ZEN3 - המידע הכי אחרון וטרי שיש - עמוד 18 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ZEN3 - המידע הכי אחרון וטרי שיש

nec_000
 Share

Recommended Posts

ריזן 5000 כל כך חזק בדור הזה, שהקפיצה ביחס לדור הקודם, היא אחת הגדולות ביותר אם לא הגדולה מכולן שאני זוכר מאז 2009 בתעשיה.

ולכן כנראה לא היה צורך לדחוף את המעבד ממש לקצה בכח. כשאתה ממילא מוביל ומנצח את התחרות בהליכה, העוד 2-3% יותר או פחות

כבר אינם רלוונטיים...

אינטל תוציא את זה מהבטן כמו שרואים בסרטון, ותשוב לשורשים. כך מתחיל מחזור חדש...

נערך על-ידי nec_000
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב, חכמה. ה-5600X משודך עם . כלומר יכול להיות שעשו את זה בכוונה שאם האוהדים שלה היו מתרעמים על המחיר, היו עושים גירסת TRAY ללא בפחות כסף ... נגיד 20$ פחות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככל שהנני מתרשם, דווקא המעבדי 5600X וה- 5800X הם מוצלחים יותר לשמוש הביתי ולגיימינג ונסביר:

הם גם מסוגלים להגיע לתדר עבודה all ככל הנראה עדיף על פני המעבדים שמחזיקים שני chiplets,

סביבות 4.85Ghz לעומת רק 4.7ghz, וגם אין את בעיית התקשורת הידועה בין בציפלט אחד מול ליבה

בציפלט השני.

שני האספקים הללו משפרים ביצועים באותם ישומים, שאינם צריכים כמות גדולה מאד של ליבות (12/16)

שזה בואו רגע נזכור, ממילא רוב רובם המוחלט של יישומים במחשב ביתי וגיימינג.

משכך מסתמנת מגמה, שאני מעריך כי עוד תעלה בסקירות רבות בימים הקרובים, על כך שיש יתרון דווקא

למעבדי ה- 6/8 ליבות בדור הזה, יותר מאשר היה בדור הקודם. לא בכדי יש לי תחושה ש- אינה מעוניינת

שנשים לב לכך, משום שהיא מעדיפה הרי למכור את המרובי ליבות, בהן מתח רווחיה גדול יותר.

נערך על-ידי nec_000
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מת על Jay, התאטרליות שלו הביאה אותו רחוק ואפשר להבין מדוע.

**למד מהגדול מכולם ליינוס

תראו את זה, עד כמה ה IPC של Zen3 חזק יותר משל . ההדגמה היא clock per clock comparison:

Untitled.thumb.jpg.fb93c30d50cb71b277f48eaa185e513a.jpg

נערך על-ידי nec_000
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עדיף יותר לגיימינג 5600 או 5800 ? אני לא יודע עד כמה מעבד 6 ליבות יהיה רלוונטי נגיד לעוד שנתיים ?

מתכוון לשדך לו 6800XT או 6800 רגיל

ראיתי את הסרטון הזה ואני מבולבל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אוהד את ושמח לראות אותה מחזיקה בכתר הביצועים אחרי קרוב ל-15 שנה שהיה אצל .

היה לי פנום II מרובע ומשושה ובולדוזר fx-8350 והם היו אחלה לצרכים שלי (היום עם i7-4790k)

רק מה...

אני רואה חלק מהתגובות כאן. הם יותר שמחה לאיד ואצבע בעין מאשר דיון רציני על ההשקה הזאת.

ההשקה הזאת חשובה בזכות הקפיצה הביצועים בתוך מעטפת ההספק הקיימת. מה שאומר שמעבדי 3 לניידים יהיו חזקים ויעילים.

(החומרה הביתית היום חזקה פי כמה וכמה מהדרישות לשימושים בפועל (חוץ מגיימרים אולי). אני עם מעבד בן 6 ולא מרגיש שחסר שום דבר. זאת הסיבה שלדעתי השוק של השולחניים היום פחות חשוב משל הניידים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...