עבור לתוכן
  • צור חשבון

החל מ-1,400 שקלים: מחירי ה-PlayStation 5 וה-Xbox Series S/X בישראל

yonatan.mendelson
 Share

Recommended Posts

ציטוט של nec_000

לאיש המערות ,

אחרי שכותר משחק מכר X מיליון עותקים ומילא את קופת מפתחיו בהררי כסף,
המשך התעשרותם ממני באמצעות קניית הכותר המליון ואחד מהם מעניינת אותי כקליפת השום.
הם לא מסכנים החברה האלו בתעשיה הזו. ידוע הדבר שעל כל X מיליון מכירות יש Y מיליון מורידי חינם

וזה חלק מוכר אצלם בספרים, כשהם מתחילים את הפרויקט בכלל. הם יודעים כמה מהשוק קונה וכמה לא.

מצד שני, כסוציאליסט (בחלק מתכונותיי, לא כולן) הרבה יותר מעניין אותי הוא דווקא כיסם של אלו
שאין להם יכולת (בגלל מסכנותם), ולשם הנני מנתב ככל שמוצא לנכון את תרומתי (סביב השנה).
בסכומים יותר משמעותיים ממה שעולים כותרי משחק, וגם בשעות התנדבות. החודש האחרון מעל 100

שעות מזמני נתתי למי אין לו, באהבה. נסה לאמוד את ערכם בכסף.

ההבדל בין גישתי לשלך הוא שאתה שם כסף בכיסם של אלו שיש להן מולטי מליונים והם אינם מסכנים,

ואתה סבור, שזו צדקנות ומוסריות. אתה מגדיל להטיף לאחרים להיות כמותך, אם לא מבקש לחתוך להם את הראש.

בשעה שאני מנתב את הכסף שלא לכיסי העשירים, אלא לכיסי הענייים האמיתיים, תרשה לי להמר בנפחי 

סכום וזמן שאתה לא מתקרב להם בקניות המשחקים שלך. אתה גבור מקלדת מרשים.

לך תטיף למי שרוצה לשמוע אותך. אני לא ברמה הזו.

איזה גישה הזויה, לפי הגישה שלך למה שאתה הולך לסופר אתה משלם? הבעלים של הסופר הוא גם ככה מלא בכסף מכל שאר הלקוחות שמשלמים?

עזוב סופר, למה שלא תלך לשדוד בנק? או הממשלה אלה יש להם הרבה כסף בכיסים.

ויותר מעניין זה מה שאתה אומר בהתחלה אחרי שנמכרו מליוני עותקים, המשך התעשורתם... אתה פשוט אומר שאחרים יהיו פראיירים ויקנו שימשיכו לתמוך בתעשייה, בזמן שאחרים פשוט ינצלו את המצב.

בסוף אם יש משחק שאתה אוהב ונהנה ממנו זה בסדר ונכון לשלם עבורו, במיוחד אם אין עליו או את אחת מהרעות הנוכחיות dlc קטנים, והגרוע ביותר lootboxes.

מעבר לכך זה מראה לסטודיו \ בעלי המניות שהמשחק היה אהוב ושווה להשקיע ולפתח משחק המשך, וגם אתה משלם עבור מוצר שצרכת.

לcaptaincaveman, אני מסכים עם urib חבל שאין דמואים כמו שהיו פעם למשחקים, לקנות מסטים זה יקר לכן אני קונה מחנויות חוקיות שאצלהם המחירים לרוב זולים יותר כך שהאפשרות של לשחק שעתיים ולקבל החזר לא קיימת עבורי.

אני לפני שבוע הורדתי משחק שיחקתי כמה שעות ראיתי שאני נהנה מחקתי אותו ורכשתי עותק חוקי.

אבל אם היה דמו או שהמשחק באותו מחיר בסטים, אז אני אעדיף לשחק בדמו או לקנות בסטים ולקבל החזר.

בנוגע למחירים שאורי אמר, 70  דולר למשחק, זה הרבה יותר מדי, צרכן חכם פשוט מכחה למבצעים של סטים לרוב אחרי 3 - 4 חודשים יש טובים. ועם ההשקות של המשחקים המלאי באגים היום, יוצא שאני תמיד מחכה איזה חודש עד שהמשחקים יציבים כדי לשחק בלי עצבים.

isthereanydeal.com/

אחלה אתר למציאת דילים על משחקים מחנויות שהן כולן חוקיות, ולא שוק אפור.

נערך על-ידי k534d
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nec_000

לאיש המערות ,

אחרי שכותר משחק מכר X מיליון עותקים ומילא את קופת מפתחיו בהררי כסף,
המשך התעשרותם ממני באמצעות קניית הכותר המליון ואחד מהם מעניינת אותי כקליפת השום.
הם לא מסכנים החברה האלו בתעשיה הזו. ידוע הדבר שעל כל X מיליון מכירות יש Y מיליון מורידי חינם

וזה חלק מוכר אצלם בספרים, כשהם מתחילים את הפרויקט בכלל. הם יודעים כמה מהשוק קונה וכמה לא.

מצד שני, כסוציאליסט (בחלק מתכונותיי, לא כולן) הרבה יותר מעניין אותי הוא דווקא כיסם של אלו
שאין להם יכולת (בגלל מסכנותם), ולשם הנני מנתב ככל שמוצא לנכון את תרומתי (סביב השנה).
בסכומים יותר משמעותיים ממה שעולים כותרי משחק, וגם בשעות התנדבות. החודש האחרון מעל 100

שעות מזמני נתתי למי אין לו, באהבה. נסה לאמוד את ערכם בכסף.

ההבדל בין גישתי לשלך הוא שאתה שם כסף בכיסם של אלו שיש להן מולטי מליונים והם אינם מסכנים,

ואתה סבור, שזו צדקנות ומוסריות. אתה מגדיל להטיף לאחרים להיות כמותך, אם לא מבקש לחתוך להם את הראש.

בשעה שאני מנתב את הכסף שלא לכיסי העשירים, אלא לכיסי הענייים האמיתיים, תרשה לי להמר בנפחי 

סכום וזמן שאתה לא מתקרב להם בקניות המשחקים שלך. אתה גבור מקלדת מרשים.

לך תטיף למי שרוצה לשמוע אותך. אני לא ברמה הזו.

מה יש לומר ?

מה אפשר לומר ?

ממש רובין הוד !!!

מזכיר כמה מהסצנות האלה בסרטים,

שבהם הנבל הראשי מצדיק את המעשים שלו

בתורה סדורה ומנומקת היטב, כביכול !

רק שלכולם ברור שזה מאוד רחוק מזה, רחוק מאוד .....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...