגיימינג שלה, חד וחלק.

זה לא אומר שהוא לא ימצא את עצמו עושה דברים אחרים חוץ מגיימינג - אבל זה מוצר ששייך לסדרת כרטיסי מסך לגיימינג - ומשווק כך.

באיזה תאריך תוכלו לפרסם ביקורת עליו? (בהנחה שקיבלתם כזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו. בדיוק כשמתחילות המכירות שלו... מלוכלך מאוד מצידם.

ההדלפות האחרונות קצת מרתיעות אותי מרכישה ביום חמישי... מצד שני, פאק איט, יש לי 1500$ שמחכים לזה באמזון ואין לי משהו אחר לעשות איתם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני מבין נכון, ממה שהצלחתי ללקט ברשת, עושה הרושם שאוטוטו יוצא לאויר העולם כרטיס 3080ti (או משהו כזה),
הפעם עם 20GB , וביצועים טיפה מעל 3080 הרגיל. בליווי מחיר שפוי (יחסית).

להבנתי מחכים להשקת RDNA2 ואז להוציא אותו כתגובת נגד אפקטיבית.

אז לדגם הזה הייתי מחכה לראות מה ואיך הוא. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nec_000

אם אני מבין נכון, ממה שהצלחתי ללקט ברשת, עושה הרושם שאוטוטו יוצא לאויר העולם כרטיס 3080ti (או משהו כזה),
הפעם עם 20GB זכרון, וביצועים טיפה מעל 3080 הרגיל. בליווי מחיר שפוי (יחסית).

להבנתי מחכים להשקת RDNA2 ואז להוציא אותו כתגובת נגד אפקטיבית.

אז לדגם הזה הייתי מחכה לראות מה ואיך הוא. 

אם הביצועים של ה3090 הם רק כ10% מעל 3080..ואתה אומר של3080 עם ה20gb אמורים להיות ביצועים קצת יותר טובים מזה שהושק עכשיו...אז למה שיעשו את זה?זה קובר לחלוטין את ה3090 שהם רוצים למכור ב1500$..כבר לא יהיה לו את היתרון של הזיכרון הענק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...