ריח של Ampere באוויר: מחירי דור כרטיסי המסך החדש של NVIDIA צצים ברשת - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ריח של Ampere באוויר: מחירי דור כרטיסי המסך החדש של NVIDIA צצים ברשת

yonatan.mendelson
 Share

Recommended Posts

האמת שבניתי על ה3080, במיוחד במחיר שnvidia פרסמו. עכשיו כשאני רואה את המחירים ההזויים שרצים פה בארץ אני כבר מעדיף לחכות שיורידו מחירים או לחכות ולראות מה יהיה לamd להציע עם big ...

בכל אופן, במחירי חזירות האלה, על הפרנציפ אני לא קונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקושי מעבד 3300x אני יכול לקנות, אז מחירים כאלה ? חח כנראה שאשאר עם ה 1060 החביב שלי... מה שמעניין הוא ש אוכלים בוץ מול , חוסר ההתקדמות שלהם הוא פשוט ביזיון. אינטל חייבים להיכנס למשחק וכמה שיותר מהר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

rtx3090 במחיר של 8000 שקל!!!! זה מומר ל2500 דולר, המחיר של ה Titan ישראלים משלמים על ה rtx3070 יותר ממה שהאמריקאים משלמים על rtx3080!! ואני אפילו לא רוצה לדבר על המחיר בארץ של ה rtx3080 פשוט ביזיון! יותר זול לטוס לאמריקה, לקנות שם ולחזור! ממשלה של חזירים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים,

לדעתי המחירים גבוהים כי ההיצע מאוד מוגבל, משקפים את עלות הייצור הגבוהה(תזכרו שהכרטיסים יצאו תחת הליך מיוחד של ב8 NM של - התפוקות נמוכות והביקוש גבוה)חוץ מזה שכנראה שהיבואנים משלמים פרמיה לספקים על כך.

אין מס מכס על - המיסים היחידים- מע"מ. כמו כן יש הבדלי שוק גדולים בין השוק האמריקאי לשוק הישראלי(ECONOMIES OF SCALE) 

זה שהמחירים הצפויים שראינו עד כה לא נראים הגיוניים-אין עוררין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Spiderpaz

חברים,

לדעתי המחירים גבוהים כי ההיצע מאוד מוגבל, משקפים את עלות הייצור הגבוהה(תזכרו שהכרטיסים יצאו תחת הליך מיוחד של NVIDIA ב8 NM של סמסונג- התפוקות נמוכות והביקוש גבוה)חוץ מזה שכנראה שהיבואנים משלמים פרמיה לספקים על כך.

אין מס מכס על כרטיסי מסך- המיסים היחידים- מע"מ. כמו כן יש הבדלי שוק גדולים בין השוק האמריקאי לשוק הישראלי(ECONOMIES OF SCALE) 

זה שהמחירים הצפויים שראינו עד כה לא נראים הגיוניים-אין עוררין

זאת לא סיבה מספקת לגזול מחירים כאלו, זה יגרום לאנשים להזמין מחו"ל ובארץ יתקעו עם מלאי.

גם אני שוקל להזמין מחו"ל אם בעוד חודש - חודשיים המחירים לא ירדו בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...