כניסה לחשבון בנק מרשת ציבורית - עמוד 2 - טכנולוגיית מידע - IT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כניסה לחשבון בנק מרשת ציבורית

ilanb0
 Share

Recommended Posts

ציטוט של af db creid

אם הכתובת נכונה, לא, הוא לא יכול. ייתכן שהוא יכול להשתמש בUNICODE כדי לזייף כתובת שבלתי ניתנת להבחנה מהכתובת הנכונה בעין, אבל אם אני לא טועה הדפדפן חוסם את זה. בכל מקרה אם תקליד את הכתובת בעצמך הכל בסדר.

בכל מקרה כמובן אני מחזק את ידיו של @multicore- MFA תמיד.

בוודאי שהוא יכול. אתה יודע מה זה dns server? אם המכשיר מוגדר להשתמש ב-dns server שמספק לו הראוטר אז הוא יכול להפנות אותך לip של אתר פייק שלו כשאתה מקליד את הכתובת של אתר בנק הפועלים. 

אפשר להימנע מזה על ידי הגדרת dns server ספציפי (כמו של למשל) אבל רוב האנשים לא מודעים לזה.

ו-mfa בהודעת sms לא יעזור במקרה כזה. שימוש בגוגל אותנטיקטור - כן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ag43

אתה תקבל שגיאת אבטחה בדפדפן במקרה כזה.

נכון, אבל רוב האנשים פשוט ילחצו על הכפתור שאומר ״אני מאשר שאני רוצה להמשיך לאתר שהסרטיפיקיט שלו לא מזוהה״

ויש עוד דרכים להתחכם.

לא מומלץ למסור סיסמאות ברשת ציבורית של בית קפה, מלון, שדה תעופה וכו׳

אפשר לעשות login עם החיבור הפרטי שלך ואז לעבור לרשת הציבורית. רוב האתרים משתמשים ב- https כך שאין בעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בכל מקרה לא "חשוף" לפריצה, כמות המאמץ שצריך לגנוב ממך ברשת פומבית היא לא גדולה בהרבה מרשת אלחוטית פרטית.

ציטוט של Jonas

נכון, אבל רוב האנשים פשוט ילחצו על הכפתור שאומר ״אני מאשר שאני רוצה להמשיך לאתר שהסרטיפיקיט שלו לא מזוהה״

ויש עוד דרכים להתחכם.

לא מומלץ למסור סיסמאות ברשת ציבורית של בית קפה, מלון, שדה תעופה וכו׳

אפשר לעשות login עם החיבור הפרטי שלך ואז לעבור לרשת הציבורית. רוב האתרים משתמשים ב- https כך שאין בעיה

מי שיכנס לבנק שלו אחריי התראת ביטחון של הדפדפן באמת שמגיע לו.

נערך על-ידי Moon-Mage
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של af db creid

אז שלום על ישראל. סיכמנו שאתה יכול להיכנס מרשת ציבורית כל עוד אתה לא מזלזל בהתראות של המערכת.

אתה אולי סיכמת. אני לא הייתי מסתמך על הבראוזר. יש גם דרכים להערים עליו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של af db creid

אתה יכול להרחיב? כמובן בהנחה שהCIA לא מחפש אותך.

אני לא יכול להרחיב כי אני לא האקר ואני לא יודע איך לבצע זאת אבל אני יודע שיש דברים שאני לא יודע. 

הסיכוי שארגון ביון רב משאבים מחפש אותך נמוך אומנם אבל שארגון פשע מנסה לדלות סיסמאות (מייל, חשבון בנק וכו׳) מכל הבא ליד או שאתה על הכוונת של איזה חוקר פרטי כבר לא כך כך מופרך. אי אפשר לדעת אף פעם. 

ולגבי הטענה ״מה כבר יש לי להסתיר״ שאנשים שולפים - תמיד יש מה להסתיר, את הפרטיות שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה היכולת שיש לארגוני פשע, אבל הם לא מחפשים אותך ולכן הם ילכו לטרף הקל ביותר.

לגבי חוקר פרטי, נשמע לי קצת לא סביר - אבל אם זה מרגיע אותך כדאי שתדע שלפחות לפי מה שאנחנו יודעים (מסמכים מודלפים) גם הNSA לא הולכים בדרכים האלה (לא אומר שהם לא יכולים) - האתגר הטכנולוגי גדול מאוד ומי שמתכנן את הפרוטוקולים הם לא סטודנטים למדעי המחשב שנה א'.

ובנוסף - תראה: נכון שאני חושש לפרטיות שלי, אבל בסה"כ כן, אין לי מה להסתיר. לא הייתי רוצה שהנתונים הביומטריים שלי או אפילו סיסמה לאיזה אתר אקראי יפלו לידיים הלא נכונות, אבל סה"כ, אם מדובר בחוקר פרטי, מורשה - א גרויסע דיל.

נערך על-ידי af db creid
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של af db creid

אני לא יודע מה היכולת שיש לארגוני פשע, אבל הם לא מחפשים אותך ולכן הם ילכו לטרף הקל ביותר.

לגבי חוקר פרטי, נשמע לי קצת לא סביר - אבל אם זה מרגיע אותך כדאי שתדע שלפחות לפי מה שאנחנו יודעים (מסמכים מודלפים) גם הNSA לא הולכים בדרכים האלה (לא אומר שהם לא יכולים) - האתגר הטכנולוגי גדול מאוד ומי שמתכנן את הפרוטוקולים הם לא סטודנטים למדעי המחשב שנה א'.

ובנוסף - תראה: נכון שאני חושש לפרטיות שלי, אבל בסה"כ כן, אין לי מה להסתיר. לא הייתי רוצה שהנתונים הביומטריים שלי או אפילו סיסמה לאיזה אתר אקראי יפלו לידיים הלא נכונות, אבל סה"כ, אם מדובר בחוקר פרטי, מורשה - א גרויסע דיל.

חוקר פרטי מורשה. תרשה לי לגחך. אם הוא מורשה (מה זה אומר בכלל? תעודה מהממשלה?) אז הוא בטח מלאך ואין בעיה שהוא יחדור לי לפרטיות. מה כבר יכול לקרות?

אגב  - תמיד יש מה להסתיר. זה יכול להיות טיפול רפואי/פסיכולוגי, דיעות פוליטיות פחות מקובלות בסביבתך (עבודה, חברים), דברים שעשית שאתה לא גאה בהם וכו׳

תראה אני לא טוען שצריך להתנתק מהאיטרנט ושצריך לחזור לשנות השמונים. כמה כללי זהירות בסיסיים שלא מכבידים יותר מדי, והבנה שיש רעים שם בחוץ.

זה הכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...