המחשב בחשמל אבל הסוללה לא נטענת - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב בחשמל אבל הסוללה לא נטענת

gameri
 Share

Recommended Posts

אני כבר כמה שעות על המחשב (נייד) סתם אינטרנט  ויוטיוב  המחשב כל הזמן בחשמל זה כותב מחובר לחשמל אם אני מוציא את השקע זה כותב אני מחבר לחשמל שוב זה כותב בחשמל (בקיצר הכל עובד במחשב יודע ) אבל זה לא מטעין כלום אני על 24 אחוז מהצהריים וגם איזה שעה כיביתי לגמרי את החשב מה יכולה ליות הבעיה אני חושב או שהלכה הסוללה או שזה  בגלל עדכן אחרון  של WINDWS אבל מה אתם חושבים מה יכולה ליות הבעיה ואיך פוטרים אותה תודה מראש לכל העונים 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתה מה זה יכול לקרות ככה פתאום אואה צ'צ'צ' לא טוב ותגיד אם אני תמיד אם חשמל כי אני רק בבית זה דחוף להחליף (כלומר אני פוחד שיום אחד המחשב לא ידלק בכלל איפלו אם חשמל או שאין לי מה לדאוג ) בעיקר עכשיו שעוד מעט אולי סגר אז אם זה משהו שאתה מציע לי לטפל בו בהקדם או שכל עוד יש לי חשמל בקיר אין לי מה לחשוש 

דבר אחר יכול ליות שזה בכלל משהו בהגדרת 

ואם היא מתה יש דרך לוודאות את זה כלומר אם אני פותח את ה מחשב זה מדליק איזה נורה או משהו 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם רוב המחשבים אפשר לעבוד בלי , מהניסיון שלי אין בעיה עם מתה אם אתה מחובר, אבל זה הניסיון שלי ויכול להיות שיש מחשבים שלא יעבדו.
לא מכיר הגדרה שתמנע טעינה.
הדרך הכי פשוטה היא להחליף , יכול להיות שמשהו במעגל הטעינה נדפק, אבל אין שום דרך פשוטה יותר לבדוק את זה עד כמה שאני יודע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...