מחפש דרך יעילה להגביר טווח ונקודת רשת לחדר מרוחק - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש דרך יעילה להגביר טווח ונקודת רשת לחדר מרוחק

DeadStark
 Share

Recommended Posts

היי אני משתמש באינטרנט של פארטנר במהירות 1000. יש לי ראוטר שנמצא בחדר מרוחק שמהחדר יוצאות לקיר תשתית של כבלי תקשורת לכל החדרים, נקודת לחדר.
אני ובת הזוג שלי משתמשים בשני מחשבים באותו חדר , הוייפיי גם חלש מאוד היות והחדר אנו שוהים בו מרוחק . חשבתי על מגדילי טווח וmesh למנהם אך זה פותר לי בעיה אחת. אני צריך גם חיבור תקשורת למחשב הנייח של אחד מאיתנו ששנינו נוכל להשתמש בו זמנית והפתרון לבעיה הזאת הוא לקנות מתג גיגהביט של סיסקו או משהו, קטן עם 4 פורטים לחדר שלי ולחבר לשם את המחשבים ואת הסוני לדוגמה , אך שוב זה פותר רק חצי בעיה.

הפתרון השלישי שחשבתי עליו הוא לקנות ראטור נוסף במקום מתג ושישמש לי גם כמתג וגם כנקודת לוייפי שמחוברים לראוטר המרוחק. האם זה משהו אפשרי? האם זה דורש ידע בלקנפג? כי אין לי את הידע של הגדרת ציוד תקשורת ונתבים. מש ומתג קטן הם סוג של plug n play לעומת חיבור ראוטר והגדרתו.

אשמח לעצותכם, תודה!!

נערך על-ידי DeadStark
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך כבלי תקשורת בכל חדר אז אין לך שום סיבה ללכת על פתרונות אלחוטיים כמו מגדילי טווח או mesh.

האופציות הגיוניות זה או מתג קטן בתוספת access point שיתן את הרשת האלחוטית או כמו שרשמת לקנות ראוטר ולהגדיר אותו שישמש כ-access point, זה לא כזה מסובך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של etal

אם יש לך כבלי תקשורת בכל חדר אז אין לך שום סיבה ללכת על פתרונות אלחוטיים כמו מגדילי טווח או mesh.

האופציות הגיוניות זה או מתג קטן בתוספת access point שיתן את הרשת האלחוטית או כמו שרשמת לקנות ראוטר ולהגדיר אותו שישמש כ-access point, זה לא כזה מסובך.

תוכל להביא לי כיוון לראוטר עם פורטים גיגה ביט מומלץ בשביל לעבוד איתו בתור ראוטר AP?

והאם יש צורך במדריך איך להגדיר אותו? אני מחבר אותו לראוטר הראשי באופן קווי , משתמש בנקודת LAN ולא WAN בראוטר השני נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמעט כל ראוטר תומך בתצורת AP, הזולים יותר מוגבלים לרשת קווית של 100Mb או לרשת אלחוטית במהירויות נמוכות יחסית. הנה אחד שנראה לי טוב ולא כל כך יקר:
https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=1081981

ציטוט של DeadStark

האם יש צורך במדריך איך להגדיר אותו? אני מחבר אותו לראוטר הראשי באופן קווי , משתמש בנקודת LAN ולא WAN בראוטר השני נכון?

יש במדריך למשתמש הוראות איך להגדיר אותו, צריך להכניס אותו למצב AP ולהגדיר שם וסיסמה לרשת האלחוטית. כן את החיבור בין הראוטרים אתה עושה בין שתי חיבורי LAN ולא משתמש ב-WAN של הראוטר המשני. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...