ZEN3 - המידע הכי אחרון וטרי שיש - עמוד 9 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ZEN3 - המידע הכי אחרון וטרי שיש

nec_000
 Share

Recommended Posts

פורסם שמומלץ זיכרונות 4000  למעבדי 5000 AMD  

https://www.guru3d.com/news-story/infinity-fabric-clock-uplift-would-make-ddr4-4000-possible-for-zen-3.html

השאלה :

1. האם זה נכון למערכת שעובדת במהירות רגילה או המהרה  קלה או  רק המהרה  כבדה ?

2. מה עדיף לסדרה 5000  CL 14  3600  או  4000  CL18  ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ברור לי למה זה טוב... אם היית מציין משחקים תחרותיים הייתי אומר שזה הגיוני.

במשחקי single player לגמרי הייתי מעדיף רזולוציה גבוהה על חשבון frame rates (כמובן, לא לרדת למשהו שיציק בעין)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים איתך שסינגל עדיף רזולוציה גבוהה.. אבל אם אני עולה רזולוציה המסכים יקרים משמעותית וגם הביצועים יורדים.

מעדיף כרגע להישאר בfhd.

כשיהיה אפשר להריץ משחקי סינגל ב4k סביב 100fps כמו fhd היום, ומסכי gsync יהיו במחיר שפוי אשדרג. כרגע הקומבינציה הזאת לא מתאפשרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחפש גם מסך, קונה בtms באילת. המסכים הרלוונטים רק של gigabite, משום מה זולים באופן מחשיד.. מה גם שהם freesync עם תמיכה בgsync ולא יודע אם זה פחות איכותי ממסך gsync מלא מלא של שמכרתי היום (aoc p2460g)

אני די בחששות שם אלך על 2k זה יחנוק לי את ה3080 עוד שנתיים במשחקים כבדים.

יכול להיות שעם המעבד הנכון יהיה לי שקט

נערך על-ידי naki
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של naki

אני קונה 3080 כדי לשחק 1080. תראה בנצ'ים על משחקים כבדים.. בדיוק מתלבט איזה מעבד לקנות

מתקשה להבין את ההגיון גם עם מסך  144 ,במיוחד לסינגל

גימנייג עם 3080 ב FHD נא בין קצב פרימים מסחרר של מעל ל 200FPS לבין מעל 100FPS משחקים הכי כבדים.

בכל מקרה נראה לי שאתה נמצא די במיעוט , לא נראה לי שיש הרבה אנשים שקונים כרטיס כזה בשביל FHD.

מי שכבר מוציא כל כך הרבה כסף על 3080 גם יקנה את המעבד הכי טוב ויקר , המשתמש הממוצע יקנה 3060 או מקסימום 3070.

בקשר להתלבטות , צריך לחכות לבנצ'ים אבל כנראה הריזן 5000 מתומן הליבות יהיה הכי מהיר.

נערך על-ידי lompy
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לקוות שמערכת ההפעלה תדע לסדר processes ככה שאם משחק מופעל ויש 16 ליבות, הוא ישתמש בליבות שנמצאות על אותו .

במקרה כזה המעבדים עם מספר ליבות גדול הם אלה שיהיו מהירים יותר כי הם (לפחות לפי המפרטים הרשמיים) מגיעים למהירויות גבוהות יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של lompy

גימנייג עם 3080 ב FHD נא בין קצב פרימים מסחרר של מעל ל 200FPS לבין מעל 100FPS משחקים הכי כבדים.

איפה בדיוק ראית את זה ובאיזה משחקים? הלוואי שאתה צודק

ציטוט של lompy

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...