עלייה של מחשבי לנובו עם מעבדי AMD - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עלייה של מחשבי לנובו עם מעבדי AMD

Haim Binshtein
 Share

Recommended Posts

בזמן הקרוב אני רוצה לבצע רכישה של מחשב ללימודים, עכשיו אחרי מחקר וצפיות ממש התלהבתי מהתחרות ההולכת וגוברת בין וINTEL ולפטופים עם מעבדי מפתיעים בביצועים וסוללה וסוף סוף מגיעים למחשבים עם מפרטים נורמליים..עכשיו אני יודע שבארץ סוגדים לאינטל בגלל המפעלים וסטיגמות, אין לי בעיה עם זה אבל האם יש צפי שלפטופים אלו יגיעו לארץ?(למעט G14 שכבר הגיע ומחוץ לתקציב) בחו"ל כבר התחילו להימכר לפני חודש-חודשיים חלקם יותר ובארץ נראה שהעניין תקוע ואין לי מושג איפה אפשר לשאול/לברר לגבי הנושא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Haim Binshtein

אין לי מושג איפה אפשר לשאול/לברר לגבי הנושא

מן הסתם אצל היבואנים, אם כי הסיכוי לקבל מידע אמין, שואף לאפס.

אכן, על סמך העבר, קשה להיות אופטימי שמשהו ישתנה

לטובת הניידים עם מעבדי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשקול להביא בעצמך מחו"ל.

אני קניתי לפטופ של ללימודים כי ידעתי שהם מציעים אחריות בינלאומית, ובאמת כשהוא התקלקל הגיע אלי טכנאי עד הבית.

הייתי צריך להעביר את האחריות מארה"ב לישראל דרך האתר של , ויעל פתרונות כיבדו את האחריות.

תראה אם יש משהו דומה עם \ כל חברה אחרת שמציעה מחשב עם מפרט שמדבר אליך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי הם היבואנים? כששאלתי גדולה בארץ לא ידעו לענות לי איזה דגמים עתידיים צפויים להגיע אצלם(מאד מוזר, בהתחשב שזה הזמנות ענק ולא מהיום למחר) ובעצם לא עזרו לי בכלל.

אני יודע שלנובו שייכת לIBM האם הם יוכלו לעזור בנושא?

מה שמוזר שכל הלפטופים בטווח מחירים שלי חוץ מלנובו ואסוס מגיעים עם חלשה( לרוב סביב 40 Wh לעומת 53-57 )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

אם אתה מביא , שים לב שאתה הולך על הרייזן מדור "4" (זה לא באמת דור ארבע, אבל תוודא שהדגם מתחיל בתחילית 4). אם תצליח להביא איזה ideapad עם 4800u - הרווחת. הלפטופ הזה היה כל כך מוצלח למחיר שלו עד שלנובו (כנראה מלחץ מכיוון אינטל) הפסיקו לייצר אותם בגרסה של . הם היו זולים יותר, מהירים יותר ועם חיי מדהימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שהIdeaPad 5 עם מעבד רייזן באמת היה נראה טוב מדי מכדי להיות אמיתי ואכן הוא פשוט נעלם מהרשת ואין שום חנות אינטרנטית שניתן לרכוש ממנה. ממש עצוב.

ראיתי באמאזון את ה-Legion 5 בגרסת כולל 10 במחיר סביר. כולל משלוח ומיסים 1295 דולר שהם כ4400 שקלים. לא מצאתי גרסא ללא שאולי תחסוך כמה מאות אבל עדיין ביחס למה שניתן למצוא בארץ זה נראה לי דיל משתלם. אני אצטרף קישור ואשמח אם מישהו יסתכל לבדוק אם פשוט פספסתי משהו שהופך את זה לפחות משתלם.

קישור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של WereBunny

האמת שהIdeaPad 5 עם מעבד רייזן באמת היה נראה טוב מדי מכדי להיות אמיתי ואכן הוא פשוט נעלם מהרשת ואין שום חנות אינטרנטית שניתן לרכוש ממנה. ממש עצוב.

ראיתי באמאזון את ה-Legion 5 בגרסת AMD כולל ווינדוס 10 במחיר סביר. כולל משלוח ומיסים 1295 דולר שהם כ4400 שקלים. לא מצאתי גרסא ללא ווינדוס שאולי תחסוך כמה מאות אבל עדיין ביחס למה שניתן למצוא בארץ זה נראה לי דיל משתלם. אני אצטרף קישור ואשמח אם מישהו יסתכל לבדוק אם פשוט פספסתי משהו שהופך את זה לפחות משתלם.

קישור

אני גם חושב להזמין את אותו לפטופ בדיוק, הבעיה שלא הצלחתי להבין אם יש להם אחריות בנלאומית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...