כניסה לחשבון בנק מרשת ציבורית - עמוד 3 - טכנולוגיית מידע - IT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כניסה לחשבון בנק מרשת ציבורית

ilanb0
 Share

Recommended Posts

ציטוט של No-One

אם אתה בסרט שיש חוקר פרטי אחריך, במקומך הייתי דואג להרבה דברים יותר קריטים לפני להכנס לחשבון הבנק בבית קפה.

למה אתה חושב שאני לא דואג לדברים אחרים? שאלו על כניסה לחשבון הבנק מבית קפה ועניתי.

ואם אתה חושב שאתה כזה חכם ומרשה לעצמך לכתוב שאני חי בסרט, אז בבקשה בוא נשמע למה עוד צריך לדאוג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתנצל שזה מה שהובן מדברי, אסביר את עצמי:

לא כתבתי שאתה חי בסרט, אלא "בסרט" - "נמצא בסרט" הוי אומר תרחיש\סיטואציה או כל מונח תחליפי אחר.

לחשוב שחוקר פרטי עוקב אחריך זה לא לחיות בסרט, זה תרחיש מציאותי שהחששות כלפיו תלויות בסגנון החיים והסיטואציות בהם נמצאים בחיים.

חוקרים פרטיים מצויים גם בחיי אנשים נורמטיבים.

מקווה שהסברתי את עצמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של No-One

אני מתנצל שזה מה שהובן מדברי, אסביר את עצמי:

לא כתבתי שאתה חי בסרט, אלא "בסרט" - "נמצא בסרט" הוי אומר תרחיש\סיטואציה או כל מונח תחליפי אחר.

לחשוב שחוקר פרטי עוקב אחריך זה לא לחיות בסרט, זה תרחיש מציאותי שהחששות כלפיו תלויות בסגנון החיים והסיטואציות בהם נמצאים בחיים.

חוקרים פרטיים מצויים גם בחיי אנשים נורמטיבים.

מקווה שהסברתי את עצמי.

בהחלט הסברת.

אסביר גם: אני לא חושב שחוקר פרטי עוקב אחרי. כתבתי מקודם שלחשוב שארגון ביון כמו nsa עוקב אחריך זה אכן מופרך. חוקר פרטי שנשכר ע״י מישהו שמסוכסך איתך זה קצת פחות מופרך.

כל אדם שעובר גירושין מכוערים, מצוי בסכסוך עסקי, מצליח בעסקים, תובע/נתבע וכו׳ יכול להיות על הכוונת של מישהו.

אני לא פראנואיד ובאמת שאני חנון שלא פגע בזבוב ובכל זאת שומר על כללי זהירות בסיסיים. זה שאני לא יכול לחשוב על סיבה שמישהו ירצה לפגוע בי זה לא אומר שמישהו אחר גם לא ימצא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמנם הבטחתי שתיקה, אבל מילה אחרונה...

אם אתה מודע למה שאתה עושה, ואני משער שכל המתדיינים כאן עונים להגדרה הזו, הוא יצטרך לאגור כמה מיליונים בצד לחוקר הפרטי... 

נערך על-ידי af db creid
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...