התלבטות לגבי מסך גיימינג - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות לגבי מסך גיימינג

מתן זמיר
 Share

Recommended Posts

שלום, אני מתלבט לגבי מסך גיימינג וכרגע יש לי 2 אופציות, אבל יש משהו אחד שאני לא מבין מה הוא אומר ואני אשמח לקבל את חוות הדעת שלכם. במפרט של המסך הראשון (LG) רשום שזמן התגובה שלו הוא(1ms (MPRT ו-(1ms (GtG, ובמסך השני רשום רק לגבי ה-MPRT. כשהתקשרתי לחנות הם אמרו לי שלמסך השני פשוט אין GtG. מה זה אומר ולאיזה מסך יש זמן תגובה יותר טוב? תודה.

המסך הראשון- https://www.wellcom.co.il/index.php?route=product/product&product_id=102869

המסך השני- https://www.wellcom.co.il/index.php?route=product/product&product_id=19072

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה ששמת לב שהמסך FHD 27 ולא QHD, מה שאומר שאתה הולך לקבל תמונה לא ממש חדה, ובמשחקים בפרט היות והרזולוציה האידאלית ל27" היא QHD.

אם אתה רוצה FHD הנוהג הוא בגג 24"

נערך על-ידי No-One
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבין שניהם הגיגהבייט עדיף. תמיכה בקשת צבעים יותר רחבה וקצב רענון מעט יותר גבוה.

החיסרון שהוא פאנל VA, זוויות צפייה יותר קטנות בשונה מה- שב-. ולטעמי זה שהוא קעור גם חיסרון אבל אפשר להתרגל.

אל תתייחס לשאר הנתונים שיציינת כמו MPRT ו-GTG.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Jabberwock

מבין שניהם הגיגהבייט עדיף. תמיכה בקשת צבעים יותר רחבה וקצב רענון מעט יותר גבוה.

החיסרון שהוא פאנל VA, זוויות צפייה יותר קטנות בשונה מה-IPS שב-LG. ולטעמי זה שהוא קעור גם חיסרון אבל אפשר להתרגל.

אל תתייחס לשאר הנתונים שיציינת כמו MPRT ו-GTG.

מה קובע את קצב התגובה שגורם ל-גיגהבייט להיות יותר מהיר אם gtg ו-mprt לא משנים? תודה בכל זאת!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של No-One

אני מקווה ששמת לב שהמסך FHD 27 ולא QHD, מה שאומר שאתה הולך לקבל תמונה לא ממש חדה, ובמשחקים בפרט היות והרזולוציה האידאלית ל27" היא QHD.

אם אתה רוצה FHD הנוהג הוא בגג 24"

תודה! אתה חושב שזה משהו שאפשר להתרגל אליו או משהו שנותן חיסרון ושאי אפשר להתפשר אליו בנוגע למסך גיימינג?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש מסך 27" , שאני מוריד רזולוציה לFHD אני פשוט מתענה, תמונה ממש מטושטשת\לא חדה בעליל.

הייתי ממש מתרחק.

הנוהג הוא :

FHD עד 24

QHD 27

UHD 34 ויותר,

כל הכלאה אחרת פשוט גרועה לדעתי, זה הסיבה שהמסכים הללו זולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של No-One

לי יש מסך 27" , שאני מוריד רזולוציה לFHD אני פשוט מתענה, תמונה ממש מטושטשת\לא חדה בעליל.

הייתי ממש מתרחק.

הנוהג הוא :

FHD עד 24

QHD 27

UHD 34 ויותר,

כל הכלאה אחרת פשוט גרועה לדעתי, זה הסיבה שהמסכים הללו זולים.

תודה רבה! יש לך מסך להמליץ לי בטווח המחירים הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של No-One

במשחק ? או בוינדוס ?

אגב יש הבדל מבחינת רזולוציה טבעית שהיא QHD והורדה ל-FHD. היה על זה דיבור פה בפורום שאם לוקחים ומורידים ל-FHD רק אז האיכות לא נפגמת כל כך. קשור ליחס פיקסלים.

ציטוט של מתן זמיר

מה קובע את קצב התגובה שגורם ל-גיגהבייט להיות יותר מהיר אם gtg ו-mprt לא משנים? תודה בכל זאת!

כי הנתונים המפורסמים לא ממש נכונים. זה כמו נתוני יצרן בנוגע לצריכת דלק. תבדוק בביקורות.

למשל יכול להיות מסך של 144HZ אבל בפועל ביגלל שהפיקסלים איטיים זה יהיה יותר כמו 120HZ. זה ירגיש כמו "מריחה" של הפיקסלים בתזוזה.

אגב, מה המפרט של המחשב? ככל שהרזולוציה יותר גבוהה ככה צריך כרטיס מסך יותר חזק.

מבחינת חדות התמונה כלומר צפיפות פיקסלים, זה קשור למרחק הצפייה גם.

נערך על-ידי Jabberwock
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של No-One

במשחקים, ניסיתי בהרבה ולטעמי הייתי מוריד את כל ההגדרות לLOW ולא מוריד רזולוציה.

לא רק לטעמך. הדבר האחרון זה להוריד רזולוציה. תמיד כדאי להישאר ברזולוציה הטבעית של המסך (Native Resolution)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Jabberwock

אגב, מה המפרט של המחשב? ככל שהרזולוציה יותר גבוהה ככה צריך כרטיס מסך יותר חזק.

מבחינת חדות התמונה כלומר צפיפות פיקסלים, זה קשור למרחק הצפייה גם.

gtx 1660 ו- i5 2600 אם אני לא טועה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...